1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי נוהג עם קנאביס בתיק

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י vafel belgi, ‏22/12/15.

1. vafel belgi

vafel belgi חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום!
    נתפסתי לפני כמה ימים בעודי נוהג עם 0.3 גרם קנאביס.
    פניתי בצומת בדרכי לעבודה שוטר שהיה מאחורי (לא משטרת תנועה) החליט לעצור אותי לבדיקה, באוטו הייתה גם שוטרת מתלמדת (כנראה שרצה ללמד אותה או משהו כזה). הוא עצר אותי מיד אחרי הצומת ביקש שאזדהה ואעביר לו רישיון ומספר ת.ז, וכך עשיתי (חשוב לציין שאין לי ולא היו לי מעולם תיקים כלשהם במשטרה ו/או דוח תנועה.) השוטר ראה פורד פיאסטה מתפרקת ובתמונת הרישיון לבחור יש ראסטות. החליט להמשיך לחקור אותי עניתי על כל השאלות והזכרתי לו שאני עובד 2 דקות מפה ואני מאחר לעבודה אם אני יכול להמשיך בנסיעה כי לא עשיתי כל עבירה. השוטר לא ענה ולאחר מספר דקות יצא מהאוטו ואמר לי לצאת ושהוא עורך עכשיו חיפוש. יצאתי והוא ערך חיפוש עלי, באוטו, ובתיק שלי. שבוא היה לי גריינדר ובתוכו 0.3 גרם קנאביס. השוטר אמר "אתה תחת השפעה בוא איתי לתחנה" כמובן שאינני תחת השפעה וכמובן שגם הזכרתי לו שאני אחראי ואינני נוהג "מסטול". הוא לא קיבל את דברי ולכן התקשרתי לבוס להגיד לו שלא אגיע לעבודה היום. השוטר לקח לי את הפלאפון הכניס אותי לניידת ונסע לתחנה. שם נמדד הגריינדר עם החומר בפנים ובכך הודיע לי השוטר שהיה לי 44 גרם קנאביס.
    כמו כל בן אדם אחר בעולם לא איבדתי את העשתונות וצעקתי עליו שזה לא הגיוני ושהוא סתם מחפש "להפיל" אותי.
    החוקר שהיה בקרבת מקום שמע כנראה את הצעקות ובא לבדוק מה קרה, והודיע לשוטר הנחמד שהוא חייב למדוד את החומר בלי הקופסא (תודה באמת) ובכך הסתבר שהיו בה 0.3 גרם
    ביקשו בדיקות שתן לא נתתי בכך שהודעתי שיש לי שאריות בשתן מכיוון שחזרתי מאמסטרדם לפני כמה שבועות ועישנתי לא מעט קנאביס. נתנו לי זימון לבית השמפט בהאשמה שנהגתי "שיכור תחת השפעת סם מסוכן".
    ביום למחרת נסעתי לתחנה כדי לברר האם יש לי תיק פלילי או רק הזימון לבית המשפט ולאחר שכנועים רבים התוודה השוטר שנפתח תיק פלילי אך לא יוכל להראות לי את ההאשמות מכיוון שהחקירה עדיין נמשכת. (?!)
    הזימון לבית המשפט בעוד כמה שבועות אך כתוב בשנת 2015 (לדוגמא: 19.01.15 (השוטר כנראה התכוון לכתוב 16 אבל כתוב 15..)
    מיד שכרתי עורך דין וכרגע אני מחכה לתשובה.

השאלה שלי אליכם היא מה הנורא מכל?
    שלילה? אם כן כמה זמן בערך? עצות כלשהן?
    כמובן שכרגע אני מתנקה למקרה ויקראו לי לבדיקות כלשהן.
    יום טוב ולילה טוב ותודה לכל עם ישראל.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אני מנחש שהעו"ד שלך ילך על הקו שזה היה חיפוש לא חוקי

vafel belgi אוהב/ת את זה.
  3. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני מכיר מישהו עם אותו סעיף אישום נתפס עם בוף באוטו קיבל 5 שנים שלילה.
    מכון הרופאי לבטיחות בדרכים ורישיון מחדש אם זוכר נכון.
    לך עם עורך דין רציני ממש.

4. vafel belgi

vafel belgi חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקיי
    היה לו עורך דין טוב והכל?

5. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני לא יודע אחי לגבי כמה העורך דין שלו היה רציני.
    אני מכיר מישהו על נהיגה בשיכרות ( אלכוהול ) עם עורך דין רציני קיבל חצי שנה שלילה אבל זה לא אותו דבר.
    כדאי לך אולי לכתוב הודעה בפורום משפטי בנושא תעבורה עם עורך דין שעונה תשובות שיגיד לך כמה מקבלים על דבר כזה במקרה מחמיר ובמקרה מקל

#5 schizo, ‏22/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏22/12/15
  6. marom10987

marom10987 חבר חדש

לייקים:
    5
    לך תקנה שמן המפ.
    ותעשה בדיקת שתן וגם אם תצא מלוכלך תטען שאתה לוקח את השמן על בסיס קבוע. וכנראה בגלל זה יציאתה מלוכלך בבדיקה. ותטען שב100% לא הייתה בהשפעה תחת נהיגה.
    ותיתן דוגמאות על כמה אתה אחראי .
    לדוגמא
    תגיד שתמיד שאתה הולך לדברים כדי לשתות עם חברים אתם קובעים מי שנוהג לא שותה.
    אשמח אם תעדכן אותי מה קרה

7. vafel belgi

vafel belgi חבר חדש

לייקים:
    1
    ואוו בן אדם אני אעשה את זה יכול להיות שזה יציל לי את הרישיון! תודה רבה ואעדכן בשמחה ברגע שיהיו תוצאות!
    (אני לא שותה אלכוהול זה עד כמה שאני אחראי!)

8. O.T.R

O.T.R חבר חדש

לייקים:
    2
    לא חושב שזה יילך לך נראלי שבשמן המפ אין thc זה הסיבה שהוא חוקי

9. vafel belgi

vafel belgi חבר חדש

לייקים:
    1
    וואלה..
    . אני אבדוק את הנושא תודה

10. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    יש בו אחוז קטן מאוד של THC, הייתה כתבה במגזין על אחת שעשתה את השיטה הזאת ויצאה בלי כלום

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יצאה בלי כלום בבדיקה או יצאה בלי כלום במשפט? אולי בכלל שווה ללכת לגמילה מסמים באופן פרטי, ממליץ בכל אופן להתייעץ עם עו"ד לפני כל מהלך. עו"ד חכם יכול להוציא אותך במינימום נזק אם זה תחום עיסוקו.
    להמליץ אין לי אבל שווה לחפש בפורום המלצות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!