1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

באתי לבקרא את הצמח והופיעו שערות לבנות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏28/7/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז היום הלכתי לבקר את הצמח וראיתי שערות לבנות ויש ריח חלש מהפרחים אז יש לי כמה שאלות בפנים . הזן הוא lawrider atomat .
    1)תוך כמה זמן אני יכול לקצור את הפרחים ?
    2)עד עכשיו דישנתי אותו רק פעם אחת בדשן מסוג 20 20 20 . האם לדשן אותו עכשיו כל השקייה ?
    3) אני רוצה להתחיל עוד גידול של אוטמטיים אבל זה אומר שאני צריך לחכות שזה יסתיים ואז לייבש ואז ליישן אותו וכל זה יקח בערך אני מאמין עד סוף שמיני או תחילת ספומבר ואז אני יצטרך להזמין זרעים שוב . השאלה שלי אם נגיד אני ישתול עוד זן אוטמטי בסוף חודש ספטמבר זה בסדר ? או לחכות למחזור הבא ?

2. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    תחילת אוקטובר? לא העונה המתאימה.

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. יהיה קשה להגיד לך מתי הזמן המתאים לקצור מבלי להביט במצב התפרחת. אבל הפוסט הזה יוכל
    לתת לך איזה שהיא אינדיקציה:

http://canna.bi/19n4M2D

2. לא יודע עד כמה כדאי לך לדשן בכל השקיה כשאתה מגדל באדמה, מגדלים רבים מדשנים ברוטציה (פעם כן פעם לא).

3. לא הבנתי למה אתה צריך להמתין את כל התהליך עד הסיום של הצמח הנוכחי בכדי להתחיל
    את הגידול של הצמחים הבאים? אין לך מקום כאילו?

בנוגע לעונה - זו בהחלט לא התקופה האידיאלית בשנה עבור תחילת הגידול אבל מדובר בצמחים
    אוטומטיים ולכן הם פחות יושפעו משעות הלילה שילכו ויתארכו עוד מעט. מה שכן בגידול חורף
    יהיה פחות שמש, מה שכנראה ישפיע על קצב הצמיחה...

4. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה על המדריך אבל זה לא בדיוק ענה לי על השאלה תוך כמה זמן זה יהיה מוכן ויש עוד בעיה . רשום שבהתאם לזמן שבו אני מחליט אני קובע אם הצמח יהיה אנרגטי או להימעך על הספה . מה אם זה סוג היבריד ?? זה חצי סטיבה חצי אינדיקה מה אני עושה ?

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

זה לא משנה אם זה היבריד או לא. הגנטיקה קובעת בין היתר את הפוטנציאל של הרכב הקנבינואידים שעשויים להתפתח על הצמח, אבל תהליך ה"התדרדרות" והתפרקות החומרים היא זהה לכל הזנים - ככל שתשאיר את הצמח זמן רב יותר כך ההשפעה תהיה יותר נרקוטית...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!