1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bitchasshoe, ‏20/10/15.

1. bitchasshoe

bitchasshoe חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני מעוניין בלגדל זרעים אוטומטיים בחוץ יש לי כמה שאלות.
    1.האם מישהו הזמין מהאתר seedsman ויכול להגיד תוך כמה זמן הגיע אליו והזרעים ובאיזה אופן? זאת אומרת האם זה הגיע בשליח/דואר רשום או שסתם שמו את זה בתיבת דואר.
    2.אני יכול לשתול זרע אוטומטי עכשיו ולבוא אליו ולהשקות אותו כל יום? כאילו הצמח ייגדל בסדר ?
    תודה מראש לעונים!

#1 bitchasshoe, ‏20/10/15
    נערך לאחרונה ב: ‏20/10/15
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. הגיע אחרי 16 יום לתיבת דואר, לא מוסווה.
    2. זה תלוי באיזור, אבל בעיקרון לא טוב לשתול בתחילת החורף.

3. bitchasshoe

bitchasshoe חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לגדל את הצמח "super lemon haze auto" קראתי קצת ורשום שהוא צריך להיות מעל 10 מעלות בשביל לגדול והחורף הישראלי לא כל כך מי יודע ואני גר במרכז שזה די נדיר פחות מ10 מעלות וזה רק בתחילת החורף אתה אומר כדי לנסות?

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אתה יכול לנסות, באמת החורף הישראלי הוא חצי כח, אבל קח בחשבון שאין הרבה שמש באופן יחסי, אז הצמח לא יגדל בקצב מטורף...

5. bitchasshoe

bitchasshoe חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי עוד כמה שאלות אלייך,
    1.איך להתחיל לגדל מזרע זאת אומרת מהם השלבים? צריך לקנות משהו מיוחד? (אני מדבר על גידול חוץ אוטומטי)
    2.קראתי בכמה מקורות מידע שאור לא כל כך משנה לצמח אוטומטי האם זה נכון? ואם לא איך זה בדיוק משפיע קצב הגדילה שלו?

6. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. בכדי להתחיל לגדל מזרע צריך קודם כל להנביט אותו. יש לך כאן פוסט עם המלצות כיצד להנביט זרעי קנאביס:

http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/כך-תנביטו-בהצלחה.3739/

או כאן כתבה במגזין בנושא: http://bit.ly/1c41tHS

2. כל צמח חייב אור בשביל לבצע את תהליך הפוטוסינתזה, בלי אור הוא פשוט ימות, או לחילופין יצמח קצב של כלום. העניין היחיד שיש עם צמחי קנאביס אוטומטיים זה שהם לא תלויים בשינוי משטר האור בשביל להתחיל לפרוח (בניגוד
    לרוב זני הקנאביס והצמחים בכלל שאצלם יש צורך בשעות חושך מרובות בשביל להפעיל את מנגנון הפריחה שלהם) אבל זה לא אומר שקנאביס אוטומטי לא זקוק לשפע של אור...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!