1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחוףחבר שלי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י לא חשוב, ‏17/8/15.

1. לא חשוב

לא חשוב חבר חדש

לייקים:
    0
    חבר שלי, בן 17 קנה לפני כמה ימים שקית של אחד מסמי הפיצוציות החוקיים.
    אתמול בבוקר הוא עישן ג'וינט, וסיפר לי אחר כך שזה היה ה 3 שעות הקשות ביותר בחיים שלו.
    הזיות קשות מאוד, דופק גבוה, חרדה וחום גוף גבוה מאוד.
    אתמול בערב הוא נכנס למין דאון כזה של דיכאון וחרדה כשעבדתי איתו, וכשדיברתי איתו היום הוא סיפר לי שהוא לא הצליח להרדם בלילה ושהוא עדיין סובל מדיכאון וחרדה..
    יש לי כמה שאלות לאלו שמבינים בנושא;

תוך כמה זמן הוא יצא מהדאון?
    איזה דרכים יש לזרז את הסיום של הדאון?
    איזה דרכים יסייעו לו לישון?
    אני ממש דואג לו ....
    לאלו מכם שהתנסו בעבר ומכירים את החוויה, אני רוצה לדעת בערך איך זה מרגיש, כי ממנו אני לא מצליח להוציא הרבה...
    תודה רבה לעוזרים

2. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    העצה שלי היא לא לעשן סמי פיצוצייה.

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51

חבר'ה אל תהיו קפטן היינדסייט, זה לא עוזר להגיד מה היה צריך להיעשות. במקרה הזה זה אפילו לא הבחור שטעה אלא חבר שלו. צאו מעמדת המטיף כי זה לא עושה כלום חוץ מללטף לעצמכם את האגו.
    ולשאלה, תשמע אין לי ניסיון נרחב עם סמי פיצוציות ומה שיש היום זה כנראה גרסה הרבה יותר נוראית ממה שהיה כשאני התנסתי (וגם אז זה היה חרא של דבר). אי אפשר לדעת מה יש בתוך זה ואיזה השפעות סותרות תקבל ולכן קשה לתת עצה כמו לקחת כדור שינה כדי לישון או וליום\זנקס בשביל הדאון (וליום [ובכללי תרופות ממשפחת הבנזודיאזפינים] מהניסיון שלי עושה סוג של RESET למערכות אחרי שנרדמים תחת ההשפעה שלו) והעצה היחידה שנשארת לתת היא הרבה זמן ושינה. ואם הסימפטומים לא עוברים גם עזרה מקצועית. אם אין תסמינים פיזיים אפשר ללכת לפסיכולוג ויש חיסיון מטפל-מטופל שאומר שלפסיכולוג אסור לדווח על מעשים שלך לרשויות כל עוד אתה לא מתכוון לפגוע בעצמך או באחרים. לא בטוח כמה זה יעזור אבל שווה לנסות.
    מהניסיון האישי שלי הזמן מרפא את רוב הדברים, נסה לדבר איתו הרבה\להעסיק את המחשבות שלו בדברים אחרים. אם המצב שלו ידרדר בעיני יש לך חובה מוסרית להתקשר להוריו ולהסביר להם את המצב. אתה לא רוצה להיות זה שידע ולא סיפר אם הוא יפגע בעצמו. זה לא יהיה טוב לך כי האשמה תאכל אותך וכמובן שזה לא יעזור לחבר שלך.

#3 God, ‏19/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏19/8/15
    cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!