1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מכינים הרואין מאופיום?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י flox, ‏13/8/15.

1. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    5 יחידות כימיה וניסיון של שנים בפירוטכניקה זה מספיק ידע וניסיון להתחלה

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אני אישית ממש נגד החרא הזה שקוראים לו הרואין לא מבין למה לנסות משהו שעוסה אותך נרקומן במלוא מובן המילה.
    Flox שלא תבין לא נכון זה בהחלט זכותך כמו שזה זכותי להביע את דעתי כל אחד בוחר מה טוב לו, אבל אחי בבקשה אים אתה יורד לפרטי פרטים עז תשאל את אגרונום בפרטי פשוט יש פה ילדים גם שגולשים באתר וחס וחלילה איזה ילד כזה יחשוב בבית שהו גיבור, שום דבר אישי נגדך.

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    LSD לא פחות מסוכן מהוראין, מי שבעד LSD או פטריות הזיה ונגד הרואין, אז הוא כנראה לא מבין שום דבר על סמים.

אני מכיר כבר שלושה אנשים שנדפקו לצמיתות מאסיד, השריטה שלהם כל כך רצינית שהם חלק מהזמן משותקים, יענו סכיזופרניה קטטונית. הם פשוט נראים כמו בחורים שנולדו עם פיגור שכלי או משהו.

ועדיין כל האתר הזה תמיד מעלה כתבה מפגרת על LSD.

לכו תדברו עם נרוקמן שמשתמש 10 שנים בהרואין/קוקאין ותראו איך הוא מדבר, ואז תשווה אותו לבנאדם שעשה פסיכדליים 10 שנים ותגידו לי למי יש מוח יותר צלול. סמים פסיכדליים הם סכנה ענקית למוח! כל מערכת החושים נדפקת מהסמים האלה.

ואנשים שדופקים קרטונים על בסיס קבוע הם פלופים שאין מה לתת להם תקווה בכלל, המקום היחידי שאפשר לתת להם להישאר שם זה בית חולים לחולי נפש.. כי פשוט מביך לראות אותם מהצד.

#23 LarryOG, ‏15/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏15/8/15
    דודה ו-vvasili אוהבים את זה.
  4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    קודם כל חבר יקר אני לא בעד שום דבר אני בעד קנאביס!
    ורשמתה פה מעליי כל כך הרבה שטויות בכמה משפטים בודדים נראה לי שאתה לא כל כך מבין על מה אתה מדבר. ממש לא הכוונה לפגוע או להעליב פשוט על פי מה שאתה רושם לא יודע אפילו איפה להתחיל כדי להסביר לך על שימוש נכון בסמים פסיכדליים.
    בקיצור כל אחד והראש שלו.

5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    הרואין או אופיום בכלל לא עושים נזק למוח, בגלל זה לא תשמע על מישהו שעשה אופיום/הרואין ואחרי זה אישפזו אותו בבית משוגעים.

לאומת זאת מי שנדפק ומגיע לבית חולים לחולי נפש זה לרוב מסמים פסיכדליים.

תשאל כל פסיכיאטר מבין בתחום מה יותר מסוכן למוח או גורם נזק למוח אופיום/הרואין, או סמים כמו LSD/MDMA פטריות..

דודה אוהב/ת את זה.
  6. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    flox אתה לא יודע לאיזה עולם אתה נכנס!!!

דודה אוהב/ת את זה.
  7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    רק פעם אחת לנסות איך זה

8. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני אישית לא הייתי מנסה הרואין, אפילו שהוא לא יגרום לכל תחושה שלילית שתדרדר ותגיע לבית חולים לחולי נפש, מה שמאוד מאפיין סמים פסיכדליים.

אבל אופיום בכיף הייתי מנסה, מכיר מלא שעפו על אופיום בתאילנד ובהודו וסיפרו רק חוויות טובות. גם אם האופיום ממש איכותי וטהור אז ממה ששמעתי הוא לא כזה רחוק מהרואין בהרגשה.

לדעתי אם עושים אופיום רק פעם אחת בחודש ככה...אז אין סיכוי להתמכר.

9. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אני לא ממליץ לך לעשות את זה, אבל גם אני הייתי מנסה פעם אחת אם היה לי.
    אין סם שממכר משימוש חד פעמי.

10. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    LARRYOG
    אתה מספר שאתה רואה דמויות והזיות מכמה שכטות של גראס ומי שאוכל אסיד הוא הפלופ כן ?

11. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    מתפלפים רק מזיופים ! הפכו את כל הדברים הפסיכדליים לסטיגמה שלילית נכון יש כאלה שמתפלפים מאסיד גם לי יש חברים מפולפים זה כי הם נפלו על זיוף

12. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    בכלל אני לא מבין אך אפשר להשוות אסיד טוב להרואין!
    מה רע בבן אדם שיודע לעסות שימוש נכון באסיד נגיד פעם בכמה זמן הולך למסיבה טובה לוקח טיפה על הלשון נהנה מצבעים,הזיות,אשליות, חופר ברחבה עד שעולה אבק צחוקים אים החברה בקיצור חוויה טובה.כמובן שכמו בכול דבר לא צריך להגזים הכול טוב בגבול הטעם הטוב.
    ובן אדם שלוקח הרואין נראה סמרטוט שיושב וצולל על אותה נקודה ולא כי הו רואה שם משהו מעניין חחח בקיצור LarryOG שמעתה פעם על שימוש נכון בהרואין זה אפילו נישמע מצחיק.
    אומרים שהרואין כן ממכר מהפעם הראשונה.

13. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    דבר ראשון זה ממש לא נכון שמתפלפים רק מזיופים.
    הרבה יותר קל להשתגע כשאתה על LSD25 נקי ואיכותי מאשר על כל חיקוי שתמצא.
    פשוט רוב הLSD בארץ הוא קקה מייקה ולא כזה שבאמת מפלפ.
    אבל זה לא משנה את העובדה המרכזית שלא כל אדם ישתגע מLSD. זה סם לאנשים עם מוח חזק ונפש שלמה.
    אנשים שאין להם את זה בדרך המהירה ללהבין על עצמם דברים שהם לא מוכנים להבין.
    הרואין זה סם שגורם לך להרגיש את ההרגשה הטובה ביותר שאפשר לחוות.
    מעולם לא שמעתי על מישהו שעשה הרואין רק פעם אחת. זה לא משהו שעושים רק פעם אחת.
    ותסמכו עליי שאני מכיר מספיק סיפורים לכאן ולכאן.
    אני באופן אישי מעולם לא יהיה חובב גדול של סם שגורם לך להיראות כמו סמרטוט, לא משנה איך הוא גורם לך להרגיש.

14. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    דברים באיזה סגנון להבין על עצמך ? ומה ההשלכות ?

15. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מה?!

איפה ראית שכתבתי שראיתי הזיות של דמויות מגראס?
    הלוואי עליי ינחת עליי עוד היום גראס כזה...

היום הטופ של הרפואי בקושי עושה לי משהו, פעם הייתי מקבל מסאטיבות טובות אפקט של צבעים אינטנסיביים יותר, והכול היה נראה קצת יותר WOW, כל סטלה הייתי מהופנט מרוב העוצמה, זאת אחת התקופות שהכי אהבתי לעשן גראס.

היום גראס לא עושה לי שום דבר למען האמת... האמת דיי התחיל לשעמם אותי, כבר שמתי לב שאין לי יותר את האפקטים של הצבעים... השמיעה המשופרת, התחושת ריחוף שאתה מרגיש באוויר.. הסיחרור המסובב הזה במוח שגורם לך להרגיש כאילו אתה צולל בתוך הים. ושהייתי מעשן ממש הרבה כדיי לחוות שוב את האפקטים של פעם, אז זה לא שהאפקטים היו באים, אלה פשוט הייתי נכנס לסטלה כבדה ודיי מעיקה שגורמת לי להירדם לאיזה 10 שעות... ככה שגם המינון לא עוזר פה.

ולצערי עוד לא מצאתי גראס שיעשה לי את התחושה של הסטלות הראשונות, לא הידרו, ולא רפואי, וגם לא גראס משובח שחבר הביא מאמסטרדם.

כל מי שדיברתי איתו והסברתי לו שאני כבר לא מרגיש את אותם אפקטים שהיה לי בסטלות הראשונות, הוא מיד הבין על מה אני מדבר... זה פשוט מאוד, המוח כבר למד להכיר בהרגשה ופשוט התרגל לזה... ככה שזה כבר לא מלהיב כמו בפעמים הראשונות.

#35 LarryOG, ‏16/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏16/8/15
  16. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    ואסיד או DMT או MDMA הם כימיכלים! ולדעתי כל מי שצורך כימיכלים למוח שלו הוא בדרך להיות פלופ.

אפילו שMD לא גורם לתחושות שליליות בזמן ההרגשה, ולא מתסבך אותך... אני מכיר חבר מאוד קרוב שפוט קיבל דאון שלא הצליח להתגבר עליו והוא כמעט התאבד מהחרא הזה..

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני עומד יחד עם עוד מספרי חברי פורום כאן כהוכחה חיה שאפשר להיות אדם בוגר ומסודר לצד שימוש מזדמן במגוון רחב של סוגי סמים. ופסיכודלים בעיקר.
    מעבר לכך שאני מכיר עוד עשרות אנשים כאלה, אני אחזור ואגיד שכל עוד הראש שלך חזק והנפש שלמה אפשר להתעסק בפסיכודליה ללא חשש. כמובן שישנם עוד מספר גורמים שעוזרים לצריכה בטוחה של סם פסיכדלי, אבל זה עומד בבסיסו של המסע הבטוח בעולם הפסיכודליה.
    כמובן שהפסיכדליה שינתה אותי מקצה לקצה, אבל זה לא הפריע לי אף פעם בשום מקום. אולי חוץ מבצבא..

18. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    דבר ראשון כל סם זה כימיקל גם THC וגם פסילוסיבין וגם מסקלין ונייס גאי.. הכלל כימיקלים
    דבר שני יש סמים סינטתים שבני האדם יצרו כמו MDMA, נייס גאי ועוד.... ויש סמים שנוצרים בטבע באופן טיבעי כמו THC
    DMT הוא סם שנוצר בטבע באופן טיבעי,למעשה יש אותו במלא צמחים בכמויות שונות ואפילו אצלנו בגוף יש כמות מזערית של DMT. מורפיום וקודאין ומסקלין ופסילוסיבין הם כולם סמים שנוצרים בטבע באופן טבעי.
    LSD והרואין הם סמים חצי סינטתים

19. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    ,flox לפי איך שזה נראה אתה יותר פתחת את הנושא בשביל למשוך תשומת לב מאשר לחפש מידע חיוני. אמרת שאתה חושב "אולי" לגדל פרג בחורף? סבבה תחזור לפה בחורף אין סיבה שעכשיו תעשה פה רעש וצלצולים לגבי סמים כאלה בפורום קנאביס

20. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    איזה מפגרים יש בעולם יש לנו קנאביס וחשיש מהאתם צריכים תחרה הזה אניאל מביןאנשים שלוקחים קשים וכימקלים תפסיקו להגיד שאסיד זה בסדר מה אתם מזיינים תשכל חבר שלי לקח כמה פעמיים אסיד איכותי אמיתי ומאז הוא מאושפז כבר שנה במחלקה סגורה שחושב שיוצורים רודפים אחריו ובלילה הוא שומע בומים בראש תפסיקו עם שטיות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!