1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחשבות ומחשבות..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוד150, ‏9/8/15.

1. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    כל פעם שאני מעשן אני נכנס למחשבות עמוקות על החיים ובעיקר על הילדות על כל המריבות של ההורים שלי אני מדמיין לי הכל בראש בצורה של בובות ילדות כאלה אני נתקע על נקודה מסויימת ובוהה בה מספר דקות מרגיש שאני עומד להשתין על עצמי וברוב הפעמים אני גם מקיא והשאלה שלי איך מפסיקים לחשוב על כל המחשבות? אני מנסה לשמוע שירים שמחים אבל אני מקשר את המילים של השיר לטריפ הרע של הילדות אולי פשוט אני צריך להפסיק לעשן ולחזור בגיל 21+ (אני בן 17 עכשיו)
    מה אתם אומרים..?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אתה מעשן לבד?
    תנסא אולי לראות סרט או לעשות משהו אולי זה יעזור

3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    וואי אחי מצטער לשמוע באמת מצב לא קל אני חושב שאתה באמת לא צריך לעשן.
    בגיל הזה חברים טובים יכולים לעזור לך לשכוח את כל הנושא הזה כמובן אים יש כאלו שאתה חושב אותם לחברים לכל דבר.
    מה שאני ממליץ לך זה לקחת את עצמך בידיים ולא להיכנס לדיכאון תימצא תעסוקה בשעות הפנאי, מה שאתה אוהב כל דבר שאיהייה לך מעניין כמו ספורט או משהו תשקיע את עצמך בתחום תראה להורים שלך איזה ילד טוב הם הביאו לעולם הזה תן להם להתגאות בך וכך גם בה׳ השם איהייה שלום בית.
    הכי חשוב לא לישמור בפנים אים אתה רוצה אחי תפנה אליי גם בפרטי בכייף וברצון רב אני יעזור לך! ועל תשכח אימא יש רק אחת אימא תמיד אוהבת אותך גם בטוב וגם ברע!

4. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    נראה לי קצת התפזרת פה גבר...לנושא תפרט קצת על איפה אתה נוהג לעשן באיזה אווירה באיזה חברה

5. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לך גבר יש לי פסיכולוגית והאמת שאני רוצה לדבר איתה על זה כי היא מכירה את רקע הילדות שלי אבל אני דיי פוחד שהיא לא תבין בזה וסתם תטפל בי דרך סטיגמות שיקריות על הצמח

6. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    הוא לא ככ התפזר טראומה נפשית היא הדבר הכי קשה שיש היה לי על זה לא מספר טריפים חזקים. אני נוהג לעשן בבית עם 2-3 חברים קרובים וטובים שההורים לא בבית אז אני לא ככ חושב שזה קשור
    אבל פעם אחד האמת עישנתי עם כמה חברים לא קרובים והיונשם עוד כמה ילדים שרבתי איתם בעבר ונכנסתי לפרנויה קופטנה שהם אולי רוצים להרביץ לי פתאום אז פשוט הלכתי משם..

7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    ממש לא אחי עולי אתה מגיע מי משפחה מאושרת וטוב שכך אבל אתה כניראה לא תבין!
    וליפני שאתה מייעץ לילד בן17 שעולי לפני רגע הייה בן 16 תפעיל קצת שיקול דעת נכון!

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תקשיב אחי אני גם מעשן מגיל 13 ועברתי לא קצת!
    אים האיתי יכול לחזור אחורה בזמן האיתי בוחר לא לעשן בגיל הזה ויש לי הרגשה שאתה מעשן בגלל השפעה של חברים ותראה מה זה עוסה לך תנסה לשבת אים החברה בלי לעשן ותראה אים הם באמת חברים שלך כי הם רואים שזה עוסה לך לא טוב עז הם צריכים לדעוג לך! ואים במקום לדעוג לך הם מנסים לגרור אותך עז זה לא חברים.
    תחשוב רגע על מצב שההורים שלך יתפסו אותכם בבית מעשנים במקום להרגיע את הרוחות בבית זה יגרום לעוד פיצוץ.
    שלא תספר בשום אופן לפסיכולוגית שלך שאתה מעשן תקשיב לי על תעשן אתה גם ככה לפני גיוס!

9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    וכמו שאמרתי אים יש דברים שאתה רוצה לדבר אליהם ולא רוצה לרשום פה תרגיש חופשי לפנות אלי בפרטי!

10. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    קנאביס הוא סם פסיכדלי! זה מה שסמים פסיכדלים עושים, מגבירים מחשבות ומעיפים אותך לתוך המיינד!
    האפקט הפסיכדלי וה-הזיה שלו חזק הרבה יותר אצל צעירים שיש להם כמויות גדולות יותר של דופמין במוח.

אצל מבוגרים עם רמות נמוכות של דופמין, הקנאביס הרבה פחות פסיכדלי.. אם בכלל... להפך הוא אפילו הופך להיות סם מדכא שנותן השפעות כמו של אלכוהול או בנזודיאזפינים. ובעצם במקום להעצים מחשבות הוא משקיט מחשבות בדיוק כמו סמים מדכאים.

שאלתי מלא מלא מבוגרים בני חמישים ושישים שמעשנים אם הם מרגישים מקנאביס אפקטים של הזיות כמו צבעים חדים וחזקים יותר, ראיית מנהרה, הזיות שמיעה, הזיות בעיניים סגורות, דמיונות מהעבר... הם תמיד אמרו שאין להם שום דבר מאותם אפקטים והם בעצם רק מרגישים רגועים יותר.. בדיוק כמו לשתות כוסית אלכוהול.

ופה כבר הבנתי שבעצם מבוגרים בכלל לא מרגישים שום אפקט פסיכדלי...

11. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לצערי לא יכול להסכים איתך!
    קודם כל לרשום שקנאביס בעל השפעה כמו אלכוהול זה כבר טעות מהשורש!
    ההשפעה על הצעירים חזקה יותר מהסיבה הפשוטה שהגוף עדיין לא מכיל כמויות של THC כמו אצל אנשים שמעשנים יום יום כבר תקופה ארוכה, לא משנה בן כמה אתה אים תעשן פעם בשבוע נגיד תקבל השפעה חזקה מעוד. וכמובן שיש לציין שיש הרבה סוגים של קנאביס. די מבאס אותי שאתה רושם שקנאביס זה סם מדכא ומשווה את הקנאביס לאלכוהול זה פשוט לא נכון ואתה ממש לא צודק!
    האים אתה יודע דברים בסיסיים כמו מה ההבדל בין אינדיקה לסטיבה?

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    להרבה מאוד אנשים הגראס הוא מדכא, אבל יש גם חלק שאצלם הוא נחשב לפסיכדלי.

אינדיקה או סאטיבה זה ממש לא משנה.. בשבילי שתיהן נחשבים לסם פסיכדלי.
    ההבדל הוא שאינדיקה זה סטלה שמורידה ומרדימה יותר, וסאטיבה מרוממת, אנרגטית ומשמחת יותר.

בויקיפדיה רשום שקנאביס הוא סם מדכא מצד אחד, אבל מצד שני הם תייגו אותו תחת סמים פסיכדלים.

https://he.wikipedia.org/wiki/קטגוריה:סמים_פסיכדליים

https://he.wikipedia.org/wiki/קטגוריה:סמים_מדכאים

אפשר לראות בקטגורייה של סמים מדכאים שהוא בכלל לא מופיע! אבל עדיין רשמו שם שהוא סם מדכא.

מתוך ויקיפדיה..
    "הקנאביס הינו סם מדכא. כסם מדכא, הוא מאט את הפעילות המוחית ומחליש את מעבר התחושות והמידע במוח ואל המוח. זאת הסיבה העיקרית להיותו משכר"

אצלי אישית הוא לא נחשב לסם מדכא בכלל! הוא פשוט לא משפיע כמו סם מדכא. ניסיתי סמים מדכאים כמו אלכוהול, בנזודיאזפינים, כמה נגזרות של אופיום.. ודיי קלטתי את האפקט של מדכאים, הם פשוט מעיפים בך כל מחשבה שלילית בראש אם תרצה או לא תרצה. לדעתי סמים מדכאים הם הדבר הכי מרגיע וכיף שיכול להיות מבחינה נפשית ולדעתי גם גורמים לאופוריה יותר חזקה מפסיכדלים.

פסיכדלים ממש לא מרגיעים אותך, בטח שלא עוזרים לך להירגע תחת מצב רוח לחוץ, ובטח שלא מעיפים מחשבות שליליות, להפך הם מציפים אותך וגורמים לך יותר להתחבר לתוך המיינד והנפש שלך... אם בזמן הטריפ יבוא לך מחשבות שליליות, אז וואלה הלך עליך כי זה הולך להיות חוויה לא נעימה בכלל.

#12 LarryOG, ‏11/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/8/15
  13. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    יכול להיות שזה מה שרשום בויקיפדיה, אבל אני מתייחס לזה אחרת כי קנאביס לא צריך להופיע בכלל כסם זה הבעיה. קנאביס זה צמח מיוחד במינו שאין דומה לו.
    בקשר לטריפ לא יודע מה הולך אים הנושה הזה היום אבל בתור אחד שאכל בזמנו טריפים כמו מכשפה ופרדי אני יכול להגיד לך שאים אתה לא יודע בהשפעה של הטריפ להפוך שלילי לחיובי עדיף על תתקרב לזה כל אחד והראש שלו.

14. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    אחלה עברית אחי

15. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    למה אתה חושב שההשכלה שלי מארץ ישראל? ולמה אתה חושב שאני נימצא בארץ ישראל? עוד פעם אחי קצת שיקול דעת נכון!
    מצד שני אני גם לא אומר שאני כרגע לא בארץ! עולי כן ועולי לא אבל ההשכלה שלי לא מישראל.
    זה מה שמעניין אותך?

16. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    חארטות ובלופים כולי פה פיפי בחור יקר אני חושב שהיו צריכים ללמד אותך ביסודי שויקיפדיה הוא המקור הכי לא אמין כל אחד יכול לערוך כרצנו וכל אחד יכול לפתוח שם ערך ויקיפדיה כמו שלפני העריכה האחרונה שלו בנוגע הקנאביס היה רשום שם שהוא ממכר ויש מקרי מוות מעישון קנאביס thc זה חומר פסיכואקטיבי ולא פסיכודלי זה ממש לא קשור לגיל מצטער אבל התאוריה שלך לא נכונה והיא מבוססת על כלום ושום דבר לא בקטע של לפגוע חס וחליליה ודרך אגב ההתנסאות הראשונה שלי היית בגיל 13 עם עוד כ7 חברים ההשפעה בחיים לא היית פסיכודלית אני התנשאתי בטריפים וזה הבדלים של שמיים וארץ הרמתי פאלפון כדי לוודות והתקשרתי לחברים וגם הם לא הרגישו שינוי חוויתי מתקופת הילדות עד להיום לא פסיכודלי ולא נעליים

17. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת אבל שכל הפעמים שעישנתי הרגשתי שזה משפיע עלי כמו פסיכודלי
    ״אפקטים של הזיות כמו צבעים חדים וחזקים יותר, ראיית מנהרה, הזיות שמיעה, הזיות בעיניים סגורות, דמיונות מהעבר״ (כמו שהבחור רשם למעלה)

בכללי אני מוצף במחשבות רגשיות ושאני מעשן אני בכלל נכנס לעולם מטורף של מחשבות הזויות ואוכל כאפות על כל המשפחה שלי ואני חושש שגם מעל גיל 21 אני אשקע במחשבות במקום להנות

18. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תבדוק שזה לא מרוסס או שזה בכלל לא טבעי או שיש מצב שאתם תופעה נדירה שהרפואה לא שמעה עליה

19. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תגיד אחי כמה זמן ההשפעה נמשכת אני מתכוון באמת חזק בלי כל ההרגשה שאחרי שיא הסטלה דוד כמה זמן?

20. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    טבעי ונקי חבר שלי מביא מחבר שלו שמגדל

נשאר לכמה שעות טובות אני לא צריך חיזוקית אני נשאר עם ההשפעה למלא זמן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!