1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תקשיבו קרא לי משו הזוי.. גודל לי צמח זומבי ליד הצמח ששתלתי O_O"

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏20/10/15.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תקשיבו ח'ברה משו הזוי.. לפי כשבועיים הנבטתי את הזרע הראשון שלי (אוטומטי נורת' לייט) ומהרגע שהעברתי אותו לאדמה שמתי אותו יישר בתוך הארון גידול.. בקיצור אחרי כמה ימים ייצא גבעול קטן מהאדמה וראיתי שהוא התייבש לגמרי ואז הבנתי שעשיתי טעות ששמתי אותו יישר בארון גידול ולא נתתי לו שבוע על אדן החלון או משו כזה.. קיצר סבבה, לקחתי אותו עם היד, את הגבעול הייבש, שהתפרק לי בידיים מרוב שהיה יבש, תלשתי אותו מהאדמה וזרקתי לפח!
    כמה ימים אחרי, הנבטתי זרע חדש, שמתי אותו באדמה על אדן החלון, והוא גדל מעולה והכול... אתמול בערב הכנסתי אותו לארון גידול שלי כי כבר עברו 5 יום שהוא עומד בחוץ והוא כבר מספיק חזק לסבול את החום בחדר גידול.. היום בבוקר, אחרי הלילה הראשון שהוא היה בחדר גידול, אני פותח את הדלת של הארון, וליד הצמח הגדול שלי, הזרע השני ששתלתי, מתחיל פאקינג לגדול צמח נוסף!!!!! והצמח הנוסף הזה יכול להיות אך ורק הצמח הראשון שתכלס היה מת יותר משבוע!! והגבעול הקטן שייצא נראה בריא ביותר! איך זה הגיוני?? נשבע שהוא היה ייבש! תלשתי אותו מהאדמה! והוא פשוט גדל מחדש?? איך זה יכול להיות?

ושאלה חשובה אחרת.. מה אני עושה עם זה עכשיו?! כי כמו שאתם רואים הם גודלים ממששש קרוב אחד לשני אז אני לא יכול לנתק אותם! פשוט להביא להם לגדול ככה או מה לעשות?? זה אשכרה צמח זומבי.. נראלי אני ירגיש אלוהים כשאני יעשן אותו XD

תסתכלו בצד ימין לצמח הגדול. קטן כזה.

קבצים מצורפים:

2. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    אחי זה לא צמח חדש.זה קורה גם לי.האמת שעדיין לא בדקתי למה.לי יצאו כבר איזה 10 כאלו.זה שטויות תוציא ותזרוק את זה כי זה ממש לא גראס!!!

3. GanjaFarmer

GanjaFarmer קנאביסט

לייקים:
    13
    בטח סתם זרע שהגיע לשק אדמה

4. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    זה באמת מעניין כי לי כבר היו איזה 10

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה זרע של צמח אחר שהתעופף ברוח ונחת לך בעציץ.

6. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    אבל זה קורה גם לי.וזה קרה כבר 10 פעמים.ואני בגדל בארון

7. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    גם אני מגדל בארון וזה כנראה הזרע הקודם שהוצאתי שהיה מת במשך שבוע ועכשיו חזר לחיים חחח.. מה אני אמור לעשות עכשיו? לתלוש אותו או לתת להם לגדול ככה אחד ליד השני?

8. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אני לא רואה סיבה להשאיר אותו, סתם "יציק" לגאנג'ה שלך...

9. hardwell

hardwell חבר חדש

לייקים:
    3
    גם לי קרה, זרוק את זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!