1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת פרנואיד..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Track, ‏29/11/13.

1. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אחרי כמה ימים של חיפושים ומחקר אודות גידול קנאביס, האינטרנט שלי הפסיק לעבוד.

הוא חזר אחרי כמה שעות, אבל אז נהייתה לי מחשבה קצת מפחידה - מה אם ספק האינטרנט שלי שם לב לכך שקניתי זרעי קנאביס והעביר את המידע למשטרה ככה שבעוד נגיד חודשיים המשטרה תבוא לביקור ותמצא את השתיל?

אז בעצם השאלה היא - האם המשטרה כזו חכמה? והאם ספק האינטרנט יודע מה אני עושה?

כל הקטע של לקנות זרעי קנאביס דרך האינטרנט נראה לי פשוט מדי..

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    כן הספק אינטרנט באמת מעניין אותו (ומה הבעייה להוריד תוכנה העלמת ip?)
    אח שלי כל זה נשלח לאיזה דואר בארץ, מחפשים בו (או בקטעים נדירים מידע מודעני) באיזה 1-2% מכל הדואר שבא (וזה המון יחסית למדינות אחרות) אם היה לך נחאס תפסו את זה ופותחים לך תיק ומעצר על יבוא ואחזקת סם , זה הכל תלוי אם אתה מוכן לקחת את הסיכון או לא.

3. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    שלום ניב,

אני מעריך את הציניות שלך, אבל הדאגה נשארת. אם הספק יודע אם אתה מוריד תכנים פיראטים (יודע על חו"ל, לא יודע אם יש בארץ), אז מי אמר שהם לא יודעים שאתה קנית זרעי קנאביס?

אתה מדבר על פרוקסי? לא יודע כמה זה משפיע נגד הספק. אני רק משתמש בזה לאתרים שלא אוהבים ישראלים. להטעות אתר אינטרנט זה לא אותו הדבר כמו להטעות ספק אינטרנט.

אז אתה בעצם אומר שיש סיכוי אחד ל-50 שיזרקו אותי לכלא עוד לפני שגידלתי שתיל אחד?

מה, ברצינות? כדאי שזה יהיה רשום באותיות גדולות במדריך המתחילים באתר!

אז מה עושים? שולחים לתא דואר? שולחים לשם בדוי?

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי האתרים האלה לא יתנו שהספק או המשטרה תעלה האליהם (זה אתרים פרטים לרב אם אקרים גאונים) מזה אין לך מה לדאוג , ואם היה תופסים דרך הספק מזמן היית רואה כותרת על אלפי פדופלים שנפלו יש פשעים הרבה יותר חמורים שקוראים באינטרנט מהזמנת זרעים , ועדיין כמעט בלתי אפשרי לתפוס אז זה מוריד תפראנויה? (גם fbi יש לו הצלחות קלושות)

לגביי השם אני לא מבין בתחום הזה הרבה אח שלי חכה לעד.

5. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    תיהיה רגוע, הכל בסדר.

:)

6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    ומה אתה חושב שהאשכול שפתחת הם לא יוכלו לאתר את הip שלו? יכולים אבל הם לא מתעסקים בזה אני חושב , יש להם "כח מצומצם" לגבי מלחמת סייבר וזה יותר בארגוני טרור ואנסים אני חושב..

אל תסמוך עליי זה מה שאני חושב לפחות

7. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    סבבה, הפרנויה שלי ירדה.

אבל מה בנוגע לשם שעל החבילה? אם הם יפתחו את זה והשם שלי על החבילה.. אני מת. יש אופציות או שכולכם לקחתם את הסיכון?

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    don't do the crime if you can't do the time
    אם תפסו, תמודד אם התוצאות אחי אם אתה יודע שאתה לא יכול אז פשוט תוותר על זה. (הכי טוב זה להכין תראש למקרה<)

9. מציע לך לחפש בגוגל את "המדריך להתחמקות מתמנונים" - מסבירים שם בדיוק מה לעשות כדי להימנע מפאדיחות...

10. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    לא בדיוק יודע מה התוצאות אבל מה אתה עשית כשקנית זרעים? פשוט הלכת לדואר כרגיל וקיוויתה לטוב?

המדריך לא ממש עזר לי.

מה שכתוב זה שאני אשנה את השם שלי כדי שלא יזהו אותי - אבל אז יש סיכוי מאוד גבוה שהחבילה בכלל לא תגיע אלי הביתה, אז זה לא עוזר.

אני יכול להשתמש בשם של מישהו שאני מכיר ולגשת לדואר עם תעודת הזות של אותו בן אדם, או אפילו עם תעודת זהות של חברה שלי - כשאגיע, אף אחד לא יחשוב שזה אני כי אני לא אשה.

השאלה היא איפה יתמקמו השוטרים - אם בחוץ אז יהיה קל לזהות אותם. אם בפנים, אז כדי שאשלח את זה לדואר הקטן ליד הדירה של ההורים שלי - הדואר שלידי ענק, מי יודע איפה הם יכולים להסתתר.

וגם - לא שהם לא פשוט יבואו ויעצרו אותי כי הזמנתי את הזרעים? הם בכלל לא צריכים לחכות לי - הרי הם יודעים איפה אני גר, לא?

בקיצור, חייבת להיות דרך טובה יותר. אולי אני יכול להזמין את זה למקום עבודה תחת שם העסק? מה, השוטרים יגיעו ויעצרו את הבוס שלי?

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא גידלתי לעולם, מעשן כמעט כל הזמן חום (רק בקטעים שחברים מבאים רפואי או הידרו או White Widow נסייתי LSD הזן פצצה וסוגים כאלה ,הרבה עברו לגדל אני חייב להגיד. ולפיי חברים רק אחת נתפס. במקרה באו אם צו חיפוש (הוא מעשן ושם זין גונב פורץ ושם זין על המשטרה, אז הם רק מחפשים לדפוק אותו)

#11 niv, ‏30/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/11/13
  12. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אה, אז הוא לא נתפס בדואר?

משהו כאן מכיר בן אדם שכן? מה עשו לו?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!