1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חברים הולכת להיות שנה מעניינת !

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganja ben, ‏10/10/15.

1. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    טוב אז 2015 הייתה שנה קצת משעממת ולא היו התפתחויות רבות בניגוד ל2012-2014 שהיו שנים מהפכניות רצופות באירועים הסטורים.
    שנת 2015 הייתה שנה שקטה יחסית אבל גם בה היו אירועים משמעותיים, בזירה שלנו היו התקדמויות מפתיעות כשאבירי המלחמה בקנביס הגדולים ביותר ששלטו בדעת הקהל בגדול, נחשפו במערומיהם ובמלאו כיעורם והתגלו כארכי מושחתים והביאו למפלתם של מה שהיה חומה לשינוי. לא הפסקנו להיחשף למעשים החמורים שעשה גלר שלכאורה נתן שוחד לפאינה קרישנבאום ולא לכאורה השיג את המינוי למנכ"ל הרשות במרמה בקומבינה מכוערת עם השר לשעבר אהרוניביץ' ובניגוד להוראות בגץ, והתבשרנו על סגירת הרשות.
    גם בכנסת החכית תמר זנגברג התמנתה ליו"ר הוועדה לענייני סמים בכנסת, וינון מגל מהבית היהודי מביא שינוי נוסף שהוא מצהיר ופועל לשינוי. כל הדברים האלה ישפיעו לאט לאט על דעת הקהל בישראל.

במישור הבין לאומי אורגון הפכה למדינה הרביעית שהופכת את הקנביס לחוקי ועכשיו כנראה שגם אוהיו

אז מה יהיה שנה הבאה ? שנה הבאה תהיה מרתקת וסוערת בהרבה....

אז אוהיו כנראה תתחיל גם לגליזציה.

באביב דיון באום על נושא הסמים, זו ההזדמנות הגדולה ביותר להשפיע והיא הרת גורל בגדול לעשר שנים הבאות. בניגוד לכינוס הקודם שנערך עשר שנים קודם לכן, הפעם הטון נגד המלחמה בסמים יהיה תקיף מאוד על ידי חלק ניכר מהמדינות כולל המשפיעות ביותר. השינויים בארה"ב יחייבו הסבר טוב מצידן למה כן צריך מלחמה בסמים למרות השינוי בחוקים בחצי מהמדינות. אם המסקנה היא כנגד המלחמה בסמים ותרמוז על שינוי באמנה הבין לאומית זה אומר שמדינות יהיו חופשיות יותר לגבש מדיניות משלה. ומדינות יכולו לשנות את החוק בלי להסתכן בהפרת האמנה, סיכוי טוב יותר שהיא לא תשנה את האמנה אבל גם לא תבוא אם הצהרות ברורות אבל עמום המלחמה בסמים יאפשר "לפעול מתחת לפנס" ובעצם להסכים להניח לזה. קצת קשה לי להאמין שהתגובה תהיה נרחצת נגד אבל זה תלוי בארה"ב....

המירוץ לנשיאות בנובמבר חשוב, בינתיים ולפי מה שאני הבנתי אין מעומד רציני מול קילנטון שכבר הצהירה שתמשיך את מורשת אובמה בנושא. אצל הרפובליקנים זה מסובך. עוד אי אפשר לדעת מי מוביל, אבל זה תלוי, אם גם מעומד הימין יהיה בעד אז יש לנו ניצחון כי בכל מקרה המדיניות לא תמשיך כפי שהיא היום. ממשל שמתנגד להמשיך את המלחמה בסמים גם יילחץ על האום להביא שינוי, במקרה כזה אפשר יהיה להגיד שהמלחמה בסמים מתה סופית וכעת היא תסתיים בהדרגה (בגדול האום וארה"ב קובעות את המדיניות הגלובלית). לעומת זאת עליית נשיא מתנגד לנשיאות תסבך את העניין מאוד.

משאל עם בקליפורניה- למשאל יש סיכוי לא רע לעבור. אם יהיה ניצחון אז קודם כל כבשנו את החוף המערבי כולו כולל אלסקה, זה מעיד על שינוי גולבלי, העבודה שהיא גובלת עם מקסיקו יחייב שינוי, והעובדה שהיא המדינה הגדולה החשובה והמשפיע ביותר תהפוך את הקנביס לחוקי ישנה את הכול.

אמורות להיות עוד מדינות שמבציעות אם אני לא טועה...מי שיודע שיגיד.

מה שבטוח תהיה שנה מעניינת.

*הערת מערכת*
    נלקח מפורום תפוז

מקור

#1 ganja ben, ‏10/10/15
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/16
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בהחלט הולכת להיות שנה מעניינת.

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    סאחה על הסיקור :)

4. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    תודה...

5. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    מי משיודע,
    מעניין אותי לדעת אם סוגרים את הרשות למלחמה בסמים עם תמר זנדברג בתוכה.
    איך היא, תמר, תוכל לעזור ?
    האם מפטרים אותה?

תודה לעונים

6. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    הרשות למלחמה בסמים זו הרשות ותמר זנגברג היא בוועדה בכנסת. אין קשר.

7. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    תמר היא יושבת ראש ענייני סמים בכנסת היא בכלל לא ברשות למלחמה בסמים

8. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    2016 היה אש !!!
    דיספנסרים שמנוהלים על ידי חדי קרן.
    קנאביס רפואי במרשם צאק נוריס.
    8 ליגליזציות במספר יקומים מקבילים.
    פותח זן לטיפול בדושבאגים.
    פותח זן עם 117% THC.
    אינתיפאדה שלישית עם טוויסט במקום אבנים הערבים זורקים חשיש-3 נהרגו מהוקה(10 פלטות) לראש.
    קנסות למי שנתפס עם פחות מ5 גרם בכיס.
    וכל זה בחסות הממשלה שכולנו כל כך אוהבים לאהוב.

התרגשתם ב2016 ? לא יכולים לחכות ל2017 ? אז יש לנו חדשות נפלאות בשבילכם !!! לקראת השנה החדשה ממשלת נתניהו מתכננת לנו שלל הפתעות וחידושים בנושא הקנאביס ובינהם נוכל לראות: כלום ,שום דבר ,דיכוי החופש ,התעללות באזרח ,קידום אינטרסים וכל זה עם הרבה רעש וטררם על "רוח הליגליזציה הנושבת בעולם המערבי".

מצטער עם הפסימיות שלי מדכאת. פשוט בכזאת הגזמה אני רואה את האופטימיות שלכם

9. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מבאס יכלה להיות אי הפללה ועכשיו עדיין לא פורסם שום דבר, כל אחד בפורום שישלח הודעה לח"כ השכל
    https://www.facebook.com/sharren1/?fref=ts
    ולח"כ תמר זנדברג
    https://www.facebook.com/tamarzandberg/
    וגם לשר ארדן
    https://www.facebook.com/gilad.erdan/?fref=ts

תשאלו אותן איפה אי ההפללה, צריך לצאת בפרסום ויראלי עם האשטג #איהפללה2016
    מה אנחנו רוצים? אי הפללה
    איך ניתן לפתור? אי הפללה על החזקת 15 גרם בציבור, עם קנסות כמו עישון במקום אסור\ציבורי.
    פשוט וקל. החוקים והתקנות כבר קיימים צריך רק לתקן אותם..

10. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    חברים שלי, יש פה בעיה.
    @אומנות הגידול
    @באדר באדר

לפותח הפוסט, מה הסיכוי שאתה גם היוזר בתפוז שכתב את הפוסט הזה במקור?...

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/5324643

להציג קניין רוחני, והפקינג מסה הזאת היא קניין רוחני פרופר, בלי לתת קרדיט, בהתחזות, לקבל פידבקים חיוביים מהחברים כאן כאילו אתה כתבת את הדברים - בעיניי לפחות - מתוך עיסוקי כמתרגם שמבין את המשמעויות, הדבר חמור מאוד.

אם תמצא דרך להוכיח שאתה הכותב המקורי, אני אקח את דבריי בחזרה.
    עד אז, אתה מוקצה מחמת מיאוס.

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה לא יכול לפרסם משהו משהו מבלי לתת קרדיט.
    אני עורך ומוסיףהערה בהודעה המקורית.

12. C. S. C

C. S. C חבר חדש

לייקים:
    1
    אכן 2017 שנה מעניינת ללא ספק בארה"ב ובקנדה. המון המון שינויים צפויים. מקלפורניה עד מדינת מיין שבחלק המזרחי-צפוני של היבשת.
    אוהיו, הנמצאת כ40 דקות נסיעה ממני, לא נראת שתשנה את עמדתה מההצבעה האחרונה שנעשתה שם.
    המדינות הצפויות ביותר לשינוי כבר ב2017 בהתאם לתוצאות משאלי העם ב5 מדינות עבור ליגלזציה ועוד מספר מדינות אשר יצביעו לדקרימינליזציה הן:
    נבדה, קליפורניה ומיין. השאר מדשדשות ולא מציגות בסיס בוחרים מוצג ויציב.
    מדינת אריזונה, בא אנחנו מעוניינים לפעול, כרגע לא נראת מוכנה לליגליזציה אך 2018 נראת כמו השנה שלנו.
    מבחינת השינוי בכלל העולם אני ניזון רק משמועות אך כולנו מודעים למצב בקנדה ובשינויים באירופה כדוגמת איטליה וספרד.

13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אה...אז על זה דיברת!

flox, newbudder ו-ashahim1 אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!