1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י פרח של בחור, ‏29/11/13.

1. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    אני יודע שזה לא כל כך קשור לכאן אבל אני בטוח שיש כאן אנשים שמבינים בזה טיפה...
    מישהו פעם באמת קיבל הזיות מאסיד או פטריות? שאני ניסיתי פשוט הייתי בדלקה מטורפת אבל לא ראיתי שום חד קרן או איזה ביגפוט זה נורמאלי??

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אולי לא אכלת מספיק
    מה זאת אומרת - היית בדלקה מטורפת ???

וד"א מאסיד (מניסיון) ומפטריות (מקריאה) אתה לא תראה דברים שלא קיימים כמו חד קרן או ביגפוט (לפחות כשמדובר בפסילוסיבין, לא יודע לגבי אמניטה),
    ההזיות שתראה במינונים רגילים הם עיוותים של המציאות - יכול להיות גם שהתרגשת יותר מידי בגלל שלקחת את זה ופשוט לא הצלחת להתרכז ולהרגע מספיק.
    עיוות של המציאות הכוונה - צבעים משתנים, עצמים משנים צורה, משהו שהסתכלת עליו לפני 5 דקות פתאום יכול "להופיע" לך כשאתה מסתכל על משהו אחר, או נגיד משהו שאתה רואה בזויית העין אבל לא בדיוק מסתכל עליו ומתרכז בו יכול להראות לך כמו משהו אחר לדוגמה - צל של עץ שזז ברוח יכול להראות לך כמו בן אדם או חיה שזזה או רוקדת... כאלה דברים
    האמת שבמינונים גבוהים יותר אתה כן יכול לראות דברים שלא קיימים.
    לי זה קרה עם משהו כמו 5-6 טיפות מהולות בבקבוקי מים ששתיתי מהצהריים עד הערב - בלילה הייתי בנחל ואחרי שעברו שמה כמה קייאקים ראיתי משהו שנראה כמו דרקונים על המים, שטים באותו סגנון שהקייאקים שטו, אולי זה בכלל היה עוד קייאקים שפשוט הקייאק עצמו קצת שינה צורה ונראה לי כמו דרקון.
    היה שלב שהסתכלתי על הכוכבים וכל השמים היו נראים לי כאילו הם בנויים מפיקסלים של מסך מחשב.

בקיצור טריפים זה כיף
    אני מתגעגע

3. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    שמתי שתי טיפות בתוך כוס חד פעמית עם עוד חבר ושתינו חצי חצי זה היה באיזה מסיבה ביער מתסבך הייתי פשוט מסטול מת אני לא יודע איך להסביר את זה ,הכל היה מאוד חד המוזיקה כאילו נגנה לי בתוך המח אבל לא היה לי שום הזיה אני לא כל כך מבין במינונים זה חבר שלי הביא את זה ... יכול להיות שלא לקחתי מספיק?

4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לפיי חברים הם ממליצים לשמוע מוזיקה טובה פסיכודלית ולעצום עניים, הם אמרו שזה מדיי פעם מתסבך ומדיי פעם אתה ממש נכנס לעולם שונה.

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    פרח של בחור,חח תמיד אני מגכח לטובה מהניק ניים.:) לפי מה שהבנתי, הכל היה בסדר גמור אחי.
    אסיד כמו שwoogs אמר לא בהכרח עושה הזיות וזהו לא תפקידו במיוחד לא במינונים של טיפה ממוצעת בארצנו.
    אתה טוען שהרגשת מסטול" מת" , המוזיקה ניגנה לך במוח אבל לא הייתה את ההזייה המדוברת. נשמע לי כמו דלקה לכל דבר.
    אסיד בכמויות רגילות אצל אנשים נורמלים לא עושה הזיות. אתה טוען שאלו היו 2 טיפות מהולות בכוס מים שחלקת עם חבר, אולי ישנה האופציה ששתית קצת פחות מטיפה שלמה? אולי האסיד היה קצת חלש? ואולי בכלל כמו שלכולם קורה, קצת קשה להבין את האסיד במיוחד עם זו הדלקה הראשונה שלך. ואולי? אולי..

עכשיו woogs, לגבי עניין ההזיות מפטריות בכמויות קטנות כמובן שאמניטה המרשעת אפילו במינונים קטנים תעשה הכל מבחינת הזיות ואתה שבוי שלה אם אתה בדלקות הראשונות שלך. זה לאקספרטים בלבד. אין מה לדבר עליה ..מפחיד אך מעניין ביותר.
    לגבי פסילוסיבין ופסילוסין - הכוונה לפטריות רגילות / מג'יק טראפלס..בזנים מסויימים של פטריות וטראפלסים ישנם כמויות רציניות של חומר פעיל .. אני אגיד לך שבאמסטרדם אכלתי 15 גרם מג'יק טראפלס, האטלנטיס אם אתה מכיר..טריפ חוויתי , עוצמתי,שמח, מלאא צבעים, מריחות צבעים ובאינטנסיביות. אחד מהחברים שהיו איתי, הפחות מנוסה בדלקות מכולם ראה דברים שלא בדיוק היו קיימים..לא בהכרח רע..אבל בהחלט ניתן לקרוא לזה הזיה.
    אין לזלזל בחומרים הללו חברים, עם כל האמת אני חייב להודות שקצת מוזר לי שבאמסטדם כל אדם מעל גיל 18 יכול להיכנס לחנות head shop ולקנות שלל סוגים של טראפלסים. אני לא רוצה לחשוב מה קורה למוח של אותו צעיר שהחליט להידלק לראשונה בעיר החטאים ומהחזירות ייכנס לחנות ויבחר את הטראפלס הכי רציניים . במיוחד אם הוא לא עם החברה המתאימים, ובמקום הנכון. זה לא משחק ילדים, ולא משחק למבוגרים. פשוט זהירות ולחקור כמה שיותר על הסם אותו אתם צורכים לפני השימוש!!

#5 Pandora's Box, ‏29/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏29/11/13
  6. david23

david23 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יענה לך על אסיד כי יש לי קצת ניסיון עם זה,שמע בארץ די קשה להשיג משהו שיש לו ויזואלי(שאתה רואה צבעים מתחלפים וכו") אבל בוא נגיד שאתה רואה הכול ב hd, ממליץ לקחת את זה במסיבות ההשפעה של זה הכי טובה,
    זה ממש כייף :)

7. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    מניסיון שלי של יותר מ 10 פעמים , הזיות אין [טיפה או שניים או קרטון וחצי] , אבל רואים את הכל אחרת והמחשבה מאוד משתנה , מומלץ לקחת במסיבות טבע כי החויה היא יותר גדולה
    ובכלל הטראקים נשמעים אלוהיים ואתה פשוט לא מאמין כמה שאתה שומע כל צליל באיכות הכי טובה ..
    והשמחה והחיוך שלא יורד מהפנים סתם בלי סיבה ..

8. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    אוהב אותך בן אדם,אוהב אותך
    תודה על התשובה אחי עזרת לי מאוד

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אסיד עושה הזיות שקשורות למה שאתה חושב.... ופטריות עושה הזיות שלא קשורות למציאות.
    דוגמא לאסיד: חשבת על המורה שלך בכיתה ב אז אתה יכול לאכול הזיה שתראה אותו (ממש לא מומלץ אלא אם אתה רוצה להשרט)... אבל בתאכלס אסיד עושה יותר הזיות של קיר נמס וכודמה....
    דוגמא לפטריות: יצא לי לראות גמדים דברים מתפוצצים (אבל בצורה מצחיקה) סמילי במקום ירח ועוד מלא דברים מוזרים אבל זה לא מומלץ ללכת לחפש את זה כי זה שורט.
    ולסיכום פרח של בחור רוצה להיות בחור עם בקע בראש :)

10. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הגודל של טריפ?
    ויש המלצות לפעם ראשונה ?

11. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חלק גדול מהאסיד בארץ (לפחות בקרטונים) זה בכלל NBOMe (שאגב יותר מר מאסיד).. בגלל שהרבה ממשפחת הסמים הזאת (או ממשפחת ה2C) נמכרים תחת השם אסיד הרבה פעמים קורה שקרטון משפיע עליך שונה לכן יתכן שלחלק מהאנשים היה טריפ יותר ויזואלי או פחות בלי שום קשר ל"ניסיון" בדלקות ולכמות.

הזיות אגב קראו לי מאסיד אמיתי (LSD-25) מ2 טיפות וממה שאני יודע גם DMT נותן הזיות אבל זה חומר שעוד לא יצא לי להתנסות בו גם בגלל המחיר וגם בגלל שאני לא מרגיש מוכן אליו עדיין.

12. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מר קוש, יפה אמרת. לא כל האסיד בארץ הוא אסיד. ולכן הרבה אנשים קוראים לזה "אסיד עם ספידים"
    כמובן שספידים בכמות כזאת מזערית לא היו עושים אפקט דומה ככה שלא מדובר בספידים.
    נשאר לנו רק האפשרות שאמרת.
    ד"א בתור סם מסיבות 2ci והחברים שלו יכולים להיות מהנים ביותר. ניתן להשוות השפעתם לאסיד עם mdma. כמובן שלא מדובר בדיוק באותה ההשפעה.
    אם אתה מתעניין ביותר מידע רק באנגלית אך לא כבדה מידיי - לגבי NBOMe :
    http://www.youtube.com/watch?v=kJ6hGs4fRmA

13. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זרקו פה הרבה דברים מאוד חכמים, וגם הרבה שטויות.
    אז בואו נעשה קצת סדר.
    קשה לדעת מה אתה מקבל שאתה קונה סם כמו אסיד.
    רוב הקרטונים בארץ הם NBOMe ולכן אני נמנע מקרטונים ( אלא אם כן הם מגיעים ממקור שאני סומך עליו ב1000% )
    NBOMe נותן את תחושת "החשמל" שמחפשים, אבל הוא לא חומר הזייתי.
    לעיתים משרים את הקרטונים האלה בקטמין או באסיד אורגינל.
    גם בסאגת הטיפות לאחרונה מתחילים להגיע דילולים, אבל הרבה פחות.
    לגבי DMT, זה חומר שצריך להניח בצד.
    אי אפשר להשוות אותו עם שום דבר אחר, שמעתי פעם באיזה מקום " DMT זה כמו פטריות כפול מיליון + חייזרים " ואני חייב להגיד שזה תיאור מעולה.
    אם מישהו רוצה פירוט על DMT בלי קשר, אני אשמח לפרט.
    לגבי סוגי הזיות, זה נורא משתנה מבן אדם לבן אדם, ומחומר לחומר.
    בכמויות סבירות פטריות לא עושות לי וויזואלים, אבל הן משנות את התפיסה על איך שאני רואה את הדברים.
    בכמויות גדולות פטריות נותנות לי וויזואלים מאוד חזקים שלא בהכרח קשורים למציאות ( דברים שלא קיימים )
    והזיות של אסיד אי אפשר לתאר, אני פשוט אומר שכל מה שדומם בא לחיים, וכל הצבעים מתעוררים ומתחילים לזוז.
    בכל אופן, אם לא קבלת הזיות מאסיד זה יכול להגיד שני דברים. או שהאסיד חרא, או שלא לקחת מספיק.
    את הטריפ הראשון שלי על אסיד אני זוכר כמו אתמול, והוא היה גדוש בהזיות על ימין ועל שמאל.
    אבל זה היה אסיד מאוד איכותי, ואכלתי דיי הרבה.

14. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה קונה נאמר ממישהו שהוא לא ילד הוא שנים אוכל ומן הסתם מבין בזה עדיין יש סיכוי שתפול לא ב-lsd?
    ומה הגודל של טריפ? אמרו שטריפ ראשון לוקחים בשפיצים?

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה בחיים לא תוכל לדעת אלא אם כן אתה חזק בכימיה ומכין לבד את החומר או בודק אותו במעבדה.
    זאת הסיבה שאני לא רוצה יותר להתקרב לזה עד שלא יהיה לי מקור ממש ממש אמין,
    בגלל זה עדיף למי שרוצה לדעת מה הוא מכניס לגוף לצרוך דברים טבעיים שלא עברו כל מיני תהליכים כמו פיטריות, גראס, חשיש, אופיום גולמי (ולא הרואין), עלי קוקה (ולא קוקאין), עלי גת (ולא חגיגת) וכו' וכו'
    פעם אפילו קראתי על איזה דג ממסטל שעושה הזיות,
    כן איזה בחור זקן אכל אותו במסעדה ומסתבר שחלק גדול מהדיאטה של אותו דג זו איזה אצה שגורמת לאפקט והבחור המסכן לא ידע מה קורה לו במשך איזה יומיים שלושה אם אני לא טועה.

שפיצים הכוונה לרבע קרטון,
    רוב הגלויות של האסיד מחולקות לריבועים בגודל של בערך 2ס"מ על 2ס"מ, אם תחתוך את זה ל-4 (כל חתיכה ס"מ על ס"מ1) תקבל 4 שפיצים.
    המה שנקרא אסיד בארץ נחשב מאד מאד חלש, ממליץ לך לקחת לפחות חצי בפעם הראשונה, לחכות 20 דקות, אם אתה לא מרגיש כלום קח עוד חצי.
    ותפנה לך יום או לפחות 4-5-6 שעות לסיפור הזה כי אתה תהיה מחוק.

16. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    dmt לא ממש כמו שאתה מתאר זה תלוי מאוד באווירה ובכמות (אני מדבר בצריכה בעישון לא באייאוסקה שמכיל עוד חומרים).. בוא נגיד שיצא לי לראות הרבה אנשים עושים את זה וזה לא נראה עד כדי כך מטורף(זה אנשים שאני נדלק איתם אחד אפילו אמר שזה כמו להיות על 2 קרטונים ל20 דקות.. שוב תלוי בכמה אתה מעשן ואיך)...
    אחד הדברים המדהימים שאני זוכר מהטריפ הראשון שלי על אסיד זה שהסתכלתי על ספר וברקע התנגן טיים של פינק פלויד ופשוט כל האותיות התחילו ליפול וכל הספר היה רעידת אדמה אחת (מדהימה עם תנועות שנראות כל כך אמיתי) וזה לא היה בקטע מפחיד זה היה די מעניין..

בכל אופן וזה חשוב שתדעו, ניתן לבדוק גם NBOMe וגם LSD-25 (או ALD-52 עוד נגזרת) בpen test או ערכת בדיקה ביתית.

17. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    הבעיה זה שאף פעם בן אדם לא בא אליך ואומר לך יש לי 2cbi.. תמיד אומרים לך "יש אסיד קרטונים שיבות ירוקות, הופנים, קליפורניה סאנשיין" וכו' אז זה באסה.. הדרך היחידה ליפול על משהו אמיתי זה דרך המשי שאני די מפחד

18. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי הגודל של הקרטון יש גם יותר קטן מ2 ס"מ ?
    אני ראיתי ממש קטן אולי 1 ס"מ

19. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    גודל לא קובע מיקרודוטים למשל מכילים כמות של 300מ"ג לעומת קרטון שמכיל 50-150..
    באסיד באמת שגודל לא קובע חח

20. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה מומלץ לקחת בפעם ראשונה? חצי? בקרטון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!