1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה עם ייחורים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י MasterLight, ‏2/8/15.

1. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    כבר פעם שלישית שאני מוציא ייחורים אבל בפעם הראשונה יצא לי הייחורים ובפעמיים השניות לא יוצא לי לא מבין למה אני עושה בדיוק את אותם התהליכים שעשיתי לפני זה וזה פשוט לא הולך הייחורים לא מתים אבל גם לא יוצא שורשים ...
    משתמש בקלונקס יש פרופגטור הלחות תמיד גבוהה אבל חם בתוך הארון איפה שאני שם את הפרופגטור יכול להיות שזאת הבעיה ?
    כי אני לא רואה סיבה אחרת וזה משגע אותי

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לחות גבוה זה בעצם כשה תמיד המיכסה אים טיפות מיתחת זה המצב אצלך?
    יש פרלייט בפנים?
    אים מה משתמש צמר סלעים או ג׳יפי?
    כמה אור יש? כמובן k6500 הכי מתאים.
    וחשוב מעוד על תפתח סתם את המיכסה לפחות שבוע במצב אצלך אפילו שבועיים.
    תן קצת פרטים על התהליך אתה עוסה הכול נכון מהתחלה מים מאוזנים וכו׳?
    אין סיבה שלא יצליח אצלי בשבוע גג 10 יום מפוצץ שורשים.

3. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אז ככה יש פרלייט שבוע שלם היה עדים על המכסה ולא פתחתי אותו חוץ מאת האיורור לחמש דקות כל יום
    יש מנורה 65W 6500K
    צמר סלעים בפעם הראשונה כשעשיתי אז עשיתי בלי לאזן מים ונעליים ויצא שורשים אחרי 8 ימים בערך
    בפעם השניה עשיתי עם מיים מאוזנים ולא יצא אחרי 16 יום כלום .
    אז הפעם עשיתי שוב בלי מים מאוזנים ואני כבר ביום ה 12 ועדיין אין אפילו שורש אחד
    הצמר סלעים כמעט יבש יעני אולי טיפה לח כרגע אבל שוב אין שורשים בכלל...
    אין לי בארון איורור אז ממש חם שם אולי 35 מעלות יכול להיות שזאת הבעיה ?
    אגב הקלונקס נשמר בארון בלי מנורה אך עדיין חם שם לפעמים יכול להיות שהקלונקס פשוט התקלקל ?
    בקיצור יכול להיות ששני הצמחים שלקחתי פגומים בקשר לייחורים כי לפני זה כשהצליח לי אז זה היו הצמחים שכרגע כבר בפריחה ויש לי שני אימהות שבחרתי ואני פשוט לא יודע למה מאלה לא יוצא לי ייחורים כבר שני ניסיונות כשלו ....

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    ממה שאתה רושם הדבר הכי קריטי שאני יכול לחשוב אליו זה שהצמר סלעים יבש כמעט דחוף ומהר להוסיף מים, לא לפתוח את המיכסה סגור אחי והרבה סבלנות. בסוף איהיו שורשים אני חושב שזה קורא לך כי אתה מהתחלה פותח איוורור לא לפתוח את התריסים של הפרופקטור לפחות שבוע אתה צריך שבוע של 100% לחות בפנים מה שאני לא חושב שיש לך כי הצמר סלעים מתייבש, איפה שהו יש טעות בתהליך.
    חום לא אמור להיות בעיה קור מעקב את התהליך הזה.
    אים ממש חם בארון כל יום אבל כל יום תשפריץ על המיכסה למעלה אים שפריצר אפילו פעמיים ביום כמובן אים יש אפשרות. אור כמובן 24 שעות.
    ואחי מניסיון שלי תיקנה ג׳יפי הרבה הרבה יותר טוב. אלה אים כן אתה מגדל הידרופוני על מים עז כמובן רק צמר סלעים.

5. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    לא אני מגדל אדמה וסבבה לפעם הבאה אני לא אפתח את הפרופגטור לשבוע ואני נותן 24 שעות אור אגב וטוב נראה אם עוד כמה ימים אלה לא יצאו אני אחליף את השני אימהות למשו אחר יש לי זרעים אז אני אתחיל מחדש עד שהאלה בפריחה יסתיימו תודה בכל מקרה אחי על העזרה

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    35 מעלות ליחורים זה ממש הרבה.
    הומפרטורה האידיאלית צריכה להיות בסביבות 26 מעלות צלסיוס.

7. MasterLight

MasterLight קנאביסט

לייקים:
    6
    אז בעצם זאת הטעות שלי הטמפרטורה ?

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    הטמפרטורה האידיאלית לייחורים לא פחות מ26 גם 30 זה סבבה, אצלי מעל 30 באזור 32 מעלות צלסיוס ואף פעם לא היתה לי בעיה בכלל.
    צריך מספיק מים בפרופגטור אין דבר כזה להגיע למצב שהקוביות יבשות זה הורס הכול.
    קוביה יבשה=ייחור מת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!