1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תרופות פסיכיאטריות ומריחואנה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י The Dude Abides, ‏31/8/15.

1. The Dude Abides

The Dude Abides חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אנשים, אני טס אחרי מלא זמן שלא הייתי בחו"ל (6 שנים חח) והיעד - אמסטרדם.
    אבל מה- יש לי PTSD, ואני לוקח כדורים (טרנקסל וסרנדה- אנטי חרדה ואנטי דיכאון). עכשיו, חשבתי לנסות לעשן שם.
    כדאי? לא כדאי? אני עם חברים מנוסים יותר בכל הקטע של וויד. אפילו ראיתי זנים שעוזרים לPTSD.
    דיברתי על זה אם הפסיכולוג והוא אמר שאני יכול לנסות אבל להיזהר עם זה. תנו כמה טיפים לזנים מרגיעים בעיקר, כאלה שלא מעודדים חרדה.
    תודה! :)

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    Sour Diesel, Girl Scout Cookies, OG Kush, Jack Herer, Bubba Kush..זה מבדיקה ב״ליפלי״

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    כדיי להימנע מעישון בזמן לקיחת תרופות כמו SSRI, כי הם פשוט מגבירים את הקולטן שאחראי על האפקט של הזיות. ככה שבזמן העישון תחת לקיחת אותם תרופות הסטלה עלולה להיות ממש חזקה ולא נעימה.

מומלץ לצרוך כמויות ממש קטנות.. 2 שאיפות גג 4 ולא יותר!

להימנע מזנים כמו Cheese, LSD, או מזני KUSH כבדים שיכולים לעורר חרדה חזקה בקלות.
    אני אישית מהצ'יז אכלתי חתיכת פרנויה של רדיפה חחח, מזל שחברים שלי היו איתי.

אם אתה מריח גראס בריח חזק של גבינה, או בריח חריף כזה פיקנטי.. אז עדיף שלא תעשן, כי הטרפינים של הגנטיקות האלה בדרך כלל מאוד מעוררים חרדות ופרנויות. חפש גראס עם ריח נעים של לימונים, או בריח מתוק שמזכיר סוכריות.

המלצה לעוד מספר זנים שמכילים את הטרפינים של הלימונים שמאוד טובים לדיכאון חרדות ופוסט טראומה
    Super Lemon Haze, Jack the Ripper, Lemon Skunk

ועוד כמה זנים מומלצים עם ריח מתוק שמאוד טובים לדיכאון וחרדות
    JillyBean, Girl Scout Cookies, Amnesia Haze, Maui Waui, Blueberry.

את הג'יליבין אתה חייב, חייב לנסות! זן פשוט מהפנט עם תחושה של אופוריה חזקה ושיפור מצב רוח.

#3 LarryOG, ‏2/9/15
    נערך לאחרונה ב: ‏2/9/15
  4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    וואלה הפרוזק לא העלה לי את ההשפעה, אבל כשלקחתי סרוקוואל אז שליש פייסל הרגיש כמו 10 ראשים נקיים. הסטלה הכי טובה שהייתה לי בזמן האחרון, הרגשתי שוב כמו בסטלות הראשונות

5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    סרקוואל זו תרופה אנטי פסיכוטית שחוסמת קולטני דופמין לא?!

כאילו אני חשבתי שאם כדורים אנטי- פסיכוטיים שמחלישים פעילות של דופמין, אז הסטלה בעצם אמורה להיות כמה שיותר חלשה ולא מורגשת.. כי הרי הTHC מגביר את הדופמין בזמן ההשפעה, ואם מחלישים אותו אז הוא אמור פחות לדפוק עבודה בזמן הסטלה של הקנאביס.. ממש מוזר...

ולפותח האשכול אם חשת בכל זאת בתחושה לא נעימה בזמן ההשעפה מהזנים שהמלצתי עליהם... אז חפש פשוט זנים שמפוצצים בCBD, יחס יותר גדול של CBD מאשר THC.. הסיכוי לחוות איתם תחושה שלילית ממש אפסית.

ושוב תימנע מזנים עם ריח חריף כמו האפגן קוש, או מכל מה שממש חריף כי הם באמת יכולים להפוך אותך.

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אנטי פסיכוטית לא יודע מה זה עושה אבל גם התרופה עצמה נותנת לי סטלה וגם זה הוריד לי את הסיבולת ברמה מטורפת

7. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    כאחד שלא ממש מבין בתחום אני תוהה למה נזכרת רק עכשיו?
    האם התרופות עוזרות לך? אם עוזרות למה לך להיכנס לזה? אם לא עוזרות או שיש להם תופעות לוואי איפה היית עד היום?!
    לנסות פעם ראשונה בארץ זרה ללא מעקב תוך כדי הטילת תרופות פסיכיאטריות זה לדיתי לא הכי בטוח..
    ושוב, זו השערה שלי ואני לא ממש מבין בנושא.

8. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    סורי שאני כותב תגובה נוספת אבל לא הצלחתי לערוך את הקודמת. רציתי רק להוסיף שאאני מכירמקרוב, כאלה שנוטלים תרופות פסיכיאטריות ובמקביל התנסו בעישון ועשה להם רק טוב.

9. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    אינני יודע מדוע אתה שולל עישון תחת השפעה של תרופות מקבוצת הssri.
    אני מכיר מקרוב נוטל תרופת מהssri שעישן אינדיקה טעשה לו את מה שהתרופות לא הצליחו לעשות לו שנים רבות. התרופות מעולם לא שיפרו את מצבו והרגשתו אבל הקנאביס פשוט עובד!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!