1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתכנן לעשן מחר כמה שאלות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י no_one165, ‏26/9/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה ההורים שלי יוצאים מחר לחופשה ואני מתכנן לעשן בבית גראס אם אבל מעורבב אם תחליף טבק עכשיו יש לי כמה שאלות :
    1) אם אני יעשן בתוך הבית האם הריח יכול להידבק ברהיטים ?
    2) אני רוצה לקנות כמה חטיפים וכל מיני שטיות . השאלה האם המנזציז יהיה ממש חזק ? כי אני מיתאמן ביום יום וחבל לי. אז השאלה שלי האם כדאי לקנות משהו כמו המבורגר או פיצה במקום ?
    3) יש לכם איזה סרט מומלץ משהו בסיגנון הרולד וקומר הראשון ? (השני והשלישי לא מצחקים )
    4) סתם שאלה שמעניינת אותי . קפה שחור לא מומלץ לערבב אם גראס נכון ? כי גראס זה כמו וודקה הוא מרגיע בעוד שקפה שחור מביא לך מרץ דבר שמעמיס על הגוף . אני טועה ?

דודה אוהב/ת את זה.
  2. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    1) לא נראה לי את האמת, פשוט תעשן ליד חלון או משהו
    2) המאנצ' משתנה בין זן לזן ובין אנשים לאנשים, בדרך כלל, כן המאנצ הוא דיי חזק ואני אישית מעדיף איזה המבורגר טוב עם בירה
    3) לא מבין גדול בסרטים פשוט תראה את הז'אנר שאתה אוהב
    4)לא נראה לי שצריך לגעת בקפה בזמן הסטלה
    כמה טיפים
    ממליץ לך להיות עם חבר טוב, להביא איזה במבה או משו, מוזיקה
    וזהו, תהנה

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    1 עדיף לעשן בחוץ אבל מה שבא לך, היו ימים שאחרי שהמשפחה שלי היתה הולכת לישון הייתי דופק באנגים בחדר..
    2. אם זה פעם ראשונה שלך אל תהיה בטוח שיהיה מאנץ או שתקבל סטלה.. ואם כן עדיף לך להכין איזה סלט או משהו בריא ולא להתחיל לאכול חטיפים
    3. פיינאפל אקספרס, החגיגה של סבתא פולט או משהו כזה..
    4. תנסה פעם אחת תראה איך הגוף שלך מגיב לזה ותעשה מה שנראה לך לנכון

4. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    פיינאפל אקספרס וטד 1/2 הם הסרטים שהכי נהנתי לראות מסטול תהיה אם חבר טוב לפעמים הגוף נכנס קצת ללחץ כי זה הרגשה משונה שאתה חווה פעם ראשונה תמיד עדיף מישהו נאמן שאתה באמת סומך עליו שיעזור שירגיע שיתן מענה אם צריך ואל תשכך חשוב לשתות הרבה נוזלים כי הגוף טיפה מתייבש בהצלחה :)

flox אוהב/ת את זה.
  5. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    זה לא פעם ראשונה שאני מעשן אבל זאת בטח תהיה פעם ראשונה שאני יעשן כמות כזאת גדולה ...

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    1עם יש לך גינה או מרפסת אתה מסודר הריח עובר אחרי 2 שעות בערך מומלץ לאוורר תבית עם מאוורר אה יכול לשמים הרבה בושם שלא יריחו ולצחצח שניים ולהתקלח בשביל שלא יריחו 2 ממליץ לך על במבה נוגט ואיזה גלידת מנגו מנגו גם מגביר את הסטלה קצת קפה גם ממליץ מגביר תסטלה אבל תכין נס עם כפית אחת לא יותר 3 סרט תראה משבא לך עם זה בערב תראה איזה ערוץ כמו ערוץ 2 ויש סדרות מעניינות או משהו אפשר גם ךלשמוע טראנס באוזניות או איזה שיר שאתה אוהב היה לך כיף זהו מקווה שהיה לך כיף תעשה בבאנג על תהיה היפסטר עם גוינט שעושה גיונטים רק בשביל הפוזה

7. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    1 לא אמור להידבק הריח גם ככה אבל שים מאוורר איזה שעה עם חלונות פתוחים ויעבור לך
    2.אצל כל אחד המאנצ' זה אחר אבל אם אתה דואג בקטע של בריאות אז תכין כמה חטיפים בריאים לפני שאתה מעשן שיהיו לך לאחר כך
    3.חפש את הסרט this is the end או פיינאפל אקספרס שניהם לא יאכזבו אותך
    4.אתה יכול לשתות איזה 2 כוסות קפה תוך כדי אל תדאג,פשוט אל תגזים כי אולי לא תרגיש טוב.

8. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    this is the end מדליק פרנויות, לך על פיינאפל אקספרס

9. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    קפה שחור זה ממש אחלה אם ירוק לא יודע מאיפה הבאתה את זה. אני שותה תמיד קפה אחרי שאני מעשן

10. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    נו איך היה?

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    ראיתי את הסרט "הסוף" בזבוז זמן... לא מצחיק לא עמוק ולא פסיכדלי סתם טיפשי ורדוד חוץ מחצי גיחוך פה ושם כלום.

12. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    הריח לא אמור להידבר כביכול
    פשוט תדאג לפתוח חלונות ולתת לבית לנשום מפעם לפעם
    מבחינת מאנציס
    בתכלס אתה יכול לאכול אפילו אוכל בריא, רק שיהיה
    אתה באמת תהנה מכל דבר שתכניס לפה, בוא נודה בעובדות
    ומקסימום תעשה צ׳יט מיל אף אחד לא מת
    לגבי סרטים, כל קומדיה טובה תעשה את העבודה
    יצא סרט חדש שנקרא dope סרט חמוד ממש, למשל סרטים כמו טד