1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים חכמים - smart drugs את זה אתם רוצים לקרוא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Sankoren, ‏20/11/15.

1. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    כל אחד מאתינו ראה את " ללא גבולות " או " לוסי " וחשב לעצמו " הלוואי היה לי כדור כזה שיעשה יותר חכם .. "
    טוב אז דבר ראשון צאו מהסרט כי אני לא הולך לספר לכם על איזה כדור פלא שיעשה את זה אבל ללא ספק ממה שאני הולך לספר לכם אתם הולכים להתלהב .

כולנו שמענו על מדופיניל (פרוויג'יל) , רטלין וכו ..
    אבל כולנו מודעים לגבי התופעות לוואי (חוץ ממדופינול) שלהם ובטח שלזה שצריך מרשם מרופא .
    אבל לאחרונה יצא שוק חדש שנקרא "smart drugs" או בעברית סמים חכמים , מזה אתם בטח שואלים , זה בערך כמו תוסף תזונה רק למוח .
    בדיוק כמו שתוספי תזונה עוזרים לקיבה לעקל את האוכל טוב יותר כך גם אלו ה"סמים החכמים" , טוב חייב להיות פה איזה קאץ', דווקא לא ,מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) מאשר אותם (כמובן לאחר בדיקה ועמידה בתו תקן) ואפילו אפשר להזמין אותם באינטרנט .

תופעות לוואי ?
    התופעות לוואי היחידות הם בדיוק כמו של כדור נגד כאב ראש וחלקם אפילו לא גורמים לזה .

מה שהם עושים זה בעיקר להשפיע על הפרשת המוליכים העצביים במוח שלכם .
    חלקם משפיעים אפילו על התדרים שהמוח שלכם עובד עליהם ,למשל כולנו יודעים כשכאנו ישנים המוח שלנו משדר על גלים אחרים ,גלי תטא , וכשאר הוא ער על אלפא (לפחות ממה שאני יודע ), יש תוסף שכאשר לוקחים אותו לפני השינה החברה טוענת שהוא גורם לחלומות טובים יותר ועוזר להירדם בצורה טובה יותר .
    דוגמה נוספת הוא אחד הסמים החכמים בשם Piracetam , הוא משפיע למשל על הפרשת וסרוטונין דופמין (שאחראים על ריכוז הנאה ועוד כמה דברים ) ונאמר שהוא סוג של neuron protector "מגן עצבי" , זאת אומרת שניתן לקחת אותו עם סמים ממריצים אחרים כמו MDMA ולא לסבול מתופעות לוואי שאחרי או לפחות להקל עליהם בצורה משמעותית .
    בסרטון הבא ניתן לראות אדם אשר משתמש ב ,MDMA ומוסיף את ה Piracetam לתערובת וניתן לראות מהדיווחים שלו של השלושה ימים שאחרי שהוא לא סובל מ"after effects" .

קישור לסרטון :

השוק הוא רחב מאוד וקיימים הרבה "סמים חכמים" יש כאלה שמגבירים את הפרשת המוליך העצבי אציטלכולין שאחראי על הזיכרון וגם על ריכוז , ה"סם החכם" הזה עוזר ללמידה טובה יותר וזיכרון החומר טוב יותר .
    בעמוד היוטיוב של Steve Cronin הוא מספר על כל מני סמים חכמים שהוא משתמש בהם ועושה "review" לכל אחד מהם .

קישור לעמוד : https://www.youtube.com/channel/UCJYawZQYwjZ76mrF_US9eNg

אז מה אתם חושבים ? שווה לנסות ? הסתקרנתם ?
    מקווה שתרמתי לכם ידע חדש , אשמח לראות כתבה על "smart drags" באתר כי זה נושא שחיפשתי עליו הרבה וחוץ מאתרים אמריקאים לא מצאתי כלום .. אולי רק על מדופינול .

#1 Sankoren, ‏20/11/15
    נערך לאחרונה ב: ‏27/11/15
    yomtov ו-rainush אוהבים את זה.
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נשמע כמו בולשיט.

3. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    למה ? רטלין לא עושה אותך מרוכז יותר ? זה לא בעיה לייצר חומרים שגורמים להפרשה מוגברת של מולכים עיצביים.. קוראים לזה מדע . תקרא קצת תראה סרטונים .

קטי אוהב/ת את זה.
  4. קטי

קטי חבר חדש

לייקים:
    0
    איפה מזמינים

5. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    כנס לעמוד של Steve Cronin בכל סרטון הוא מביא קישור

6. rainush

rainush חבר חדש

לייקים:
    0
    יצא לי לנסות אנירסטיים.שומר על הכדורים למקרה שאתחיל ללמוד ובאמת אצטרך אותם.יצא לי לנסות גם ciltep שזה טבעי.מאוד מומלץ..כל התחום הזה נקרא בגדול bio hacking שזה בעצם להתייחס לגופנו כמכונה ולנסות לעשות לה מודינג.הסמים הם nootropics.שילוב שלהם ביחד נקרא סטאקינג.מישהו שסובל קצת מבעיית זיכרון כמוני כדי לו לנסות לפני כן או בנוסף כדורי אומגה. מישהו שסובל מבעיית ריכוז ומאובחן כסובל מבעיית קשב וריכוז גם כדי לו לנסות.אבל בנוסף לצרוך מזון בריא יותר ואולי אחר כך לנסות סמים חכמים.כרגע אני צורך קריאטין שזה בשביל כושר גופני ובדרך כלל מתאמנים ובאדי בילדרים לוקחים אותו אבל הוא גם משפיע על רמת האינטלגנציה ואין לו תופעות לוואי שליליות וניתן לשלב אותו עם סמים נוספים. היה תקופה שלקחתי כמה דברים ביחד.. סטאקינג של קריאטין, q10 שגם כמו הקריאטין משפיע על רמת ה atp. גינסנג קוריאני וגינסנג הודי וקפאין.זה מאוד מעניין וכייפי בצורה מסויימת.כרגע חזרתי לצרוך רק קריאטין. עם הקפאין הפסקתי ומשתמש בזמנים שאני באמת צריך ככה כשאני צורך יש לו יותר קיק חזק.וכשיהיה לי כסף חשבתי אולי לקנות מכשיר לחלומות צלולים.

7. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    וואו אחי נשמע מאוד מעניין , ניראה שיש לך ידע רב בתחום , חידשת לי אפילו דברים חדשים .

rainush אוהב/ת את זה.
  8. rainush

rainush חבר חדש

לייקים:
    0
    יצא לי להתעניין ולקרוא על זה.
    זה חבל שאין לנו בארץ פורום בנושא. בחו"ל יש לזה יותר מודעות.
    חלק מהסמים החכמים ניתן לשלב גם עם קנאביס כדי "לפצות" על התופעות לוואי השליליות של הקנאביס כמו הפגיעה הזמנית בזיכרון לתווך קצר(למרות שיש כאלה שלא יראו את זה בתור חיסרון).
    ב erowid יש מאמר על ויטמנים ותוספים שניתן לצרוך לפני צריכה של MDMA כדי להקל על הדאון שאחרי וכדי להגביר את הכייף בדלקה. וזה טוב כדי למנוע דיכאון שחלק מהאנשים מקבלים.
    יש גם דברים שניתן לשנות ללא סמים. לדוגמא יש את העיניין שבחורף אנחנו יותר עייפים ונכנסים לדיכאון.
    אפשר להשתזף בזמן הערב 15 דקות במנורת גידול שלחלקנו אולי כבר יש, כדי לשפר את הריכוז ומצב הרוח ואת כושר ההחלמה של הגוף.
    בגלל שהתאורה של נורות גידול היא הכי קרובה לזאת של השמש יש לזה את אותה ההשפעה.
    גם אני אשמח עם יעשו כתבה בנושא על זה.. ואם יותר אנשים ינסו שילובים של סמים חכמים עם סמים מוכרים ויפרסמו על זה פוסטים.

9. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה חבר’ה, גיליתם תחליף לקנאביס?

10. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    צריך לעשות סמים שמשפרים את זרימת הדם והחמצן למוח ומנקים ומחטאים אותו שיפעל באחוזים יותר גבוהים ויתפתח בלי הפרעות, נראה לי שקנאביס עושה חלק מזה לפחות

11. Sankoren

Sankoren חבר חדש

לייקים:
    8
    חחחח לנקות ולחטא ? מה ניראה לך זה הארד דיסק של מחשב ? הוא נקי מאוד במיוחד אחרי שהכבד שלך סינן את הדם ..
    חוץ מזה יש סמים חכמים שמגבירים זרימת דם למוח , במנגו יש חומרים בשם טרפינים שמשפיעים על הריח וכשאוכלים אותם הם מאפשרים ל THC לעבור דרך מחסום דם מוח , להגדיל את החמצן בדם .. פשוט תעשה אינהלציה ורמות החמצן בדם שלך יעלו פשוט באוויר שאתה נושם יש רק 21 אחוז חמצן .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!