1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

m.d עזרה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י s.m44, ‏31/10/15.

1. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אנשים מספרים לי על החוויות שלהם תחת השפעת הm.d כדבר חיובי אז אמרתי לעצמי שאני חייב לנסות גם
    הבעיה שלי היא שאני לא מכיר את התחושות ההרגשות וההשפעות של החומר אז רציתי לשמוע דעה בנושא ממישהו שכבר חווה פעם או פעמיים את החוויה
    והאם בכלל שווה לי החוויה הזאת?

כמה דגשים:
    *לעולם לא נידלקתי מהחומר המדובר או מכל סוג שהוא של חומר.
    *אני בן 21
    *לא מעשן אלה רק סיגריות
    *אני מאוד מפחד מהזיות ומפחד שלא יתקע לי כל מיני דברים במוח שישפיעו לי על המציאות.
    *מה שאני מחפש בעצם היא חוויה כיפית ללא הזיות וללא רגשות של פחד ורדיפה שאני נמצע בעצם במסיבה ויהיה לי פשוט כיף לנוע לצלילים החדים של הטראנס ולאהוב את כולם =)

2. Roonroon8

Roonroon8 חבר חדש

לייקים:
    1
    מה שזה עושה לי בעיקר אופריה תחושה עילאית של אהבה ורצון שהיה הכי כיף שיש .
    והמוזיקה מנגנת לך על הלב...;)
    הדברים המבאסים זה נעילות (לא תמיד) והדאון שאחרי(גם תלוי)...
    תקשיב... לי זה אף פעם לא עשה הזיות .

s.m44 אוהב/ת את זה.
  3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא בדיוק לא עושה הזיות.
    זה עלול להותיר שובלים למשל של גופים נעים. רטט של העניים ופיצול לשתיים (כמו פזילה)...

בנוסף יש אנשים שזה גורם להזיות חריפות יותר...

הזיות כן יכולות להתחרש. השאלה באיזה מידה. לרוב לא נא נתקלים בהזיות קיצוניות (למשל גופים שלא באמת נמצאים במציאות), אף אי אפשר לשלול אירוע כזה.

יש הרבה משתנים שתלויים בתגובה שלך לסם.

4. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    וואו תופעות כאלה עוד לא שמעתי

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    תתארגן על MDMA איכותי, אתה לא נשמע לי טמבל אז עדיף שתשקיע 150 שקל נוספים ותזמין ערכה לבדיקת MDMA מהאינטרנט.
    תבדוק את מה שאתה קונה, ואם זה באמת MDMA תתחיל מלקחת 0.2 עטופים בריזלה קטנה, קרע את הקצה ( מכנים את זה "מצנח" ) ובלע אותו כמו אקמול.
    ביחד עם החברה תקחו עוד בקבוק תכניסו בו עוד 0.2, ותתחילו לשתות ממנו כשתרגישו שיורד כדי לרכך את הירידה.
    מעבר למה שאני ממליץ יש עוד 1000 מדריכים לצריכה בטוחה של MDMA באינטרנט ונדמה לי שגם בפורום.

6. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אברר על הערכת בדיקה הזאת זה נישמע לי טוב ומאוד בטוח.
    דרך אגב למה בריזלה ולא במים?

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    במים ההשפעה היא שונה מאשר במצנח..
    כשאתה עושה מצנחים אתה מרגיש כאילו מישהו שופך עליך דליים של אושר.
    בתכלס אני לא סובל את הסם הזה, אבל בפעמים שאני עושה ( שזה עם בחורה בדר"כ ) אז עושה אותו רק ככה..
    או באף, אבל עדיף לך לא לנסות את זה.

s.m44 אוהב/ת את זה.
  8. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי.
    יש עוד מישהו שיכול להרחיב קצת על החוויה עצמה?
    אולי נשאל את זה בצורה אחרת..
    איך הדלקה?

9. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    תשמע שיהיה לך כיף... בוודאות!
    אני לא כל כך אוהב שמסבירים לי יותר מדיי על חוויה של סם כלשהו לפני שאני עושה אותו בעצמי כי אז אני יכול לשאול את עצמי למשל: "האם אני דלוק?" והתשובה כן/לא תהיה לפי מה החברים שלי אמרו שזה עושה להם.
    למשל זוג חברים ואני דיברנו על MD לפני שטסתי לאמסטרדם, הם המליצו לי לנסות.

הבחורה אמרה: "אתה תרגיש שאתה אוהב את כולם ותרצה לגעת בכולם, לא סתם קוראים לזה סם האהבה."
    ואז חבר שלה ענה: "נכון, אבל בתכלס יש יותר סיכוי שיבוא לך להתמרח על הדשא מאשר לשכב עם מישהי."

בסוף יצא שלא עשיתי את זה באמסטרדם, אבל באחד הפסטיבלים בגרמניה עשיתי שתי שורות באף רצתי לרקוד ונמרחתי על הדשא חחח... הפואנטה היא שלא מצאתי שום דבר יצירתי לעשות עם הסם רק עשיתי את מה שחברים שלי אמרו לי שהם עשו כשהם היו עליו :\
    מושלם למסיבה, בטבע או במועדון, מושלם למוזיקת טכנו-מינימל,זנון, או כל מוזיקה אחרת עם באסים שמנים ומרטיטים, מושלם בשביל לעשות עם אנשים שאתה אוהב ולגלות מחדש עד כמה אתה אוהב אותם, מושלם לעשות עם אנשים זורמים שאתה לא מכיר ולגלות כמה אתה אוהב גם אותם, מושלם לכשיורד גשם, מושלם גם לאחרי הגשם
    אני מעולם לא חוויתי הזיות / דלוזיות / תחושה רדיפה / פרנויות , רק שלווה ואושר נצחיים, ואולי גם חרמנות מוגזמת לפעמים, ונעילות בשיניים. חחח בקיצור הייתי עושה עכשיו קצת אמדי למה לא

10. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחח
    תודה רבה על השיטוף אחי

11. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    גם לשבת (יותר נכון להמרח על הספה) וסתם לדבר זה סבבה...
    גם אני מעולם לא חוויתי משהו רע באקסטזי או אמדי.
    במה יותר טוב באף מאשר במים?
    לא שאני מתנגד לדברים אחרים באף :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!