1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

law/short rider aoutomtic פריחה כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏5/8/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה הצמח בפריחה והוא גדל בגידול חוץ באדמה רגילה תחת צלייה . אני משקה יום כן יום לא ליטר וחצי מים ופעם ביומיים אני מוסיף חצי כפית של 20 20 20 לליטר וחצי .
    1) האם הצמח ניראה בסדר ?
    2) התחלתי לראות מין שערות חומות כאלו . מה זה אומר ?
    3)יש כמה עלים שהם צהובים בקצוות שלהם . האם זה רע ?
    4)יש עוד איזה דרך לייצר יותר פרחים ? הבנתי שיש את שיטת FUCK I MISSED . אבל אני פוחד לחתוך את הפרח להרוס אותו האם יש עוד שיטה ?
    5) הבנתי שבשביל שיהיה טעם טוב יומיים לפני הקציר יש לשטוף את המצע . מה זה אומר בדיוק ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1) הצמח נראה יפה מאוד.
    2) איפה אתה רואה שערות חומות?
    3) לא ראיתי עלים צהובים.
    4) אין אף דרך לייצר יותר פרחים. FIM ממש לא מומלץ במקרה שלך.
    5) אין צורך לשטוף את המצע.

3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    נראה כאילו יש עלים שאיזה אורח לא רצוי אוכל אותם,אבל עולי אני טועה בגלל איכות התמונות קצת מבלבל.
    מה גודל העציץ? משקה רק 1.5 ליטר כל פעם? יש נקז לפעמים?

4. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    האמת שהיום באתי לבקר את הצמח שוב וראיתי חורים על העלים התחתונים אבל לא ראיתי שום מזיקים חוץ מנמלים . יכול להיות שנמלים אוכלים את העלים ? ומה זאת אומרת נקז ?

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לא אחי זה לא נמלים אים נמלים אין בעיה זה חפיף, אכשו כשה אני מסתכל טוב אני רואה בברור שיש ביסים גם למעטה וגם למעלה זה סוג של משהו שיכול ללעוס משהו כמו איזה גמל שלמה לדוגמא אבל רק אגרונום יכול להגיד בדיוק מזה.
    התקוונתי האים יש חורים לניקוז בתחתית הדלי וכל פעם שאתה משקה האים יוצא נגר(מים בתחתית העציץ)?
    מה גודל העציץ?
    צריך להשקות רק כשה יבש וכשה אתה משקה עז מכל הלב שיצא נגר אבל רק כשה יבש אפילו אים זה יקח 3-4 ימים.
    בן כמה הצמח?

6. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    יש חורים לעציץ הוא בערך 20 ליטר אני חושב .אז אתה אומר להשקות את הצמח עד שיצא מים מתחתית העציץ ?

7. Rasta

Rasta חבר חדש

לייקים:
    5
    כשיוצאים מים מתחתית העציץ אתה יודע בוודאות שמים הגיעו גם לשורשים התחתונים ביותר וגם שם האדמה
    שתתה מספיק מים.
    אם אתה משקה 1.5 ליטר בעציץ של 20 ליטר, סביר להניח שלא הרבה מים מגיעים לתחתית העציץ ולשורשים התחתונים ולכן חשוב מידי פעם לוודא שאכן יוצאים מים מהתחתית.
    בכל מקרה השתיל נראה יופי יופי, אני מזהה קצוות שרופים, יכול להעיד על דישון יתר או על חוסר במים.
    חכה לאגרונום, הוא ידע לתת דיעה יותר מקצועית ממני.

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    בגלל שהאדמה שלך לא אוורירית וגם אין הרבה שורשים(גודל השורשים הו כ גודל הצמח) לא מאמין שהעציץ יכול להתייבש ביומיים.
    אתה פשוט לא משקה נכון וגם ללא נגר אתה יכול להגיע למצב של המלחת המצת גידול.
    תתחיל להשקות רק כשה יבש תכניס עצבה אים יבש עז תשקה אים דשן שליש מגודל העציץ.
    אני לא בטוח בן כמה הצמח אבל אני מנחש שלא פחות מי 40 יום בגלל שזה אוטומט לא נישאר לך הרבה זמן תתחיל להשקות נכון כי היבול שלך איהייה מזערי וחבל, עציץ 20 ליטר ועוד בשמש צריך להיות פצצה.
    יש סימנים חדשים של אכילת עלים?

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מסכים עם Dr.hydro.
    אתתה כנראה צריך להשקות יותר.
    סימני לעיסה הם בד"כ משהו שנעשה ע"י עובר אורך ארעי כמו חגב. אין לך מה לדאוג יותתר מידי מסימני כרסום.

10. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז זהו שבדקתי כך לבדוק אם המים יוצאים מלמטה והם כן יוצאים . כאילו ראיתי טיפות של מים שיוצאים מלמטה ואני משקה בין1.5 ל2 ליטר מים אז כך שאני חושב שזה בסדר . אבל נוצרה לי בעיה חדשה . אתמול באתי לבקר את הצמח וראיתי מין חגב כזה שאוכל לי את העלה ממש אכל פאקינג חצי עלה . אז ריססתי עליו (חומר הדברה אורגני) חלק מהחומר פגע בפרח . האם זה קריטי ? אסור לעשן את הפרח הספציפי הזה ? בסופו של דבר תפסתי אותו והרגתי אותו .

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איזה חומר ריססת?
    ואתה צריך לתת יותר מים. בערך בין 10-20% נגר.

12. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לא הגיוני שעציץ בנפח 20 ליטר מתחיל להוציא טיפות מי למעטה מי 1.5-2 ליטר עוד פעם אחי תתחיל להשקות נכון!!!
    אני בטוח ב100% שכשה אתה בא להשקות העציץ שלך כבד מעוד עז למה להשקות?

13. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    מה זאת אומרת נגר ? והנה הוספתי עוד כמה תמונות . ניראה לי הצמח צומח לאט מידי . הפרחים ממש אבלל ממש קטנים אם אפשר לקרוא להם פרחים בכלל הנה תמונות

14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נניח ונתת 2 ליטר מים, אתה אמור לראות שיוצאים מהתחתית בערך 200 -400 מ"ל של מים.
    בקיצור, תשקה יותר.

15. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    כמה בערך 6 ליטר מים פעם ביומיים ? ומה לגבי הצמח הוא ניראה טוב ? כי הוא ניראה לי לא משהו

16. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    פעם הבאה יהיה יותר טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!