1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס בשוק השחור

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י e_a, ‏12/6/15.

1. e_a

e_a חבר חדש

לייקים:
    2
    קנאביס שנקנה בשוק השחור יש יתרונות בריאותיים כמו לרפואי?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לרפואי יש היתרונות בריאותיות?
    ההבדל היחידי בין רפואי ללא רפואי זה השם

לכל זני הקנאביס יש יתרונות בריאותיות

3. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    נכון, רק אל תשכח שיש (לא הכל) קנאביס בארץ שמרוסס, לא משנה במה. העיקר לעלות את משקלו.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    איך זה קשור?

5. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    שרפואי זה לא רק שם ידידי, רפואי זה תנאים, רפואי זה השגחה, רפואי זה זנים מסויימים. לא כל גראס הוא רפואי, זה מה שקשור.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אחי גם רפואי יכולים לרסס לך אין שום קשר
    ויצא לי כבר לראות רפואי במצב על הפנים וגראס מהרחוב באיכות טובה יותר

7. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    ברור, אצלנו במשפחה יש 2 מקבלי רפואי, וברגע שהוצאתי תפוקה מצמח הם פשוט עזבו את הרפואי ולקחו רק משלי. אבל הסיכויים שתקבל איכות מרפואי גבוהה יותר, והסיכוי שהוא יהיה מרוסס פחות מהרחוב נמוכה יותר. אין לדעת מה אנשים עושים עם הפרחים שלהם. אבל זבל אפשר למצוא בכל מקום

8. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    כמעט תמיד אין הבדל בין "רפואי" לבין קנאביס רגיל, למעט זנים מיוחדים שפותחו עם הרבה CBD או מעט THC, מה שבדרך כלל לא מבוקש אצל אנשים נורמלים מכיוון שזנים אלו לא ממסטלים או ממסטלים גרוע.

9. halel

halel חבר חדש

לייקים:
    2
    נכון. יש קנאביס מרוסס ברחוב. זה לא ידיעה מרעישה. אבל מניסיוני הרב בפרחים מהרחוב. אני מתחייב לך שבכל ה13 שנים האחרונות. ראיתי רק פעמים בודדות פרחים שניראים או מורגשים מרוססים. לדעתי. רוב רובו של השוק בישראל הוא רגיל ולא מרוסס. ולכן לא יהיה הבדל בין רפואי לפרחים מכיוון כזה או אחר.
    נ.ב. לפעמים אולי אנשים מרססים חומרי הדברה על הצמח כאשר יש מזיקים. גם בסוף פריחה. אם כן. יתכן שזה יהיה מוגדר כ"מרוסס". ואז כמובן שלא יהיה רצוי לעשן אותו.

"רפואי" זה כן רק שם. כל קנאביס בעולם יש לו השפעות בריאותיות. ולכן כל קנאביס בעולם הוא רפואי.

א. אני מקבל רפואי כל חודש ואני מבטיח לך. שב90% מהמקרים. הוא הרבה יותר טוב ונעים מכל הקנאביס שברחוב.
    ב. כניראה שאצלכם במישפחה מקבלים משו גרוע. תחליפו אותו.
    ג. רפואי לא מרוסס.

10. halel

halel חבר חדש

לייקים:
    2
    נכון. יש קנאביס מרוסס ברחוב. זה לא ידיעה מרעישה. אבל מניסיוני הרב בפרחים מהרחוב. אני מתחייב לך שבכל ה13 שנים האחרונות. ראיתי רק פעמים בודדות פרחים שניראים או מורגשים מרוססים. לדעתי. רוב רובו של השוק בישראל הוא רגיל ולא מרוסס. ולכן לא יהיה הבדל בין רפואי לפרחים מכיוון כזה או אחר.
    נ.ב. לפעמים אולי אנשים מרססים חומרי הדברה על הצמח כאשר יש מזיקים. גם בסוף פריחה. אם כן. יתכן שזה יהיה מוגדר כ"מרוסס". ואז כמובן שלא יהיה רצוי לעשן אותו.

"רפואי" זה כן רק שם. כל קנאביס בעולם יש לו השפעות בריאותיות. ולכן כל קנאביס בעולם הוא רפואי.

א. אני מקבל רפואי כל חודש ואני מבטיח לך. שב90% מהמקרים. הוא הרבה יותר טוב ונעים מכל הקנאביס שברחוב.
    ב. כניראה שאצלכם במישפחה מקבלים משו גרוע. תחליפו אותו.
    ג. רפואי לא מרוסס.

11. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    ותקרא שוב את מה שרשמתי, תבין שאני אמרתי שרפואי יותר טוב מהגראס ברחוב, אז למה אתה מנסה לשכנע אותי משהו שאני בעצמי חושב? יש ויש. יש גידולים שיצאו הרבה יותר איכותיים מאשר גידולים למטרות רפואיות. אם יש לך דילר קבוע סביר להניח שתקבל איכות טובה כי אתה מכיר אותו. אבל תנסה ללכת לרמלה, לוד, או כל מקום כזה או אחר.. ותראה איזה פרחים תקבל. אם בכלל יתנו לך את זה כפרח ולא כקססה. מה שלא יקרה בגידולי מדינה רפואיים.

12. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    רפואי לא ממסטל טוב אחי ואין דבר כזה רפואי זה רק שם כל זן של קנאביס מכל סוג ומקום בעולם בעל השפעה בריאותית יש כאלה שפיתחו עם תכונות בריאותיות יותר מורגשות ״קנאביס רפואי״ תיקון עולם וכו ומתוך ניסיון זה לא הכי ממסטל וזה לא מגיע בכלל לרמה של מה שהדילר שלי מביא לי אחי אל תהיה היפוכונדר בארץ האיכות די סבבה תאמין לי אני מעשן מגיל 15 חוץ מדברים טובים לא קרה לי כלום המשך יום נעים :)

13. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    קנאביס רפואי אתה יודע מה האיכות שלו מה החוזק שלו, ויש לך משלל אפשריות וזנים עם הרבה סוגי השפעה, בשוק השחור השיראלי אתה לא נתקל על דילר שקונה ישר ממגדל ביתי שמטרתו היא לא למכור כמה שיתר רה , מי שמטרה שלו למכור כמה שיותר משיג חומר בינוני או חזק אם השפעה קצרה הפושטים האלה שמעברים לכם ליד הם רק עובדים של אנישים הרבה מנוסים , גם עם הוא קונה מהם הוא נקרא כעובד כי הוא לא יכול להחליף ספק כל עד הוא מתעסק עם בחורים טובים מאוד , ככה שתושבה פשוטה קנא ביס רפואי יהיה לך הרבה יותר בריא.

גם אני יגלה לך סוד ראייתי בחיי סוחרים מחלשים סחורה, או מחזקים ברעלים .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!