1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעוניין בטיפים לגבי רכישה גדולה.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏27/12/15.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ת'כלס פעם ראשונה, שאני חושב לקנות כמות יחסית גדולה לנפח העישונים שלי. ולכן מבקש ממכם טיפים או הצעות איך להתמודד עם הקנייה. ת'כלס אף פעם לא הבנתי איך לעזאזל לבקש מהכיוון לבדוק את החומר או לפנות לנסות לפני.
    תודה מראש.

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    לא כל כך הבנתי את השאלה שלך, אם תוכל לנסח טיפה יותר במה בדיוק אתה צריך עזרה אז אני אשמח לעזור לך :)

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אחד הכיוונים הציע 20 ירקות בהרבה כסף, ואני בסה"כ מבקש טיפים איך להתנהל מול הכיוון, בנושא של בדיקה לפני קנייה. הדבר שהכי מטריד אם הוא לא יתן לבדוק את הירקות לפני הקנייה.

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    תבקש חתיכה קטנה על החשבון, תן לו כסף עבור החתיכה הקטנה, תבדוק בבית. נראה לך-לך על זה, לא נראה לך-תוותר

קח בחשבון שבקנייה של כמות גדולה עניין האמון בין המוכר-קונה יותר משמעותי מאשר התארגנות חד-פעמית. זה יכול לשחק לטובתך דווקא, הוא ירצה שתחזור אליו עם כמות גדולה ולא לדפוק ולברוח

TomatoLover אוהב/ת את זה.
  5. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    כמישהו שמוכר בכמויות גדולות יותר, אני בסה"כ רוצה שהכל יתנהל בצורה חלקה. אין לי שום בעיה לתת 5 גרם חינם למישהו רציני שמעוניין לקנות 300.

פעם אחת נדפקתי עם מוכר ששילם לי חצי לפני שהוא מכר וחצי אחרי - רק שהוא לא שילם לי את החצי השני. זה היה לפני הרבה זמן וגם היום קשה למצוא מוכרים אמינים מסיבות ברורות, אז אני בטוח שאם אתה אכן אדם ישר לא תהיה שום בעיה.

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    20ג' זה לא נחשב כמות.
    זה אולי הרבה בשביל בן אדם אחד, אבל משיכות גדולות בדר"כ כוללות בתוכן הרבה אנשים.
    מה שאני מכיר זה לא לדבר עם מישהו רוצה פחות מ50. כי אין בזה כסף גם אם זה קבוע.
    אנשים שמפזרים ירק בבודדים זה אנשים שרוצים לעשן בחינם ולא אנשים שרוצים לעשות כסף מסמים.
    תבין את הבן אדם, סה"כ אם ישתלם לו להתעסק איתך הוא יעשה את זה בצורה שהיא שונה מאשר שאתה אדם שלא משנה לו היחס שלך כלפיו.
    זה פשוט עניין של לקלוט את הסיטואציה שבה אתה יכול לשנות את היחס שלו כלפיך, שידע שפשוט לא משתלם לו לדפוק אותך. וככה לא תדפק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!