1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי לדיכאון ולחרדות...

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י LarryOG, ‏30/5/15.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אחרי תחקיר ענק שעשיתי במשך שנה גיליתי שזנים שבאמת עוזרים לדיכאון וחרדות מכילים את הטרפינים של ה- Limonene וה- Linalool.. לינלול יותר באינדיקות, והלימונים יותר בסאטיבות!

Blueberry, Blue Cheese, Grandaddy Purple, LA Confidential = אינדיקות שמכילות את הטרפינים של הלינלול.

Lemon Drop,Super Lemon Haze,Jack the Ripper,Lemon Skunk = סאטיבות שמכילות את הטריפינים של הלימון.

עכשיו אני יכול להגיד מהניסיון שלי שהזנים בארץ רובם לא כל כך עזרו לדיכאון ולחרדות שלי.. אוליי אפילו בזמן ההשפעה איתם הרגשתי רק יותר רע! ניסיתי את האלסקה ואת הארז של תיקון עולם שגרמו לי לחרדת שיתוק איומה שעברה רק אחרי שעה.. גם האמת הם הצליחו למעוך אותי כל הסטלה לספה. וניסיתי את כתום התמימות שהיה יחסית בסדר, אבל לא כזה תרם לדיכאון שלי ולמחשבות השליליות שלי לעבור.. ואת הטיל תכלת שפשוט העיף אותי לטריפ רע שאפילו להתפלל לאלוהים לא עזר.

אני אומר לכם עם הטיל תכלת איבדתי שליטה לגמרה.. לקחתי כולה 7 פאפים שהפכו לי את הצורה, התחלתי להסתובב במעגלים בבית ולדמיין שהכול חוזר על עצמו, הייתה תחושה כאילו אני חושב על משהו ומדמיין שזה באמת קרה, כאילו כל המחשבות נהפכו לאמיתיות.. כולי הרגשתי מסוחרר עם מחשבות מירוץ שפשוט משתלטות עליי, התחלתי לדמיין שהמוח שלי חושב לפניי ומהר על כל דבר שאני עומד לעשות. הייתה תחושה של פראנויה איומה, הרגשתי בבית שלי רדוף ופשוט לא מוגן, הרגשתי מנותק והתחלתי להילחץ מכל רעש קטן. אני חושב שגם שמעתי דברים שלא קיימים במציאות וזה הלחיץ אותי עוד יותר.. אני דמיינתי ששמעתי קולות מהעבר שלי.. שמעתי בכלל את אבא שלי רב עם אמא שלי והוא בכלל לא היה בבית! ניסיתי לאכול קוביית שוקולד שאוליי הסוכרים יורידו קצת את הסטלת אברבאנל הזאת אבל בקושי הצלחתי לבלוע אותה.. הרגשתי שהיא מתייבשת ונמרחת לי בתוך הפה, הרגשתי שאני עומד להקיא אותה מרוב שהכול הרגיש לי חזק ומגעיל. בכל הסטלה המטורפת הזאת הייתי מאוד מיובש ולבן כמו סיד! אמא שלי נבהלה ורצת להזמין אמבולנס אבל התחננתי בפניה שלא תעשה את זה ואמרתי לה שזה עוד מעט יעבור...

ואחרי 4 שעות של סבל זה בהחלט עבר... אבל הזן הזה בחלט חזק בטירוף.. אני יודע שהוא מכיל בתוכו את הסקנאנק 1# שזה זן מספר אחד שיכול לעורר פרנויות גם אצל משתמשים כבדים.

אז השאלה שלי היא האם בזמן הקרוב יגיעו זנים שבהחלט טובים לדיכאון ולחרדות.. או שזה בחיים לא יקרה כי הפסיכיאטרים פשוט מתנגדים לדבר הזה שנקרה קנאביס?

היה לי נסיונות חיוביים מאוד עם הסופר למון הייז והבלוברי שאפילו שעישנתי חצי ג'וינט לא הרגשתי שאני עומד להשתגע.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני זוכר פעם הייתי מסטול היה לי פרנויות מהמשטרה חבר שלי אמר לי ששאלו אותו עלי בחקירה והיה לי צמחים מה שעוד יותר הפחיד אותי
    נכנסתי להתקף חרדה אחרי חצי שעה עשיתי עוד ראש נקי עבר לי

אם רק הזנים שאמרת עוזרים לך אז למה שלא תגדל אותם?

4. אקא

אקא חבר חדש

לייקים:
    2
    אני אמנם לא משתמש בקנביס, אבל תופעות לוואי בדיוק כאלו חוויתי לצערי כתוצאה משימוש לא נכון בכדור מרופא שהיה אמור לעזור לי בהפרעות שינה. בדיוק אותם תופעות, ולא מקנביס. לצערי אני סובל מהפרעות שינה וישן רק עם כדורים, אחרת, זה איום ונורא, פשוט לא ישן. אני ממתין בקוצר רוח שהקנביס יהיה חוקי בישראל, מאחר ואני חייב, פשוט חייב, להשתחרר מהתלות בכדורי השינה הללו. קראתי מחקרים שאחת מתופעות הלוואי של קנביס הוא השראת שינה. כלומר, מטופלים נגד כאב ובעיות אחרות מדווחים, מכל העולם, ולאורך תקופות זמן ארוכות, שוב ושוב, ממקומות שונים ורבים, שהצמח הזה מועיל ועוזר להם לישון. אם הצמח לא יעזור לי לישון, לפחות בעזרתו אני השתחרר מהתלות בכדורי השינה לפרק זמן ראוי עד כדי כך שגופי יתנקה מהסיבולת (העמידות) שפיחת לכדורי שינה. קנביס חוקי ואיכותי יכול להיות לי לאמצעי כדי להתנקות כל כמה חודשים מכדורי שינה ממכרים. אני לא מודאג לגבי תופעות לוואי, כי אחרי מה שעברתי עם אותו כדור אומלל (שנרשם במרשם רופא), כבר לא יכול להיות יותר גרוע מזה...קנביס עדין וחוקי יהיה לי לתרופה אמיתית.

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    יש מצב אתה לוקח בנזודיאזפינים..? לוריוון, קלונקס וכל אלה כדורים מאוד מסוכנים!

כמעט 80% מכאלה שלוקחים אותם דיווחו על הזיות שמיעה, ועל תחושה של פרנויה ביום של אחרי... חקרתי הרבה את ה-בנזודיאזפינים והם כדורים שיכולים לגרום להזיות שמתמשכות הרבה זמן... לא כמו מריחואנה, סטלת אברבנאל ל ל 4 שעות ואז אתה ישר חוזר לעצמך בלי שום תופעות לוואי.

6. אקא

אקא חבר חדש

לייקים:
    2
    נכון, אבל אין לי ברירה, אני מחכה לתיקון בחוק שיאפשר שימוש בקנביס חוקית בישראל. אז, אשתחרר מהכדורים האיומים הללו...

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נמאס כב5 מכול הקלונקסים האלו ריטלין וכול הכדורים מנתקים אותךמהעולם זה כיאילו קושרים אותך למיטה באשפוז

8. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    עצוב לשמוע אני גם במצב שלך..רק מה כבר לא נוגע בשום דבר מהכדורים שמציעים לך..
    למון קוש / ג'ק הרר / סופרסילבר הייז/פורפל הייז / מטנוסקה טונדרה / סנסי סטאר /וויט רינו> אלו זנים שבהחלט שווה לך לבדוק

9. אקא

אקא חבר חדש

לייקים:
    2
    הבעיה היא לא שאין זנים טובים שיכולים לשמש תחליף לכדורי שינה הבעיה היא שאיגודי הפסיכיאטרים בעולם, הוציאו ופרסמו גילוי דעת שמתנגד נחרצות לשימוש עם קנביס לצורך טיפול בהפרעות שינה. ולכן, לא יהיה ניתן למצא אף פסיכיאטר שיסכים להמליץ על קנביס כתחליף לקוקטייל של כדורי שינה. הטענה המרכזית שלהם היא שבמאזן חסרון מול תועלת, הקנביס נוטה לכיוןן השלילי וכדי שהמאזן יהיה ברור, אין מספיק מחקרים כדי לאושש. במצב שכזה, לבוא לפסיכאטר ולבקש אישור לקנביס כתחליף לתלות בכדורי השינה, יהיה כמו לבוא לרסר בצבא באמצע הטירונות ולבקש ללבוש נעלי ספורט במקום נעליים צבאיות כבדות וחמות, בטענה שזה יותר יעיל ונוח בריצות ומסעות...אותו רסר מייד יתסכל על אותו חייל כאילו הוא בעייתי ופשוט יעניש אותו באופן שכולם יראו ויראו. במילים אחרות, לגשת לפסיכיאטר ולבקש המלצה לקנביס רפואי במקום כדורי השינה יגרום לסירוב חד משמעי תוך רישום בתיק הרפואי שאותו מטופל לא אחראי ונוטה לסמים וכו'. עצם הפנייה והבקשה תגרום לנזק ברישום בתיק הרפואי, תיק שלחברות הביטוח ומקומות עבודה יש גישה אליו (בגלל ויתור סודיות רפואית כדי לקבל ביטוח במקום העבודה). רופאים ירשמו אך ורק מה שהם יודעים בבירור שעומד בסטנדרטים כמו כדורי השינה, אז, הם יוכלו לבחון ולשקול חסרונות מול יתרונות באופן מדעי ושקול, אחרת, הם חשופים לתביעות של רשלנות רפואית וענישה מצד איגודים רפואיים מקצועיים שפרסמו גילויי דעת והנחיות האוסרות שימוש בקנביס, למרות שיש מליוני עדויות בעולם שקנביס עוזר לשינה ופחות מזיק מכדורי השינה. אוסיף ואציין ששוק כדורי השינה הוא הכי גדול בעולם, 30% מאוכלוסיית העולם משתמשת בכדורי שינה בשלב כלשהו בחיייהם. זה שוק של עשרות מיליארדי דולרים, כל שנה ושנה. חברות התרופות לא יוותר על השוק הזה כל כך מהר.

mogli אוהב/ת את זה.
  10. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    תתפלא כל זן יכול לשמש אותך ככדורי שינה ) רק תשאיר אותו שבועים + אחרי הזמן פריחה המיועד שלו ..בצורה הזו הוא יתחיל להפוך מולקולות של CBD ל CBN החומר שמרדים אותנו .. אגב WHITE RHINO אחד הטובים לשינה של מלכים..יש בו כבר CBN יחסית גבואה ... זכור לי שהיה זורק אותי לקרשים מקסימום חצי שעה אחרי עישון ..וזה ממש לא משנה באיזה שעה גם בשעות הצהריים..

11. אקא

אקא חבר חדש

לייקים:
    2
    CBN ? השאלה היא תוך כמה זמן הגוף יפתח סיבולת ל-CBN, כלומר יתכן וזה יהיה יעיל למשך 2 שבועות ואחר כך המינון הרגיל כבר לא יהיה מספיק ויהיה צורך כל הזמן להגדיל את המינון או לשנות ל-CBN מסוג צמח אחר, כזה שחילוף החומרים של הגוף עוד לא פיתח סיבולת. הבעיה עם כדורי שינה רגילים שהם טובים לטווחי זמן של 2-3 שבועות, אשר לאחר מכן יש צורך לשלב אותם כחלק מקוקטייל של כדורים אחרים, כך שחילוף החומרים של הגוף יפתח סיבולת ועמידות רק לאחר 2-3 חודשים. אם היה אפשר למצא הרכב CBN מורכב דיו, כזה שיהיה יעיל באותו המינון למשך 8-12 חודשים, אז, זה יהיה פתרון מעולה וחליפי לכדורי השינה. השאלה, איך אפשר לדעת מה המינון, לכמה זמן ותוך כמה זמן יהיה צורך להגדילו או לשנותו להרכב ממקור צמח אחר. אלו הן השאלות המרכזיות. אי אפשר להתחיל לשחק עם זה מבלי לדעת מה הולך להיות ולמה לצפות. אם זה יהיה יעיל רק ל-2 שבועות (באותו מינון) אז זה לא ממש יעזור לי...

12. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    יש משהו במה שאתה אומר אבל בכל מצב תקבל את האפקט הזה ...רק לעשן קצת יותר
    והכי חשוב אין תופעות כלל ..

13. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אתה צריך להבין שלקנאביס יש סבילות נמוכה, ותמיד אפשר להחליף זן.

14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תערובת החומרים המורכבת שבאה עם ה CBN מהצמח גורמת לכך שלא מפתחים סיבולת כ"כ מהר.

15. Rino

Rino חבר חדש

לייקים:
    0
    היי

16. Rino

Rino חבר חדש

לייקים:
    0
    היי 7 פאפים זה מוגזם לדעתי.. אני מעשן שאכטה אחת לבדיקה כך שאין מצב לפראנויות, ממליץ לך שאכטה אחת ולחכות בהצלחה.

17. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    זה קורה לך גם עם זנים בעלי cbd גבוה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!