1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תעלומה!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י LarryOG, ‏11/8/15.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    לפני שנה וחצי ככה... הייתי במסיבה במועדון בתל-אביב, עכשיו ראיתי איזה מישהו שהציע לי כמה שאיפות מג'וינט.

לקחתי איזה ארבע.. או חמש שאיפות.. ואותו ג'וינט פשוט השפיע עליי בצורה הכי הזויה ומהנה שאפשר.

הצבעים נהפכו לממש יפים.. אוליי אפילו חדשים לי פתאום, הכול היה נראה מסביבי WOW, אבל מה שהכי היה מדהים, זה שהיה לי הזיות בעיניים סגורות, הייתי עוצם עיניים ורואה את כל האנשים במסיבה בגוונים של אדום וסגול, כאילו נוצר לי חוש שישי שאני מסוגל לראות גם בעיניים סגורות משהו מפגר ומדהים ברמות.

התחילו לי הזיות של דמויות של כל מיני מלאכים... וזה היה ממש הזיות חזקות! זאת אומרת שאם הייתי עוצם את העיניים והוזה דמות של מלאך אז גם שהייתי פותח את העיניים עדיין הייתי רואה אותו, זה היה נשאר ככה לאיזה 10 שניות.. ואז מתאדה ומשאיר כמו כתם כזה שמטייל באוויר. ההזיה של הדמויות היו ממש ענקיות, כאילו בגודל של קיר או בנאדם אמיתי, לא מדובר בהזיות חלשות של כל מיני צורות, אלה זה היה ממש דמויות ענקיות. כל הדמויות היו בצבעים של סגול ואדום, וזה בדרך כלל היו מלאכים או דמויות של נשים.

אין לי ספק שזה לא היה רק ירוק, כי מירוק מקבלים הזיות בעיניים סגורות ברמה של צורות כאלה וגם זה הזיות חלשות, ובשביל להגיע אליהם אני כנראה יצטרך לעשן קינק סייז שלם לבד, ולא לעשן ארבע שאיפות.

נייס גאי זה בטוח לא! אין שום מצב שהסם הזה ישאיר אצלי חוויה חיובית ומהנה.

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    היה לזה קצת טעם של פלסטיק?
    אם כן זה DMT

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    היה לזה טעם כימי, לא יודע עם פלסטיק חחח אבל זה היה כימי ושרף קצת תגרון, וזה נמשך משהו כמו 5 שעות...

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אז זה לא DMT
    DMT בעישון נמשך כחצי שעה

5. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    ואוו בנאדם היית צריך לשאול אותו...

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הרעיון הכי טוב שלי זה שזה היה DMT וזה רק נראה לך שזה היה 5 שעות ותכלס זה היה איזה חצי שעה.

7. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    זה היה ארוך לדעתי אפילו יותר מ 5 שעות... הסתכלתי על השעון, תאמין לי זה ממש לא היה חצי שעה.

אין עוד סם שמערבבים אותו עם ירוק ויגרום להזיות חזקות בעיניים סגורות..?

ו DMT זה לא סם ששולח אותך לממד אחר בכלל?, כאילו לי הייתה תחושה שנשארתי במציאות לגמרה כמו שהיא... לא הרגשתי שהתנתקתי מהאני העצמי שלי. רק היה לי הזיות מאוד חזקות בעיניים סגורות ולפעמים פתוחות... אבל האפקט של החוש השישי שהצלחתי לראות את האנשים במסיבה גם בעיניים סגורות זה היה משהו מפגר ברמות.

כמו שכתבתי בדרך כלל הדמויות היו מלאכים עם כנפיים אם זה עוזר.

#7 LarryOG, ‏16/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏18/8/15
  8. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    יש סיכוי טוב שזה היה כימיקל בסגנון סמי הפיצוציות, פשוט באיכות ממש טובה.
    בתור אחד שהיה לו את הצער של להתנסות איתם, אני יכול לומר לך שכשאתה ממלא את הריאות שלך בחומר המקולל הזה, אפילו שאתה יכול לקבל השפעה ממש ממש רעה, באותה המידה אתה גם יכול לקבל השפעה מדהימה. לא מעט אנשים מתמכרים אליהם. בכל אופן לא מומלץ כי הנזק הבריאותי שאתה עלול לעשות לעצמך לא שווה את זה.

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    כל סמי הפיצוציות משפיעים גג 35 דקות!

מדובר כאן בטריפ של 5 וחצי שעות...
    שחזרתי הביתה למיטה לישון, ההזיות של המלאכים עוד בעטו בי דיי חזק!

#9 LarryOG, ‏18/8/15
  10. dan95

dan95 חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה שואל אותי זה היה PCP, היו הרבה מקרים שהוסיפו PCP לגוינט או שהדילר הוסיף, אתה יכול לעשות קצת מחקר על הסם הזה ולקרוא חוויות של אנשים עליו בerowid. בכול מקרה הסם מתאפיין במצב דסוציאטיבי ובמין תחושת "ניתוק" וכמו כן להזיות והזיות בעיניים סגורות. דרך אגב אני לא יודע אם ישר קשר או אין אבל כינוי נוסף של הסם הוא "אבקת מלאכים" אבל אני לא חושב שיש לזה קשר להשפעותיו של הסם.

#10 dan95, ‏18/8/15
  11. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    יש מצב גדול שזה היה PCP רק ברמה ממש נמוכה שעוד לא גרם לאפקט הדיסוציאטיבי שלו, יענו לא גרם לניתוק, למרות שהרגשתי בכל זאת קצת מנותק מהסביבה בזמן הסטלה, אבל לא ברמה של ממד שונה ושאני לא מזהה איפה אני, או מי אני.

אבקת מלאכים, חחח אוליי בגלל זה היה לי הזיות של מלאכים.

בגל מקרה לא הייתי מנסה זאת שוב, ובטח שלא סמים כמו PCP או DMT, ראיתי מספיק ביוטיוב אנשים שאיבדו לגמרה את דעתם מהסמים האלה.

ד"א זה היה במועדון החתול והכלב, לפני שנתיים... ובדיוק הבנתי שהקטמין והאבקת מלאכים היה רץ שם ממש חזק באותה תקופה.

12. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כנראה שילוב של אלכוהול גרוע גראס טוב ואווירה כללית סבבה..
    dmt בעישון (צ'אנגה) הייה שולח אותך באמת לממד אחר אבל לרבע שעה פלוס מינוס..
    pcp גם פחות סביר לדעתי...
    קטמין בדוק שלא!

13. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עישנתי גראס חזק ביותר שגרר ראייה מרצדת ומהבהבת, שזה אומר גראס הכי חזק שיכול להיות.. אבל כלל לא גרם להזיות בעיניים סגורות. שתיתי נראה לי 50 פעם וודקה רדבול/וויסקי ועישנתי תוך כדיי, ובחיים לא נתקלתי בהזיות בעיניים סגורות.

מאיך שקראתי באתרים כמו erowid, אם מערבבים DMT בתוך ג'וינט... אז זה לא ישלח אותך לממד אחר, אלה רק יעשה לך הזיות בעיניים סגורות... גם ה-PCP אותו דבר.

אני שוב חושב שבאותו ג'וינט של הבחור היה מעורבב שם סם הזיות כלשהו.

14. dan95

dan95 חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר ראשון בוא נתחיל מזה שבעישון DMT ההשפעה קצרה ובחיים לא תארוך כ5 שעות, אלה שעה במקרה הכי קיצוני וגם זה לא. לעומת היוואסקה שזה DMT עם MAOI שזה אנזים מעכב, וזה מה שגורם לשתיית איסווקה להיות חוויה הרבה יותר ארוכה(כמה שעות) כך שאתה יכול לשלול באופן מוחלט שזה היה DMT, ותאמין לי שאם זה היה DMT הייתה יודע ואין מצב שזה היה DMT.
    לגבי PCP אני חושב שזה היה סם גם בגלל האפקטים הנל שהסברת וגם בגלל שרוב הגוינטים שהם "laced" (מה שעשנת, והכוונה בזה לירוק שהדילר הוסיף אליו עוד סם) הסם הכי נפוץ שמערבבים איתם זה PCP.
    בכול מקרה נתתי לך נקודות למחשבה ואת הכלים, את התשובה רק אתה תוכל למצוא. תקרה קצת על "laced weed" או "laced PCP" זה די נפוץ, וגם תקרא על חוויות כאלה בerowid. אני כבר קראתי ונדמה שזה מה שעישנת, בכול מקרה תקרא אתה ותקרה אם זה באמת מתחבר לך..מקווה שעזרתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!