1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות בנוגע לגידול זרעים אוטומטים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Demaso, ‏7/6/15.

1. Demaso

Demaso חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי זרעים אוטומטים (ניו יורק דיזל וויט וידו).
    זו פעם ראשונה שאני מגדל אז יש לי כמה שאלות שאני מקווה שתוכלו לעזור לי ולענות עליהן.
    1. אני מתכוון לגדל את הזרעים בגידול חוץ במרפסת. מבחינת ההנבטה, מספיק לשתול את הזרע ס"מ 1 באדמה כמו כל זרע של צמח אחר או שבאמת נחוצה שיטת ההנבטה עם מגבות הנייר וכו'?
    2. גידול הצמח עצמו - כל כמה זמן אני צריך להשקות את העציץ וכמה?
    3. זמני הגידול - איך אני אמור לדעת מתי הצמח מוכן לקצירה? לכל זן יש את זמני הגדילה והפריחה שלו? אם כן, יש מקום שבו אוכל לבדוק את המאפיינים של כל זן ושאוכל לקבל קוים מנחים מסויימים?
    4. מה באמת תהליך הגדילה של הצמח ומה עלי לעשות לאורך תקופת הגידול מלבד השקייה.

אני מקווה שלא חפרתי יותר מידי ושתוכלו לענות לי על השאלות ואולי אפילו מגדלים חדשים כמוני יוכלו להנות מהשאלות והתשובות.
    תודה לכל העוזרים ושבוע טוב לכולם :)

2. SGSG55

SGSG55 קנאביסט

לייקים:
    6
    1) זה תלוי במרפסת שלך, זה תלוי לאיזה כיוון היא פונה אבל ברוב המקרים עדיף לגדל תחת כיפת השמיים ובקשר להנבטה אתה יכול לעשות חריץ באדמה עם עיפרון או זרת בעומק סנטימטר ולהשים את הזרע. לא חייב להנביט לפני.
    2)תתקע את האצבע שלך באדמה לעומק ותבדוק אם היא לחה, כל עוד היא לחה לא צריך להשקות. תשמור על מחזוריות אדמה יבשה/לחה.
    3)בתחילת הפריחה ובעיצומה יש שערות לבנות שמעידות על מיניות הצמח ברגע ש70-80% מהשערות נהפכות לחומות קוצרים אלא אם אתה רוצה להשקיע קצת יותר ולקנות מיקרוסקופ קטן לבדיקה מדוייקת יותר...
    4) בעיקרון אתה יכול לגדל אותו רק עם אדמה מים ושמש אבל בקשר למים יש כאלה שמאזנים חומציות של המים ויש שמשקים עם מים מזוקקים וכיו"ב אני חושב שלא צריך יותר ממים רגילים מהברז, עכשיו ככה, יש כאלה המוסיפים דשנים מכל מיני סוגים לצמח בין אם בזמן הגדילה ובין אם בזמן הפריחה לפי דעתי דשן צריך אך ורק בזמן פריחה אבל זו דעתי, יש אינספור דעות כאלה ואחרות.
    בהצלחה!

3. Demaso

Demaso חבר חדש

לייקים:
    0
    מצויין תודה רבה! עזרת לי מאוד! תשובות ענייניות שלא מבלבלות יותר מאשר עוזרות ועל זה אני מודה לך שוב!

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    1. אפשר לזרוע ישר באדמה, השיטות הנבטה זה כדי לראות מה אם הזרעים ומי נובט שלא סתם נשים באדמה ובסוף לא ינבט. את הזרע עדיף לשים יותר לכיוון החצי ס"מ מתחת לאדמה
    2. תלוי הרבה בחום בגודל העציץ ובגדל הצמח. ממוצה של 2-3 פעמים בשבוע עד שיצא מים מהחורי ניקוז
    3. לפי איך שהפרח נראה צריך להיות בסביבות ה70-80 אחוז שערות חומות, או אם אתה רוצה אינדיקציה מדוייקת יותר אז לפי הצבע של הטריכומוט, אפשר לראות בעזרת מיקרוסקופ X100
    4. צריך להשקות לדשן אם צריך ואם יש מזיקים להדביר, לשמור עליו שלא יקבל פחות מידיי אור, שלא יהיה חם מידיי, אם יש בעיה אחרת לטפל בא, להעביר לעציץ גדול יותר אם צריך
    בסופו של דבר זה רק להשקות כל כמה ימים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!