1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מגדל מתחיל מחפש טיפים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י arturiop, ‏13/6/15.

1. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם אני רוצה להתחיל לגדל בבית האיתי רוצה לשמוע איזה סוגים הכי כדאי לי להתחיל איתם
    מאיזה אתר הכי בטוח מבחינה של לא מרמים שמה וגם שיהיה זול ככל האפשר
    איזה דשנים צריך וכמה הם עולים
    בבקשה לא להפנות לכל מיני קישורים לענות במילים

תודה רבה מראש לעוזרים!@!:) (~_^)

2. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אני היתי הולך על האתר נירוונה הזמנתי מהם המשלוח הגיע דיי מהר לאחר 8 ימים בערך והגיע במעטפה
    בכל זאת מומלץ לא להזמין לכתובת שאתה הולך לגדל בה וכמובן לא עם הויזה שלך אלה לך לדואר ותיקח לך ויזה נטענת שקלים ( חד פעמי )
    דשנים אני לא כלכך בטוח מה להציע לך אבל אני הלכתי על ה-BIOBIZZ דשן ממש טוב ואורגני כמובן
    עלות אתה יכול להכנס להידרושופ ולראות מחירים של המוצר
    ולגבי הסוג תלך על הסוג שאתה מעדיף אבל מומלץ אם זה גידול ראשון אז לך על הNORTHERN LIGHTS
    אני בעצמי מתחיל ועדיין לומד אך הוא באמת סלחן מאוד מקווה שעזרתי שבוע טוב :)

3. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    עזרתה מאוד אחי תודה רבה אבל נירוואנה קצת יקר אם יש עוד אתרים שאתה מכיר שאפשר לקנות שמה האיתי שמח אם האיתה אומר לי
    שבוע טוב גם לך

ועוד דבר קצת קשה לי אם האנגלית אם תיכול להגיד לי איך בידיוק עושים את ההזמנה אני יודא לך מאוד

#3 arturiop, ‏13/6/15
    נערך לאחרונה ב: ‏13/6/15
  4. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אני מעדיף משו יקר ובטוח מאשר זול וסיכויי להיתפס גם אם הזמנת לכתובת של חבר אל תשכח שהחבר יכול לאכול אותה
    אז אני מודה קצת יקר אצלהם אבל זה מניסיון והיה הכי בטוח בשבילי והחבילה הגיע גם מהם וגם ללא תפיסה
    ותכנס אליהם מדי יום בדרך כלל הם עושים שם הנחות וכשתיראה את זה תזמין לך :)

5. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה למה יש לי תמונה של עזיקים כאלה ליד האשכול וכתוב במעקב? מה זה יענו מעקב של משטרה או מה?

תיכול להגיד לי גם מה זה השיטה של הSOG הזה אני רואה שכתוב שאם משתמשים בשיטה הזאת יוצא יותר יבול וזה יותר טוב בקיצור מה זה?

#5 arturiop, ‏13/6/15
    נערך לאחרונה ב: ‏13/6/15
  6. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    לא יודע לאיזה עזיקים אתה מתכוון חחח קצת הצחקת אותי שאתה במעכב אז אתה יכול להיות רגוע אתה לא במעכב .

לגבי השיטה של ה-SOG
    זה בעצם אתה לוחק מלא עציצים קטנים למשל עדיפות מצמח אם
    ושותל נגיד בשטח של מטר על מטר היה יושב לך משו כמו 4-6 צמחים גדולים שהיה לוקח להם לגדול ולפרוח בערך 3-4 חודשים
    ופה בשיטה הזאת אתה עושה בדיוק ההפך אתה לוקח מלא מלא צמחים קטנים מצמח אם ומפריח אותם ישר ככה יוצא לך בערך על מטר מרובע נגיד 30 עציצים קטנים וישר שם אותם בפריחה ואחרי חודשים יהיה לך ייבול יכול להיות יותר ויכול להיות פחות אבל הכי טוב זה שתקרא את המדריך הזה http://www.eazygrowil.org/?page_id=328

7. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1

תקן אותי אם אני טועה לשתול 2-3 צמחירים ואחרי שהם מתחילים לפרוח לחתוך מהם חלקים ולשתול בניפרד???
    אם כן מאיזה חלק מהצמח אני לוכח חותך

8. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    לא בשום אופן לא לקחת ייחורים מצמח שהוא בפריחה .
    א' כל אתה צריך להשיג צמח אם זה יקח לך בערך חודש לגדל אחד כזה
    ואז אתה יכול לקחת מימנו ייחורים.
    אז תתחיל שלב שלב

9. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1

צריך איזשהם חומרים בישביל לגרום לייחורים לגדול או שזה לבד גודל?

10. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    ברור שצריך חומר השרשה נקרא CLONEX ויש עוד המון אחרים אתה יכול להיוועץ פה בפורום על מה שעובד הכי טוב אצל אחרים

11. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    לפי מה שאני יודע, ואני מזמין רק מהם, נירוואנה זו החברה הטובה ביותר. זה פשוט נראה יקר יותר כי ההזמנה היא של 5 זרעים מינימום. מה שבאתרים אחרים אתה יכול לקנות גם זרע אחד בודד. האיכות של הזרעים שלהם מעולה, תמיד מגיע ואין סיבוכים. וכמו כן הצמחים שגדלים מגיעים לתוצאות יפות בגלל גנטיקה חזקה. אני בעצמי קצרתי לא מזמן 115 יבש מ-2 צמחים והתוצר מעולה.

דשן - תקנה את הדשן של ביו-ביז (ביו-גרו, ביו-בלום, טופ-מקס), אמור לעשות את העבודה ולא יקר יותר מידי.

חשבת כבר על מנורה שאתה הולך להשתמש?
    אדמה תקנה מהידרו שופ, אדמה מעורבבת ומוכנה לשימוש באיכות טובה מאוד, ועציץ של לא פחות מ-15 ליטר, ואתה יכול ללכת רחוק יותר - עציץ של 20 ליטר איירפוט יעשה את העבודה ועולה בסה"כ 38 שקלים. נוח לשימוש.

אם צריך עוד עזרה תשאל.

12. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זנים למתחילים:
    סאטיבה (head high):
    jack herer
    super silver haze

אינדיקה: (body high):
    Northern Lights

היברידי:
    white widow

אתר זרעים:
    ממליץ על seedsman.

דשן: אם אתה ממש מתחיל מומלץ שתערב 30% קומפוסט במצע הגידול. אתה יכול במקום זה לדשן בדשנים של ביוביז, אם אני לא טועה ערכה קטנה עולה 100 ש"ח.
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!