1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נזקי האלכוהול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏16/12/15.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אלכוהול גורם לאותם נזקים מוחניים כמו אלה שאומרים שקנאביס גורם בצריכה בגיל צעיר?
    בכלל, ראיתם מקרה של מישהו שנדפק מאלכוהול? (ולא מהתמכרות)

2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    בהפרזה ברור שזה יגרום ויכול לעורר בעיות נפשיות רדומות כמו כל סם משנה תודעה, אני נכנסתי לפאניקה בפעם האשונה שהשתכרתי בגיל צעיר... ונדפקים זה תלוי תגדיר נדפקים? אני מניח שהאלכוהול מנצח בגדול עם עשרות אלפי מתים כל שנה מאלכוהול זאת ההידפקות הכי גדולה. לא בר השוואה בכלל.

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אומרים שצריכת קנאביס בתדירות גבוהה בגיל צעיר מעכב את התפתחות המוח וכל מני דברין מוחניים כאלה...זו הכוונה

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לדעתי זה נכון על הקנאביס, זה לא מתאים לכל אחד.
    אני אישית הפסקתי עם השימוש בקנאביס ועברתי לCBD בלבד (THC לא פועל עלי טוב בכלל גם בכמויות לא ממסטלות)

5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    יש משהו בעולם הזה שמתאים לכל אחד? אלכוהול הורג אלפי אנשים הרג ויהרוג וזה וודאי. יש כאלו שמתים מבוטנים וזה לא בשבילם. קנאביס טוב יותר מאלכוהול ובטוח יותר, עובדה גמורה.

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מה ז”א לא פועל עליך טוב? ההשפעות שלו על המוח משלך לא טובות או שהסאטלה לא באה טוב?

7. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    עזוב את זה זו עובדה שגם עיוור מסוגל לראות, שאלתי שאלה פשוטה; הנזקים של האלכוהול הם כמו הנזקים שהקנאביס מסוגל לגרום? (מה שכבר ציינתי)

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כל אחד פועל אחרת, לי זה פשוט משגע את השכל ואת ההפרעת חרדה שיש לי. בגלל זה אני לוקח CBD ללא THC כלל כי THC הוא זה שגורם לי לזה.
    בשבילי אלכוהול חרא אבל מידי פעם זה לא מזיק לי ולא משבש אותי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!