1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אין כיוון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י stammm, ‏26/12/15.

1. stammm

stammm חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברים

אין לי כיוון. בכלל.
    יש לי חברים מעשנים, גם להם אין כל כך הרבה. מידי פעם הם נותנים לי פה ושם איזה חצי גרם.
    אני דיי חדש בזה. ניסיתי פעם ראשונה בגיל 25, לפני שנה, ואהבתי את זה.
    נסעתי פעמיים לאמסטרדם בשנה האחרונה, פעם אחת מטעם העבודה ופעם אחת פרטית.

אני מחפש כיוון. מחפש להשיג חומר. אין לי מושג מאיפה להתחיל.
    אני גר בתל אביב. איך אתם הייתם מחפשים כיוון?

אני מפחד ללכת למקומות כמו התחנה המרכזית, אמרו לי שזה חרא וזה משהו שכנראה יכול להרוג אותי.

מכיוון שברור לי שכאן בחיים לא יעזרו לי להשיג כיוון (ואני מבין את הרציונל ובצדק - אל תשלחו לי שום דבר כאן), אני חושב על לייבא דרך הדארקנט. יש מלא מארקטים שמציעים קנאביס איכותי באיכות אמסטרדמית במשלוח לארץ. אבל זה מפחיד.

חשבתי על זה שאם אני אנסה לייבא כמויות קטנות כל פעם, כמו למשל 4-5 גרם, אוכל להתחמק מההשלכות של "סחר" במידה ואתפס, וככה יהיה לי צ'אנס לקבל קצת חומר. מה אתם חושבים על זה?

לגדל לא בא בחשבון עבורי. אני לא מספיק מנוסה, אין לי מספיק זמן בחיים האישיים להקדיש לזה ומעבר לזה לא הייתי רוצה שחברים שיקפצו פתאום יראו אצלי עציץ. אני... איך נגיד... יותר שייך לקבוצת החנונים בחברה הישראלית.

איך אתם הייתם תוקפים את המשימה? האם הייתם מתחילים לחפש כיוון מחוץ לחוג החברים הקרוב? איך הייתם עושים את זה?

עוד משהו, יש דרך היום לפתוח תיבת דואר אנונימית במידה ואבחר "לייבא"? משהו שאינו דורש זיהוי וקצת יותר בטוח?
    כל ה- Boxit למיניהם דורשים המון אמצעים ליצירת קשר שמאפשרים איתור יחסית דיי בקלות (מס' טלפון, כ. אשראי, ת.ז. ועוד)

(*) אני מבין שהשאלה נשמעת "חשודה". אני מניח שלשוטרים אמיתיים יש קצת יותר תשובות לשאלות האלה, ולכן אשמח גם אם תשתפו את התשובות "הציבוריות" שלכם.
    (**) אל תשלחו לי כיוונים, בכלל. גם אם אקבל, לא אנסה ליצור איתם קשר מחשש מכחולים. זה לא המקום (לפחות לא לפני שינון מגל או דומיו יחזרו לכנסת) לשלוח תשובות כאלה "בציבור".

בבקשה מכם, עזרו לי.
    תודה מראש :)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ניסית לשאול סטלנים בפיצוציות הקרובות למקום מגוריך?

3. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    סבלנות משתלמת

4. marom10987

marom10987 חבר חדש

לייקים:
    5
    אתה לא מכיר אף אחד שמעשן???
    אם אתה מכיר משהו תבקש ממנו תכיוון שלו או שיארגן לך.
    מניסיון זה לא כזה קשה להשיג כיוון אני שהתחלתי רק לעשן השגתי כיוונים לאט לאט והגעתי למצב שנהיה לי מבחר די יפה בזמן שאני מעשן

5. stammm

stammm חבר חדש

לייקים:
    1
    החברים שמעשנים... הם לא קרובים כ"כ.
    יש לי חבר שאירגן אותי בעבר דרך הכיוון שלו, הוא יצא לפני חודשיים לטיול של חצי שנה.

לשאול סטלנים בפיצוציות... הממ.. רעיון מעניין, אבל לא מאמין שיזרמו איתי בגלל החזות החיצונית שלי. אני לא נראה סטלן כ"כ, זה יכול להראות חשוד...

חבר אמר לי לנסות מסיבות טבע. אמרו לי שאחרי מסיבות טבע אני אצא עם איזה 7 כיוונים...
    אשתדל לחכות ואקווה לטוב :)

תודה לכל מי שעזר / עוזר :)

אגב, מה אתם חושבים על הכיוון בדארקנט? נראה כאילו הרבה משתמשים בו רק לא בארץ. וזה נראה חומר ממש איכותי...
    רק כמובן אני נשאר עם הבעיה של לפתוח תיבת דואר אנונימית וכן כמובן, הסיכון...

6. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    חבר שלי קנה פעם אחת בתחנה המרכזית. לא האמנתי לעיני שמדובר בקנאביס. זה נראה כמו עשב ששמו אותו בבלנדר.

הבעיה העיקרית היא הסיכון. אני אישית מוכר ב90 ש"ח באיזור תל אביב אבל לא שווה לי בשום אופן על כמה גרמים זעומים.

גם לא הייתי קונה בדארקנט. אתה מוסיף אלמנט של אי-וודאות למשהו שכבר יש בו הרבה דרכים ליפול.

אם אתה באמת חייב ירוק, מה שאני הייתי עושה במצבך הוא להתארגן אצל מגדל על 50-100 גרם, יענו המינימום שווה את הסיכון עבורו עם כמה אנשים. הרי זה לא שזה מתקלקל ועוד אתה יכול למכור, שזה פלוס.

סורי, אחי. בעזרת השם, ישנו את החוק.

7. בן דגן

בן דגן חבר חדש

לייקים:
    1
    תתחיל לשאול אנשים שהם בטוח מעשנים סטלנים... מה אחי מעשן? יש לך לעזור לי עם איזה חתיכה?
    ככה לאט לאט לשאול איזה כמה אנשים שאתה יודע בטוח שבלילה הם פותחים איזה קטנה...
    תוך שבועיים יש לך 5 טלפונים...

עומרי123456789 אוהב/ת את זה.
  8. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    מפכ"ל סטלן,
    אין לו כיוון לגרם אז אתה שולח אותו לחפש 50-100?? גדול!
    :)

נסה לחפש חברים שמעשנים בעבודה, בלימודים, בחוג ריתמיקה...נו הבנת.

9. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    אני רואה שהסמים לא הטיבו איתך, אזרח.

כיוון לגרם קשה למצוא, נכון. כיוון ל50 גרם הרבה יותר קל למצוא.

לכן, כן, אני שולח אותו לשם.

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    לגבי הדארטנט זה 50-50 , יכול להגיע יכול גם לא אבל לגבי הסיכון לפעם ראשונה לא נראה לי שזה סיכון אף אחד לא יודע שאתה הזמנתה את זה גם ככה אז...(ואם כן ממש קשה להוכיח ועוד בשביל כמה גרמים)

11. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    כל עוד זה מגיע לכתובת או לשם שלו וזה נתפס - הוא בצרה צרורה.

הדארקנט עובד רק אם אתה משתמש בתא דואר של מישהו אחר ואז גם הוא יכול להידפק אבל פחות כי באמת אין לו קשר לזה.

ונכון, גם אליך כנראה לא יצליחו להוכיח קשר, אלא אם כן אתה מספיק טיפש להשתמש בכרטיס אשראי, אבל עדיין יעשו לך מזה סיפור.

12. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    וואלה לא כיוון לחמישים גרם זה לא יותר קל למצוא ממש לא...
    ולשאלתך , תל אביב זה המקום שהכי קל להתארגן בוא בארץ , לך לתחנה מרכזית תעשה פסט פסט לסודנים ותבקש חשיש... לא באלך? לך לשוק הכרמל ותשאל את המוכרים... לא בא בחשבון? תחפש מישו שיושב אל בירה ויש לו ניירות OCB אל השולחן ( אם פילטרים) ושאל אותו אם יש כיוון... לא באלך? תשאל חברים גם אם אתה לא הכי בקשר איתם תרים צלצול ותשאל , חיים רק פעם אחת ( לפחות מה שידוע לי ) ...
    בהצלחה רבה :)

13. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    מניסיון, כל האפשרויות הללו מובילות לדראק.

14. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    שוק הכרמל? מעניין מאוד.

15. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא ממליץ לפרסם אפשרויות לכיוונים כאן, זה מסכן אותם.

אביב ו-TomatoLover אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!