1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקת שתן בצו ראשון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רון12123, ‏19/11/15.

1. רון12123

רון12123 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי היום צו ראשון , אני נקי כבר 20 יום אך עדיין לא בטוח שאין לי כלום בשתן . לא הייתי מעשן יום יומי הייתי מעשן פעם פעמיים בשבוע .

האם יש בדיקת סמים בשתן בצו ראשון ? ואם כן אז האם אני כבר נקי לגמרי או שיכולים להיות שאריוץ של THC בשתן?
    תודהה לעוזרים זה ממש דחוף!!

2. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    תיראה זה תלוי בהרבה דברים כמו משקל גוף, מהירות של חילוף חומרים , כמה מים אתה שותה .. , כמה ספורט אתה עושה , ובעיקר כמה אתה מעשן או עישנת, לפי מה שאני יודע בכמויות שלך לפי מה שאמרת זה אמור להישאר עד 21 יום +- אבל שוב פעם זה תלוי ברבה דברים , לגבי הצו ראשון לפי מה שאני יודע הם בודקים סמים כמו קנאביס בדם...(למרות שאני מכיר סיפורים של חברים קרובים שהיו מעשנים ולא מצאו להם כלום) תשמע אני לא מאמין שימצאו משהו אם אתה נקי 20 יום ולא עישנת הרבה אבל אם אתה ממש מפחד תן לחבר להשתין לך בכוס ותביא להם זהו .. הם לא באים איתך לשירותים הם נותנים לך כוס ואומרים לך תחזור עם שתן עד הקו המסומן, ככה הרבה חברים שלי עשו.
    מקווה שעזרתי .

3. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    מה אתה מזיין לו תשכל הם לא בודקים סמים בצו ראשון בדוק

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    הסר דאגה מלבך, לא בודקים סמים בצו ראשון.. רק מחלות למיניהן. מניסיון של חבר שהגיע כבר מעושן ולא מצאו

5. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    גם לא בודקים וגם לדעתי 20 יום לא נשאר כלום. תמיד תוכל להגיד ששתיתי שמן המפ ואולי בגלל זה נשארו שרידים. אחרי 20 יום אם שתית והזעת ואכלת כמו שצריך לדעתי אין בעיה

6. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    אז בוא אני יספר לך משהו חתיכת טמבל שחושב שהוא יודע הכל .. אחותי הגיעה לצו ראשון לא ח ר לא מישהו רחוק אלא אחותי, והיא ביקשה מחברה שלה להשתין לה בכוס כי לא היה פיפי פשוט .. אחרי חצי שעה מגיעים לאחותי שתי חיילים ומבקשים ממנה לבוא איתם לרגע ותוך רבע שעה היא מוצאת את עצמה נותנת הסבר לאחד האנשים הבכירים שם למה יש לה שאריות של מריחואנה בשתן היא הייתה שם עד הערב כי לא רצו להאמין לה ואז אמא שלי הייתה צריכה להגיע לשם וזה היה ממש בלגן אז סע יא טמבל אז אל תזיין תמוח כאילו אתה בנית את המערכת הזאת , שמעתי אלף סיפורים שלא בודקים לאנשים אבל שמעתי סיפורים לכאלה שכן בדקו להם ...

7. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    אולי היא התגייסה לאיזה יחידה מיוחדת אבל ב99% מהמקרים לא בודקים כי הבדיקה יקרה פשוט, וגם חצי מהאנשים היו יוצאים מלוכלכים אז מה זה שווה להם, הגיון פשוט

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מה התגייסה? צו ראשון לא לשכת גיוס.

9. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    צודק טעות שלי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!