1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה|סטלה רעה|התקף|לא בכיוון|משהו מוזר|5דק מזמנכם היקר !!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י JuKKo, ‏6/12/15.

1. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    אז ככה קודם כל שלום לכולם ☺
    אתחיל את הסיפור שלי מזה שאני בן 21 ובחיי עברתי לא מעט וצברתי מספיק נסיון
    אם הרבה סוגים של סמים ואכלתי הרבה "סרטים רעים" "סטלות רעות" חראדות, פחדים, דיכאון, לחצים
    ושיט כדומה. קודם כל ככה לידע הכללי (גז מזגנים,דבק,תיפקס,מטאר אוויר,נייס גאיי,MD,ACID,חש,ירוק MIX שכל השיט הזה וכ"ו ו"כו)
    אני יכול להמשיך אבל זה לא חשוב כרגע סתם לידע הכללי לאלה שיגידו "אה סתם אכלתה סרט רע"
    לא.
    אין דבר כזה סרט רע... הכל בראש.
    התחלתי לעשן בגיל 16 פחות או יותר, הכל התגלגל סבבה עד שלא נפתחה לעייני דלת לכל מני סמים
    אף פעם באמת לא רציתי להיות נרקומן או משהו כזה ותמיד ידעתי ת'גבולות, אף פעם לא הגזמתי
    אף פעם לא ישבתי על דבר יותר מדי זמן כדי להתמכר וכיום אני מודה לעצמי על זה.
    היום אני לא עושה שום סמים כאלה ואחרים חוץ מעישון קנאביס .
    כולם יודעים, מרגישים,ויודעים מה זה סטלה של ירוק ושל חשיש, אף פעם לא האמנתי שפרח יפיפה שכזה
    יכול באמת להביא אותי למצב כזה ותמיד ידעתי שזאת תרופה לכל דבר
    עד שהגיע היום לפני איזה שבועיים ....
    הכל היה כרגיל, קמתי בבוקר בגלל פאלפון מצלצל *לא עניתי, הסכלתי על השעון -11:09- "ואיי צריך לקום" אמרתי לעצמי.
    "טוב נו עוד 5 דקות" סגרתי את עייני *דרררררררר *דררררר הרטט* פתחתי אותם עוד פעם כבר היה -11:43-
    "אלו....ממצב אחי" ? שואל אותי החבר פ'
    עונה לו: ואללה רגיל אחי, מתעורר מה איתך?
    פ': סבבה, תגיד אתה בא בערב לבנג'י נכון ?
    "כה אחי ברור חח"
    פ': אז סבבה יאללה תתעורר תתלבש ובוא נצא סיבוב" אומר לי
    סבבה אחי אני מצחצך שיניים ויורד עניתי לו.
    *ירדתי--*עשינו סיבוב*-- *צחקנו--*עשינו שכטה -- עליתי הביתה
    מפה לשם הגיע הערב... התארגנתי, התקשרתי אליו שוב ויצאנו לבנג'י (בר)
    לא היה מה לעשן התקשרנו לחבר, גם הוא הצטרף איתו ביחד בא החשיש
    ישבנו על הבר הזמנו בירה קצת מאנצ' גילגלנו ג'וני סיבוב ראשון, שני, שלישי...
    ואווו סטלה, צחוקים, דאחקות, הכל טוב .. מגיע איזה 2בלילה המקום מלאאאאאאא באנשים
    אני סטלה .. כולם מסתכלים עלי, יותר מדי רעש, מלא עשן... לא טוב לי, יוצא החוצה לנשום קצת
    נרגע..נכנס עוד פעם אחרי 5 דקות עוד פעם סרט רע .. אומר לחבר יאללה אחי אני מתקפל
    לא סבבה לי כאן, לחצנו ידיים, עזבתי ת'מקום..(לידע הכללי, זה קורה לי כל פעם שיש יותר מדי הכל בבום.. נהיה לי לא טוב
    ואני פשוט או נרגע ושבסופו של דבר עוזב, ואני בטוח שאני לא היחיד פה בקהל)
    הגיע בוקר הכל היה טוב .. החלטתי לנסוע דרומה לבקר את אמא .. לקחתי איתי את חברה שלי ואת החצי אצבע שנשארה
    מאתמול.. הגענו לאמא, הכל היה טוב, אוכל, צחוקים,סרט, הגיעה הלילה החלטנו אני וחברה לראות סרט לעשן ג'וני וללכת לישון, גלגלתי נעמדנו ליד החלון ...... ופה התחיל הסרט.
    ההרגשה הייתה קצת מוזרה .. פטאום התחלתי להתרגשש ממשהו, לא הבנתי מה עובר עלי, שכטה, שתיים, שלוש, התרגשות עולה ועולה בלי שום סיבה, שזה בדרך כלל לא קורה, בשכטה האחרונה משהו עשה בי קליק .. והרגשתי שמשהו הולך לקרות
    עכשיו.. ממש..אתם יודעים תהרגשה הזאת שאתם הולכים שם 3ג'י ברחוב ואז עוברת ניידת ליידכם ויש לכם היתרגשות יתר
    ואתם יודעים שזה סתם ניידת ...אבל יש לכם 3ג'י בכיס וזה לא ממש משנה באותו רגע גם אם זה ניידת עירייה....ההתרגשות
    עדיין קיימת .. אז בדיוק זה ...רק שאצלי זה הגיע לפיק שלה ללא סיבה
    אמרתי לעצמי טוב, מה זה כבר יכול להיות, נשכבתי , כעבור 5 דקות... פטאום התחלתי לשמוע את הלב שלי דופק, האז הוא התחיל לדפוק מהר יותר ומהר יותר ... ללא שום סיבה, הגוף התחיל לרעוד, גלי חום,קור .. על סף עילפון .. קוצר נשימה ..
    איבוד שליטה טוטאלי ...ומפה לשם הגעתי למיון ..2 כדוריי ואליום הרגיעו אותי, שיחררו אותי הביתה, לא אמרו כלום
    היום אני מבין שזה היה "התקף חרדה" "התקף פאניקה" ופולסציות(שמיעת הלב) אבל הבעיה היא שעבר כבר איזה שבועיים
    וזה לא עבר..... אני מרגיש כאילו אני לא ממש בעולם הזה .. אני הולך לישון אם מחשבה שמחר בבוקר הכל יהיה טוב
    אבל הכל אותו דבר ... אני קם בלילה לפחות 12 פעמים כי פאקינג לא יודע למה ?!?! כל הזמן התקפים חוזרים ושיט כדומה
    מה הולך כאן יאאנייייי?!?! כול הגוף לחוץץץץ לפנים משהו דפוק רצחחח !!! בחיים שלי לא קרה לי דבר כזהההה!! כל הזמן לחצים בצד האחורי של הראש והקדמי כל הזמן כל היום מהבוקר עד הלילה כואב הראש !! אני כבר לא יכול ככהההה זה מתחיל להתריף אותייי, כבר הייתי אצל פסיכולוג הוא אמר לי שזה סהכ התקפי פאניקה והכל יסתדר ... ושלך אותי לפסיכיאטר... אני לא רוצה לשבת על כדורים אני בן אדם שיודע מה הוא רוצה, שיודע מה המטרה שלו בחיים .. אני לא סובל מדיכאון ושיט כדומה ..
    אני סהכ רוצה שיגידו לי מה עובר עלי ?!?!?! פאקקק......והכי מתריף אותי זה זה שכשאני מנסה לעשן כדי להרגיע תמצי זה חוזרררררררררררר!!!!!!!!!!!! ראיתי שפתחו פה נושאים על חשיש אם נייס וחשיש חרא .... סבבה אני עישנתי מהחשיש הזה חצי אצבע ולא קרה כלום ואז חצי פייסל הפיל אותי ?!?!? מההההההההה??????........בחיית אנשים מי שהיה לו נסיון, משהו דומה ... משהו בסוג הזה ... שמישהו לפחות ינסה לפטור לי תבעיה הזאת או לפחות להסביר לי אותה .....
    כי אני מרגיש שאני יורד לאט לאט מהפסים כבר
    תודה ענקית אם קראתם את זה עד הסוף ...מצטער על הטעויות כתיב
    ותודה ענקית לעונים ולעוזרים.

P.S ואל תגידו לי "אחיי תירגע הכל בראש כמו שאמרתה" ... אני יודע .. אבל אם הכל היה כל כך פשוט לא הייתי מבקש עזרה

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קודם כל תפסיק לעשן, דבר שני לדעתי תופעות כאלו עשוייות לחלוף אחרי שבוע בערך אחרי העישון האחרון.

3. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    הי אחי,
    קודם כל שאתה מודע לזה שמשהו לא תקין זה טוב...
    באופן כללי בחיים יש לך סטרס ממשהו? משהו מטריד אותך? יושב לך על הראש?

בכל אופן,
    אם בא לך לעשן..
    תעשה ג'וני, תקח שני פאפים ושים אותו בצד.
    חכה רבע שעה - חצי שעה תראה איך אתה מרגיש.
    אם אתה בהרגשה לא טובה, אל תעשן יותר.
    אם אתה בסבבה, תעשה (אחרי עוד חצי שעה) עוד שני פאפים...

וחוזר חלילה.

אם באופן כללי אתה מוטרד ממשהו בצורה חזקה,
    לא הייתי ממליץ לך לעשן, זה יגביר את המחשבות ואת הלחץ.

4. ganja2dream

ganja2dream חבר חדש

לייקים:
    1
    לא רוצה לשפוט אבל 90% מהחומרים שציינת הם רעילים ברמה היסטרית ואני מקווה בשבילך שלא קרה לך משהו מהעבר...אני גם הייתי ממליץ להתנקות לתקופה..

JuKKo אוהב/ת את זה.
  5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    נשמע לי האמת כמו מישהו מאל סם... בכל מקרה יש מצב שכל מה שלקחת לפני ערער/זעזע אותך נפשית וזה מה שגרם להתקפי חרדה שציינת לאחר העישון. ולמה להגיע למיון? תמיד תדאג שיהיה לך וואליום וכדורים ממשפחת הבנזודיאזפינים בהישג יד לכל מקרה כזה של סרט רע והתקף פאניקה. ולעניין עצמו לדעתי תפסיק לעשן תקופה של חודש לפחות תתנקה, ובכדי לנסות לרדת לשורש הבעיה הייתי שוקל ייעוץ מקצועי כלשהו. בנוסף לא יזיק לך כדור הרגעה פעם-פעמיים בשבוע (בכדי שלא תתמכר ותפתח תלות) למשך תקופה קצרה עד שתתייצב. ותזכור שהכל עובר בסוף ויהיו עוד ימים טובים.

6. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    איך אתה מרגיש עכשיו לאחר שעבר כמעט חודש?

7. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    אממ תאמת שלפני איזה חודש לפני כל זה הייתי במצב של לחץ לפחות חודשיים, וכן כל העולם הזה יושב לי על הראש, אני חושב שאני דיי מצליח להתמודד אם הלחץ הזה, אבל אני לא מבין מאיפה זה בא כי זה קרה אחרי תקופה
    שכבר סיימתי אם הלחץ ביום יום

8. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שבחיים שלי לא הייתי באל סם ולא ממש מתכוון, כל מה שלקחתי לפני היה ממש ממש מזמן עוד כשהייתי ילד טיפש שלא מבין מה הוא עושה, באיזה כיתה י"א סיימתי אם כל הדברים האלה ומשם רק ירק.
    ולגבי הכדורים... אף פעם לא עברתי דבר כזה ולא הייתי זקוק להם, וגם אחרי שהגעתי לרופא הוא אמר שזה לא נורא
    ויעבור לי והוא לא רוצה לתת לי כדורים מסיבה מסויימת(כנראה שלא ימתמכר)

9. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    איך אני מרגיש היום אחרי חודש ?... אממ, ואללה תאמת לא ממש יודע.
    יצא לי המון לשבת עם עצמי ולחשוב על מה שעברתי... ואני הגעתי לכמה מסקנות, שזה בגלל הלחץ שאני עברתי לפני.. התעצבנתי מלא וצעקתי המון!! אולי זה היה סוג של התמוטטות עצבים, אולי זה באמת היה סתם סטלה ונלחצתי יותר מדיי.. אולי הכל ביחד, אין לי תשובה מדוייקת לא בשבלכם ולא בשבל עצמי, אני עדיין לא הגעתי לשורש הביעה או למה שהוביל לשם, אבל כל הישיבות האלה נתנו לי קצת להרגע ולהבין שהכל לא כל כך מפחיד ומסוכן כפי שזה נראה, התקפי החרדה באים עכשיו בתדירות נמוכה יותר, אם אז הייתי כל היום נמצא בהתקף אז עכשיו זה נע בין - בלי התקפים בכלל עד לפעמיים,שלוש ביום.. אני עדיין נמצא באיזשהו סוג של דה-ריאליזציה לפעמים יותר לפעמים פחות(במיוחד אחרי התקף!!), אבל בוודאות שהיום אחר חודש העניין קצת יותר טוב מאז, חוץ מכאבי ראש שמלווים אותי כל היום כל יום, ושום כדורים לא עוזרים לי.. כאבים מטומטמים בצד האחורי של הראש ומעל האוזניים משני הצדדים.
    לגבי העישון, הפסקתי לעשן בכמויות מתורפות כמו שהייתי נוהג לעשות לפני, והיום אני מעשן אולי 2 פאפים כל איזה שבוע ורק מתי שזה בא לי בטוב.
    שאלה לגבי העישון, זה היה יכול לקרות לי בגלל % גבוהים של THC ? אולי אני צריך לעשן זנים עם CBD גבוה ?

#9 JuKKo, ‏21/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏21/12/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!