1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עכבר או משהו נגס לי מהעציצים והרג לי 2.מה לעשות???

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מיסטר דוד, ‏3/9/15.

1. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום.אתמול עכבר או משהו נגס לי בעציצים.אחד מת סופית.אחד לא נישארו לו עלים.רק גיבעול אני לא יודע אם ישרוד.ואחד קצת יותר גדול.ננגס ב3 עלים.חייב עזרה איך להחזיר אותם למצב יותר טוב.תודה.דחוף!

קבצים מצורפים:

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אחי חוץ מי מה שקרה הם נראים טוב כמובן זה שבלי עלים הו ימות גם, השאר ישרדו.
    הצמחים לא זקוקים לטיפול אתה צריך לתפוס את המנייק שאחראי לזה חח אים אתה חושב שזה אכבר עז שים מלכודת אכברים אני גם האיתי אוטם את שטח הגידול אים רשת נגד יתושים או משהו כזה כדי ששום אכבר לא יוכל לעבור לבפנים.

3. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    כבר העברתי את זה למקום אחר.סגור.כאילו הידרו לגמריי.אבל זה מבאס.והוא פגע לי בייבול של הגדול המניאק?.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא רואה סימני נגיסה.
    בכל אופן, עכברים לא אוכלים קנאביס.
    כנראה חרגול\חגב שלא מהווה מטרד אמיתי. סביר להניח שהצמח ישתקם.

5. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    כן שתי השורדים נישארו וכניראה יהיו בסדר.אני מנסה למצוא אולי יש איזשהו סיכוי שהצמח בלי העלים ישרוד.והשאלה זה עם המניאק פגע לי ביבול.אבל זה לא יכל להיות חרגול או חגב.כי הוא ממש הפיל לי 2.וגם מצעתי בדירה גלילים של העכבר.אז או שזה היה עכבר סטלן במיוחד.או שזה היה חרק ממש אבל ממש גדול.

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחי עכברים לא אוכלים גנג'ה...לפחות לפי מה שאני מכיר.. אולי נפלת על עכבר סטלן.. תאמץ אותו חחח
    תאכלס זה איזה חרק כנראה חרגול.. יש בחנויות הידרו מדבקות קטנות צהובות כאלה שתוקעים באדמה ואז חרקים נדבקים אליהם זה עולה כמה שקלים לדעתי... בכללי ממליץ פה לכולם להשתמש בהם.. (אתם לא מבינים מה אני תופס עליהם לפעמים חחח חרקים הזויים:D)
    קח בחשבון שאם זה האוטומטים הדבר הזה הוריד לך משמעותית את הכמות של היבול במידה והם יצאו מזה כי הם ניראים קטנים רצח עדין
    בהצלחה אחי

7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אני גם מסכים שהיבול שלך נפגע!
    על תיתן לדברים כאלו ליקרות באוטומטים, תעסה הכול כדי שזה לא יחזור על עצמו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!