1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך להכין רפלקטור?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מיסטר דוד, ‏13/10/15.

1. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    שלום.אני צריך להכין רפלקטור פתוח לתאורת נל"ג.אני לא קונה כי זה ניראה ממש פשוט.זה סך הכל בית מנורה ואלומיניות מחזיר אור.ואני רוצה לדעת אם אפשר לאלתר נגיד עם נייר כסף.או משהו שהוא נגיש ולא עולה הרבה כסף.פשוט משהו שיחזיר את האור מהצד השני של הצמח

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    ממש לא בעיה להכין נייר כסף לא מומלץ כי הו מחזיר אור נקודתי, תקנה חתיחת מיילר או כל דבר אחר בחנות הידרופונית לא חסר, קח קרטון פשוט תיגזור אותו בצורה הרצויה ותעטוף אותו אים המחזיר אור תעסה חורים ותחבר את זה למנורה זה הכול פשוט וקל.

flox אוהב/ת את זה.
  3. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה.ממש עזרתה לי.אז רק להשיג מיילר ולשים את הנורה.בטח צריך להבריג אותה עם איזה ברזל.כדי שלא תיפול.והאמת שאני מה זה לא מבין את המחירים של הרפלקטוקים הפתוחים

4. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    אם התיקרה נמוכה אתה אפילו לא צריך רפלקטור
    תצבע הכול בלבן
    וזהוא

5. anonimi

anonimi חבר חדש

לייקים:
    5
    גבר, אל תתעסק עם אלתורים בחשמל.
    אתה צריך להיות בראש שקט שאתה מפעיל נורת נלג והולך ל-10 שעות לעבודה..
    שים 100 שקל וקנה רפלקטור פתוח

flox אוהב/ת את זה.
  6. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי כל החלל שלי מאולתר.אין אפילו משהו אחד מסודר.אפילו מערכת ההשנקה בחוץ שחיברתי בעצמי...אני יודע שזה לא בטיחותי.אבל זה שטויות.ורפלקטור זה עוד יותר שטויות במיוחד אם זה פתוח.כאילו ממה זה כבר עשוי?.חתיכת ברזל שמחזיר אור ובית מנורה שיש לי.כל מה שנישאר לי זה להדביק מלמעלה חתיכת קרטון מצופה מיילר(DR.HYDRO).וזהו

7. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    ראה כאן:
    4 חומרים רפלקטיביים לשדרוג חדר הגידול

8. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה.יש לי בעיקרון את הציפוי לבן שחור.אבל להכנת הרפלקטור ניראה לי שאחרוג ממנהג הקמצנות שלי ואקנה מטר מיילר.כי זה מלא אור שאני יכל לאדב אם לבן

9. stam ehad

stam ehad חבר חדש

לייקים:
    0
    מטר מיילר- 20 ש"ח
    בית נורה E40- בסביבות 30 ש"ח
    2 מטר כבל- 15 ש"ח
    סה"כ- 65 ש"ח
    וזה בלי העבודה שלך!!! תוסיף 35 שקל ותקנה רפלקטור פתוח!
    מנסיון- מנורת נל"ג מתחממת מאד!! ועלולה להמיס כל דבק או אלתור שיהיה קרוב אליה

ונראה אותך אומר שטויות על בטיחות במקרה של שריפה חלילה וחס

10. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי יש משהו במה שאתה אומר.אבל יש לי את הכל כבל בית מנורה.כל מה שחסר לי זה מיילר.וגם זה ממש יקר רפלקטור.יש לי פה מוכר אחד שמובר רפלקטור סגור עם מערכת השנקה מטל הליד ב200 שקל! רק לחבר לחשמל.אתה מבין את המחירים.אפילו יותר שווה לי לקנות את זה ב 200 עם מערכת השנקה.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    גם הנייר כסף גם המיילר ובטח שגם הנילון שחור לבן ישרפו לך מהחום של המנורה לאורך הזמן,
    לא סתם הרפלקטורים האלה עולים כסף, הם חוסכים כאב ראש וסיכון מיותר....
    זה שהמשנק מחובר בקומבינה ויושב מחוץ לחלל זה סבבה והכל..אבל לקרב חומר שיכול להידלק למנורה שיוצרת כל כך הרבה חום זה כבר חוסר אחריות...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!