1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמאלה. הצילו.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביo, ‏19/9/15.

1. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי אתמול חשיש, זה שם אותי בסטלה כל כך עמוקה שאני לא יודע להסביר אותה.
    ישנתי מצוין וקמתי מצוין, לפני כמה שעות חזרתי הביתה עם כאב ראש, לקחתי 2 אקמול, נכנסתי למיטה, ואז זה התחיל....
    התחלתי להרגיש שאני הולך למות, הייתי בטוח ב100 אחוז שאני בדרך להתקף לב, הייתי קרוב מאוד להתקשר לאמבולנס, הראש שלי השתגע ממחשבות על זה שאני גמור אללה ירחמי, הרגשתי את הדפיקות לב שלי בכל הגוף והדפיקות היו מהירות מאוד, כתבתי בגוגל דפיקות לב והגעתי לחרדה, קראתי על חרדה וכל מה שהיה רשום זה מה שהרגשתי...
    הבנתי שזה כנראה התקף חדרה אז עשיתי את מה שהיה כתוב לעשות וזה די עזר...עכשיו זה נרגע לי אבל אני חושב שזה עלול לחזור

מה פאקינג לעשות? זה יחזור?כמה זמן לחכות כדי שזה יילך ממני התסמינים של החשיש? אני נדפקתי לכל החיים עם בעיות חרדה? מה נסגר?

2. good_stuff

good_stuff חבר חדש

לייקים:
    2
    תרגע זה רק טריגר זה יעבור אם לא כבר עבר..
    או שעישנת יותר מידי או שהוא עם מדללים, בכל מקרה אני הייתי מעשן פעם הבאה פחות ובודק אם זה כי עישנת יותר מידי או עם הוסיפו לך שמה חומרים לא רצויים

3. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    זה יעבור??? יכול להיות שנדפקתי ומעכשיו תמיד יהיו לי בעיות של חרדה?

4. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    לא אח שלי אתה בסדר גמור בסך הכל אכלת סטלה כבדה מידי לך שתה כוס מים תרגע החיים יפים הכל טוב אני מבטיח לך שלא נדפקת ושאתה חושב על זה הרבה המוח כבר משכנע את עצמו שמשהו לא בסדר ואז אתה מתחיל לאכול סרטים תסמוך עלי הכל טוב

5. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל תשמע גבר אני עישנתי ואז עבר לי נהייתי עייף קמתי בבוקר ויום שלם הרגשתי בסדר! רק לילה אחרי שעישנתי זה התחיל לי ההתקפים...עד עכשיו אני מרגיש כאילו זה עלול לחזור כל שנייה אני דופק נשימות עמוקות אחושרמוטה שזה לא יחזור

זה הגיוני שזה מתפרץ לי לילה אחרי שעישנתי ואחרי שהסטלה עברה והכל עבר?
    אולי זה אומר שמשהו כן נדפק אצלי? מה לעשות אם נגיד עד מחר ההתקפים לא עוברים?
    כוסעמק למה עישנתי.. זה היה חשיש חזק בקטע מפחיד, עד עכשיו עישנתי רק ירוק והרגשתי תסטלה רק איזה כמה דקות אחרי העישון, אבל הפעם זה היה פשוט WAYYYY TOO MUCH בשבילי, כל שאכטה עם החשיש הרגשתי את המוח שלי מתרוקן ונשטף
    שמתי את הראש על היד והתחלתי להרגיש שאין לי יד ואין לי גוף פשוט הרגשתי טוב מאוד שאני מסטול יותררר מדי, הרבה יותר מדי

6. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תשמע אני אחד שמעשן בדרך כלל חום ואני מעשן חום ברמה יותר גבוהה ממה שמוכרים פה בארץ בגלל זה אני מעשן חום ולא ירוק אלה אם כן הוא ירוק טוב אכלתי הרבה סטלות בחיים שלי ויש ימים שאני מפיל 16 ראשים ועוד מקנח בג׳וינט אני לא נתקלתי בתופעה כזאת לא אצלי ולא אצל אחרים אבל כל אדם הוא אינדיבידואלי אני מאמין שאם זה ככה אז החום הזה טיפה מרוסס היה לי ההתנסאות עם נייס גאי שהייתי נכנס לחרדות ופלאשבקים שאני חוזר לתוך הסטלה לכמה דקות ויוצא מיזה אבל זה עבר לי בערך אחרי שבוע לך תעשן קצת ירוק טוב במידה הנכונה תנקה את הראש ובעזרת השם יתנקו לך גם החרדות

7. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    החבר שהביא אמר לי פעם שהרבה פעמים חשיש מדולל עם חינה וכל מיני שיט אבל כשהוא הוביא את הפייסל הוא אמר "החומר הזה ממש טוב והוא גם לא מדולל בכלל"
    מצד אחד אני משער שהוא די מבין בזה ויודע מה הוא עושה אבל בכל זאת לא סומך במאה אחוז
    בכל מקרה מקווה שייגמר הסיוט
    אגב רק להבהיר - אני לא בסטלה, רק חושב שאני הולך למות לכמה זמן אבל עדיין שפוי...פשוט מרגיש לא טוב ומרגיש חזק את הדפיקות לב שלי...אני נושם ממש עמוק כמה פעמים וזה עובר, אחד הסיוטים הרעים שהיו לי, אתמול הייתי כל כך בפאניקה שהייתי קרוב להתקשר לאמבולנס

8. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    אל תדאג נשמה למרות השנים הרבות שאני מעשן חשיש קרה לי רק פעם אחת חרדה מעוגת חשיש הרבה יותר מדי מוגזמת,בכל אופן אני מכיר את ההרגשה וזוכר אותה טוב מאוד,ואני יודע שזה בכלל לא נעים אבל תזכור שלמרות המחשבות שלך זה יעבור עוד כמה שעות ואף אחד בהיסטוריה לעולם לא מת מצמח הקנאביס וגם לא יקרה בעתיד אז תנשום עמוק ותרגע כי בחיים לא יתפרץ לך פתאום משהו מחום,(אלא אם יש לך מחלות נפש כלשהן שאתה יודע עליהן למרות שגם אז זה לא בטוח בכלל שיקרה)

9. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זו הרגשה של זמן קצר, חולפת.
    אם הסטלה כל כך חזקה עד שהיא מוזרה לתודעה אז אתה עלול להרגיש חרדה כמו להיות במקום לא מוכר, במצב לא מוכר בהפתעה.
    לכן חשובה מודעות, כשאתה יודע שאם אתה מעשן הרבה או חומר מאוד חזק אתה עלול להרגיש מוזר, וכשאתה יודע שזו הרגשה חולפת, חסרת משמעות אמיתית, אתה פחות או יותר שולט על החרדה במקום שהיא תשלוט עליך.

10. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    עברו יומיים ואני עדיין לא מאה אחוז, מרגיש כמעט תמיד את דפיקות הלב שלי ואני נושם נשימות עמוקות כשאני מרגיש שההרגשה של ההתקף עולה...לא יודע אני מפחד שמעכשיו אני בנאדם שחוטף התקפים...פאקינג יומיים חברים, יומיים! איך יכול להיות שיש שאריות...אם הדבר הזה הפך להיות קבוע אצלי אני מעדיף למות, שום הרגשה בעולם לא יותר גרועה מהרגשה של התקף חרדה

11. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    אחשלי הייתי נכנס כמעט שבוע להתקפים של הזיות מנייס גאי מה אתה משווה תראה אני חיי ובועט והכל סבבה סמוך עלי תן לזמן לעשות אצ שלו ותתמקד על דברים אחרים אין בן אדם אחד שמת מגראס במהלך כל ההיסטוריה אתה לא תהיה הראשון

12. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני יודע על התקפי חרדה של אנשים בזמן הסאטלה... אבל יומיים אחרי? נשמע מוזר מאוד. נראה לי שאתה סתם בלופ מחשבתי רע, ויש מצב גדול שהיה שם איזה דילול או ערבוב כלשהו וזה לא היה נקי מאה אחוז כי אחרת אין לי הסבר לכך. בכל מקרה מה הבעיה שתיקח איזה כדור הרגעה ממשפחת הבנזודיאזפינים, כמו לוריוון, קלונקס, וואליום (אסיוול בישראל) וכו' לך לרופא שלך ותבקש תגיד שאתה בתקופה לחוצה ובלה בלה הם מחלקים את זה כמו סוכריות.

13. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    ממליץ על קסנקס מניסיון

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  14. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    הוא טוב וחזק נגד חרדות ופחדים אבל כמעט הכי ממכר אז צריך להיזהר בצריכה שלו.

15. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תפסיק לחשוב על זה כל הזמן ותחזור לחיים שלך גבר הכל טוב.
    תעשה עוד שאכטה טובה בשביל חוויה מתקנת ותראה שלא קרה כלום. (עדיף ירוק טוב ולא מהחום המסריח שיש פה בארץ)

16. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    ולא לרוץ לקחת כל מני כדורים וסמים נוגדי דיכאון או חרדה!! מה אתם ממליצים לו פה על תרופות בלי להכיר את הבנאדם, אחרי פעם אחת שהוא עישן קצת יותר מדי!
    אחי תעשה שאכטה הכל טוב!

17. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    זה שיטה חדשה של הרשות להפחיד כל התרדים האלה

18. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הקשר? לא מאמין למילה של הרשות
    חבר'ה כולכם פה חושבים שאני באיזה טראומה מהסטלה או משהו או באיזה פחד, אבל אני לא, פשוט יום אחרי שעישנתי הרגשתי סבבה כל היום ואיך שהגעתי הביתה ניסיתי לדפוק שינה על המיטה ופשוט הרגשתי שאני חווה התקף לב, משהו מפחיד ביותר, כאילו אני הולך למות, אני לא חושב שלעשן עוד קצת יעזור לי כמו שאתם אומרים, אני חושב שאני אתרחק מזה לכמה זמן ואחזור לעשן רק ירוק וממש קצת,
    כל אחד מושפע מהדבר הזה אחרת, בהתחלה זה עשה אותי רק צוחק מכל דבר אבל אחרי כמה פעמים הסטלה נהייתה חזקה יותר מפעם לפעם, ואני בנאדם לדעתי שלא יכול לשאת סטלה ברמה כזאת...

יש לי 2 חברים שאני בדרך כלל מעשן איתם, אחד מהם מקבל סטלה מטורפת אבל הוא פשוט מתנהג רגיל ורגוע, אני מקנא בו רצח, הוא פשוט זורם עם הסטלה ופשוט רגוע וטוב לו, אני פשוט משתגע ואומר "אחי...אתה לא מבין...אחייי וואטאפאקקקקק"
    והחבר השני שלי? הוא כולו לא מרגיש כלום חחח הוא רק נהיה עייף ולפעמים פשוט צוחק אבל אין לו סטלה אין לו טריפים זה בינתיים בקושי משפיע עליו

19. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אתם יודעים מה אני עוד חושב? - שכדאי מאוד לחכות שזה יהיה חוקי ואז יעשו מיליון מחקרים על מריחואנה בארץ - על חרדות ודברים כאלה, ידעו בוודאות מה זה למה זה ואיך להימנע מזה, ואז אולי אנשים כמוני שזה משפיע עליהם ככה יוכלו לעשן חופשי בלי לדאוג

20. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אגב מצאתי באינטרנט עוד בנאדם שאומר שמאז פעם מסויימת שהוא עישן חשיש נהיו לו התקפים:

מפחיד ביותר..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!