1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טראומנ רגשית/נפשיץ בבקשה תכנסו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוד150, ‏28/7/15.

1. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם בבקשה תקראו את זה עד הסוף. תמיד העניין הזה של העישון סקרן ועניין אותי מאז שאני קטן אני זוכר את אבא שלי מעשן תמיד הייתי מחפש את החומר שלו ואת הבאנג (הייתי בגיל 10 בערך) וכבר אז ידעתי מה זה אבא שלי נכה צהל פוסט טראומתי אלכוהליסת לשעבר ומשתמש בכדורים ויש לו מחלה נפשית הוא טיפוס הרסני הוא תמיד היה מערבב את הכל ביחד הייתה לי ילדות מאוד קשה מבחינת ריבים הם היו רבים בצורה מגעילה ומטורפת אמא שלי כמה פעמים הלכה למעון לנשים מוכות ובשנים האחרונות היה מעשן נייס גאי תמיד רציתי גם לנסות לעשן ירוק לראות מה מושך אותו ואחים שלי אמרו לי בפירוש לא לעשן לפני גיל 21 (הם בעצמם מעשנים) אז לא הקשבתי ועישנתי כמה פעמים ולא היה לי כיף.. עישנתי 6 פעמים ובכולם הקאתי בכולם הזעתי ניסיתי לאהוב את זה ולא הצלחתי ומה שאני זוכר שתמיד נזכרתי באבא שלי בהתקפי זעם שלו שהייתי שומע מוזיקה והייתי מתאר את המילים למצב שמתאר אותו וכל פעם אכלתי עליו סרטים ופעם אחת חשבתי שאני בעצם זה שחולה נפש פה ושהבעיה היא אצלי ושאני דפוק וכמה ימים לאחר מכן עדיין הרגשתי ככה
    וחשוב לי להגיד שבאתי לזה בגישה חיובית ואני בעד לגליזציה ותומך בכל הנושא עישנתי עם חברים שאני סומך עלייהם ואוהב אותם נהנתי מכל ההי והיה לי כיף לאכול כמו חזיר אבל כל פעם הוא היה קופץ לי בראש והורס לי את הכל אני מפחד שאני אף פעם לא אצליח באמת להנות מזה מה אפשר לעשות שזה לא יחזור לי ברגע שאני מעשן? אני בן 17

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אחי, בגיל שלך עדיין עוברים תהפוכות נפשיות, גם אני עברתי תסביכים בגיל הזה.
    אני לא ממליץ לך לעשן לפני גיל 21, בכל מקרה תבנה את האישיות שלך ותטפל בבעיות אם ישנן (לא עם כדורים פסיכיאטריים!).
    תהיה חזק ומאושר.

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    נשמע כמו משהו מוצע מהתחת הא ונייס לא משפיע בטח איזה שטיות או שאתה מסטול מאוד או שאתה סאחי שרותה להכיד שנייס גאי פחות מזיק מירק פתטי אתה

4. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מבין איפה ראית פה שאמרתי שנייס גאי לא משפיע ויותר טוב מירוק.. ואמן שהייתי ממציא את כל הסיפור הזה

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    לא סתם אחים שלך שהם כמו שאתה אומר גם בעד קנאביס ומעשנים אותו בעצמם, אומרים לך לא לעשן לפני גיל 21 ואני עומד מאחוריהם.
    אני יודע כמה זה קשה, אבל אתה חייב לשים את כל העסק הזה בצד לכמה שנים.
    תגדל, תתגייס, תעבור איזה מערכת יחסים ארוכה, תשחרר, תטוס לטייל, ואז תעשן.
    ותאמין לי שבשבילך המסלול הזה יהיה הכי טוב ותהנה ממנו הרבה יותר בסופו של דבר.
    אני באופן אישי עברתי מסלול שונה לגמרי ( בגיל 18 כבר התנסתי בכמעט כל הסמים הנפוצים יותר והנפוצים פחות.. ) אבל זה היה המסלול שלי, ולמרות שאני עכשיו נמצא במקום שטוב לי בו, אני חושב שהיה עדיף גם בשבילי לקחת את המסלול הרגוע יותר.

aaa אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!