1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה רצינית למבינים שבינינו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏14/7/15.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    כולנו כבר שמענו על המהלך שתמר זנדברג עשתה כרגע על פי הדיווחים 25 חברי כנסת אישרו את ההצבעה שלהם בעד דקרמניליזציה השאלה שלי היא כזאת כדי לשנות את החוק הקיים צריך לבצע שלושה קריאות שבהם חברי הכנסת מצביעים אם הם בעד או נגד זה הרף שצריכים לעבור משתנה מנושא לנושא ומחוק לחוק תאורתיות יש הצעות חוק שמספיק חבר כנסת אחד כדי לאשר אותה כמה חברי כנסת צריכים להצביעה בעד דקרמניליזציה כדי שזה באמת יעבור ?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    עד כמה שידוע לי חוק מהסוג הזה מצריך רוב בהצבעה, לא רוב מוחלט (רוב מוחלט = רוב הכנסת, מעל שישים) כלומר, אם יש לנו 25 תומכים, צריכים יותר מ-25 מתנגדים כדי להפיל אותנו. עצם הנוכחות של מעל 50 בעלי הצבעה תהיה הישג מרשים, בתור צופה ערוץ הכנסת לשעבר אני יודע להגיד לך שבקושי הם מגיעים להצעות האלה בכלל

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    יש מקום לאופטימיות, כבר עברנו את נקודת האל-חזור לטעמי

mogli אוהב/ת את זה.
  4. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    בעצם מה שאתה אומר שאנחנו בדרך לכיוון טוב ושיש סיכוי די סביר שזה יכנס?

5. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    הימור שלי אוקטובר החוק יכנס לתוקף ..ואין לי בכלל ספק שהחוק הולך לעבור )

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אני שמח שאתה אופטימי - העניין הוא שהכנסת העסוקה שלנו יוצאת ל"פגרת קיץ" של איזה חודשיים, ככה שהם רק
    יחזרו בסביבות ספטמבר. לאחר מכן זה צריך לעבור (לדעתי, לא בטוח) את אישור וועדת השרים לענייני חקיקה, לאחר מכן
    צריך לעבור קריאה ראשונה, שניה שלישית...קיצור עד שהחוק ייכנס לתוקף זה כנראה לא יהיה באוקטובר הקרוב - אבל בוא
    נגיד שבמהלך שנת 2016 יש סיכוי טוב שיהיה מותר לגדל פה גאנג'ה :)

7. mogli

mogli קנאביסט

לייקים:
    36
    אח שלו הם חוזרים באוקטובר ..ואני יותר מאופטימי מעבר לבטוח וגם לא ממש שמח על ההצעת חוק הזו שתתקבל 100% בעני ורק בגלל הכמויות של הכסף שיעשו מהדוחות {רק על זה הם חושבים} ..
    אחרי הכל הם נכנסים לנו חזק בכיס על כל פיפס קטן שיחרוג מהמותר ..
    אבל פרה פרה נדפוק את כל העדר ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!