1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD בבאנג

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י weedli, ‏1/11/15.

1. weedli

weedli חבר חדש

לייקים:
    0
    יש LSD... הרבה ממנו... חשבתי אולי לשים במים של הבאנג..
    מה צפוי לקרות?

2. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    תמכור לייייייי

מת להשיג

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    בזבוז של אסיד, איזה סיבה בעולם יכולה להיות לך לעשות דבר חסר תועלת שכזה?

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם כבר לטפטף על הראש, לשים במים של הבאנג זה ממש בזבוז

5. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    לא זה ולא זה מאמי. הLSD ממש רגיש לחום, כך שהחום שעובר במים של הבאנג דרך העשן סביר להניח יפרק אותו, ואין מה לדבר בכלל על לשים אותו על הראש.

אבל עם יש לך איזה כמה ליטרים מיותרים (;)) אז תנסה, יכול להיות שזה איכשהו יעבוד

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני אפילו לא יענה לך.. :\

7. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    למה?
    אני טועה?

8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אסיד במצב המוצק שלו מותך ב85 מעלות צלסיוס מה שאומר שהוא מתפרק ביותר.. לא מצאתי תמפרטורת רתיחה שלו אבל המים בבאנג בהחלט לא מגיעים ל85 מעלות
    אם הייתי יודע את תמפרטורת האידוי שלו ואת הטמפרטורה שהוא מתפרק בו (שבטוח יש איפושהו בגוגל) אני יוכל להגיד לך בוודאות אם אפשר לשים טיפה על ראש
    מחבר שלי שניסה אני יכול להגיד לך שזה השפיע עליו (לדבריו)

לשים במים של הבאנג זה פשוט ישאר שם וזה בזבוז אם לא תשתה את המים אחרכך, ולא רצוי לשתות מיי באנגים.. :\

אולי בגל שתמיד אומרים לשמור במקום קריר ואטום לאור וחמצ אתה חושב שהוא ככ רגיש אבל זה כששומרים לאורך זמן זה תהליך שלוקח זמן לפרק את האסיד
    אבל כשזה בראש רוב הסיכויים שהאסיד התאדה ולא יתפרק אבל שוב אני חייב לדעת טמפרטורת אידוי והתפרקות של החומר כדי לדעת בוודאות

9. Tomiel

Tomiel חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה רוצה משהו לעשות עם זה ? תחלק לאנשים , תעשה מצווה :)

10. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    כן, יש אנשים כמוני
    שמתיםםםםם להשיג חומר טוב

11. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    אחי אני באמת לא מבין איך אתה יכול להגיד את הדברים האלה...שמע שהשאלה הזאת הטרידה אותי בשבוע האחרון לא מעט באמת שמחיפוש קצרצר תמיד עולה התשובה שהאסיד רגיש לחום. המקור הכי אמין שמצאתי היה המחקר הזה שבדק עמידות של LSD בתנאים שונים. אפשר לראות שם שטמפרטורה של 25 מעלות לא ממש משפיעה עליו, אבל מ37 מעלות ומעלה הוא מתחיל לאבד את הפוטנציאל שלו עם כל יום שעובר.
    מנסתם המחקר לא אומר איך הוא מגיב לטמפרטורה של אש מקליפר בטווח של כמה שניות שלוקח להפיל ראש... אבל רגיש לחום בטווח הארוך הוא כן.

אגב גם בAskErowid שאלו את השאלה הזאת לפנינו והתשובה שלהם היא שחום כן הורס את הLSD אבל מצד שני הם קיבלו כמה דיווחים על אנשים שעישנו קרטונים בשביל להעצים את התחושה בזמן שנפתחת להם הדלקה.

נו ניסית כבר לעשות איתו משהו יוצא דופן?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!