1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אופיום - הרבה יותר קל ממה שחשבתם - תתחילו לגדל !

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ani rezini, ‏8/8/13.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני מעדיף אופיאטים על פסיכדלים!

אני מעשן כבר שנתיים ועדיין מתמסטל חזק מ-4 שאיפות, אם אני לוקח 7, אז אני כבר נכנס לסטלה חזקה שבסופו של דבר תוביל להתקף פרנויה חריף. מוזרר שלא עולה לי בכלל הסיבולת לסם הזה, יכול להיות בגלל שאני מעשן רק פעם בשבוע ולא כל יום.

אז אם גראס מצליח להפוך אותי ככה.. אז ברור לי שאסור לי בכלל לחשוב על לקחת משהו כמו LSD או כל מיני פטריות.

אבל עם אופיום אין מצב שמשהו שלילי יכול לקרות, לא פרנויה, לא חרדה, ובקיצור כלום.

לי פסיכודלים כנראה לעולם לא יעשו כזה טוב, למדתי את זה כבר על הגראס, אני מעדיף זנים כמו הבלו צ'יז והגרנדדי פרפל, מאשר זנים פסיכודלים כמו הLSD או הפרפל הייז שסתם מתסבכים אותך.

מבחינתי גראס טוב זה גראס עם נטו אופוריה והרגשת ריחוף עצומה וכמה שפחות פסיכודליה ותסבוכים וחפירות בראש.

בקיצור, גראס שמתקרב בהשפעתו לאופיום.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אחיח אל תשווה אופיום לפסיכדלי
    זה שתי דברים שונים לגמרי

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    למה לא לעשות את זה עם קנאביס? אתה תומך בחברת התרופות כי בריטלין יש אופיום למה לגדל עם אתהיכול לעשות מרשם לריטלין לפורר ולעשות שורות ינרקומן זה אותו דבר וכמובן עדיף סטלה של גראס גם לא ממכר וגם יש לו סגולות רפאיות ולא גרימה למחלות נפש שנוצרות מכדורים עם אופיום

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אתה בטוח שריטלין זה אופיום..? נראה לי שאתה טועה, ריטלין זה יותר בסגנון של סם ממריץ כמו אמפטמין/קוקאין... אופיאטים ממש לא משפרים ריכוז לדעתי. אופיאפים הם משככי כאבים חזקים יותר מכל דבר אחר שלדעתי מצליחים לגרום לאופוריה יותר מכל סם אחר שקיים.

לא לשכוח שאת ההרואין שנחשב לסם עם התחושת אופוריה הכי עצומה שקיימת יצרו אותו מהאופיום.

מי שרוצה תחושה שמזכירה את האופיום אז הוא יכול לחפש בנזודיאפינים.. או להשיג מורפיום מהבית חולים חחחחח.

דודה אוהב/ת את זה.
  5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מאיפה הגעת למסקנה שברטלין יש אופיום?
    יש תרופות עם קודאין במרשם רופא או מורפיום בבתי חולים כמשכח כאבים חזק (אני חושב שאפשר לקרוא לזה גם סגולות רפואיות)
    אבל ברטלין אין אופיום, החומר הפעיל בריטלין הוא מתילפנידאט שהוא יותר דומה לקוק מאשר לאפטים
    זה נכון שאופיום ממכר אבל אם תיקח פעם ב.. אז הסיכוי להתמכר הוא נמוך

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    בקיצור אתה מבין תכוונה ריטלין זה סם ממריץ כמו קוקאין קלונקס ופריזמה זה יותר עם אפיוןם בריטלין יש מעט אופיום אבל חומרים אחרים יש הרבה

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    זה מסוכן מאוד וממכר זה מתחיל בפעם בואז נגמר בקריזים ריטלין מורכב מאופיאטים שיש בהם אופיום במינון מאוד נמוך (שעלי השפיעו מאוד חזק כי יש לי רגישות להרבה דברים ואלרגיה ) ריטלין גרם לי לבחילות הקאות והתקפים פסיכוטיים וזה רק מכדור אחד במינון ממוצע לא זוכר כמה עם תבלע נגיד 40 כדורים אפשר למות ממנת יתר אז כן יש בזה חומרים שגם מזכירים קוק וגם יש אופיום במינון נמוך אני בכלל לא מבין למה המפגרים האלו עדיין ממשיכים לדחוף ל30 אחוז מהילדים ריטלין ולאמביאים להם קנאביס רפואי

8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    ברטלין אין אופיום אחרת היו חייבים לכתוב את זה
    ופריזמה זה תרופה לדיכאון

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    הרטלין זה לא לילדים
    זה למורים שיהיה להם קל ללמד אז הם מסממים את התלמידים
    וכמו שאמרתי אין ברטלין אופיום כי הם חייבים לכתוב את כל החומרים הפעילים בכדור ולא כתוב שיש אופיום
    אגב אופיום זה לא סם אחד זה תערובת של כמה סמים כאשר קודאין ומורפין(נקראה גם מורפיום) יש בכמות יחסית גדולה

#49 flox, ‏10/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/7/15
  10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    התבלבלתי בקשר לפריזמה באשפוז שלי הביאו את זה לאנשים והתבלבלתי עם משהו מרגיע אחר שממסטל ויש בו אופיום

11. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    יש לך מושג ואלי מה זה מזרק חום ענקי שמביאים לאנשים עם הפרעות נפשיות מתי שקושרים אותם והם משתוללים מזריקים להם את זה ליד הישבן יש לזה צבע חום של הרואין אולי זה הרואין רפואי כי הם אומרים שזה מנתק אותם ומונע מהם לזוז מרפה להם תשרירים והם רואים רוחות וכול מני תזזוזות מוזרות וטשטוש כמו של גראס טוב

12. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני הייתי במקום כזה ואני יודע על מה אתה מדבר, כנראה זה איזה סם מרגיע כלשהו אבל אף פעם לא הייתי בקשירה ככה שאני לא מכיר את ההשפע של זה אבל אני בטוח שמחקר קטן בגוגל ותמצא מה זה החומר הזה

נ.ב למעלה התבלבתי בין לידוקאין לקודאין

דודה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!