1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשר להישרט מחום?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dahanir, ‏25/3/15.

1. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אין מה לעשות אחי כל אחד איך שהוא אוהב לעשן תחומר שלו,לא חייב להתייחס לזה כתרופה אם אתה צורך אתזה למטרות פנאי,
    פשוט דבילי לחלוטין לדעתי,מחסור בדופמין הוא פשוט כמו האנגאובר של קנאביס.
    ולא לכולם יש 100-120 שקל ביום
    אתה מדבר כאילו אנחנו חיים בדובאי שאנשים פה יכולים להרשות לעצמם לשרוף כסף

2. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי מה הולך איתך עכשיו? עבר כבר הרבה זמן.. עדיין מרגיש אותו דבר? אם לא אז איך זה עבר לך ואחרי כמה זמן? אני חוווה את זה עכשיו.. כבר 4 ימים.. ממש לחוץ ממה שקראתי על דה פרסונליזציה באינטרנט... יש למישהו עצות או בכללי נסיון עם הדבר הזה??

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    מסכים עם LarryOG, צורכים בצורה לא סדירה, ועושים כמויות גבוהות מידי.
    תארו לעצמכם שיום אחד בשבוע אתם שותים את כל הקפה של כל השבוע בבת אחת, ובשאר ימי השבוע לא שותים בכלל קפה, ברור שתרגישו הפוכים.
    או מעשני טבק, שיום אחד בשבוע יעשנו 100 סיגריות ובשאר הימים יימנעו. ברוש שירגישו לחוצים, עצבניים, הרגשות מוזרות.
    אז או שתעשנו באופן סדיר וכך תהיה לכם הרגשה מאוזנת, או שתעשנו בתדירות נמוכה אבל כמות קטנה, לא יותר משתי שאיפות של ירוק וכך לא תהיה הפרת איזון.
    בכל מקרה הכל עובר אחרי זמן מה.

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    הכל רק בראש ואל תלחיץ את עצמך.
    לפעמים מרגישים הרגשה "שונה" ומקטלגים אותה בטעות כתופעות שונות, תחזור לשיגרה.
    כשתחליט שזה עובר -זה יעבור.

dly אוהב/ת את זה.
  5. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    זה קרה לך ועבר לך? אני מאוד רוצה לשמוע מישהו שזה כן קרה לו ואם זה עבר לו או לא ואחרי כמה זמן...

6. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    כן בהחלט.
    בפעם הראשונה שעישנתי הייתה לי הרגשת סטלה שנשארה מאוד חלשה עד שלושה ימים. הרגשתי סוג של דה-ראליזציה עד שבוע.
    בפעם השניה הרגשתי סטלה חלשה יום וחצי אחרי העישון, הרגשתי סוג של דה-ראליזציה יום נוסף וזהו הכל עבר.
    בפעם השלישית כבר לא הרגשתי בכלל דה-ראליזציה, הרגשתי רק סטלה חלשה במעמקי המוח עד יום וחצי אחרי העישון וזהו.

המסקנה שלי היא שהתופעה המכונה "דה-ריאליזציה" היא פיקציה.
    הסטלה פותחת עיניים להסתכל על העולם בצורה שונה ממה שחשבנו עד היום ויש אנשים שזה גורם להם לחשוב שזו לא המציאות המוכרת. הם טועים, זו המציאות המוכרת רק ניתנה לכם במתנה נקודת מבט נוספת שאם תרצו תשתמשו בה ואם לא תניחו אותה.

יש אנשים שלא שמו לב לנקודת מבט הנוספת הזאת רק אחרי כמה עישונים ורק אז הם עלולים לחוות את התוחשה הנ"ל.
    בכל מקרה הפסקה של שבוע תראה לכם עד כמה החוויה הזאת משתנה במהירות.

TomatoLover ו-sfampo אוהבים את זה.
  7. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אני רוצה להוסיף שלהרגשה הנמשכת של העישון יש ייתרונות ענקיים,
    זה שומר על כמות גבוהה של דופמין במוח לאורך זמן
    זה יעיל נגד דיכאון וחרדה אם לא לוקחים את זה למקומות של לחץ
    לי זה מאוד מועיל נגד חרדה חברתית ונגד עצבנות, זה פשוט עושה אותי אדם יותר חברותי, דברן, צחקן, עזרה לאחרים, אדם טוב יותר.

8. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע אחי אני באמת מקווה שזה יעבור לי ומהר כי זה מפריע לי ממש בלימודים וקבעתי תור לפסיכיאטר כי אסור לי להיות במצב כזה בתקןפה הזאת... חשוב לי להיות מרוכז בלימודים...

9. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אצלי זה אותו עקרון... אני צוחק הרבה ולוקח את זה למקום טוב .. אני ממש לא לחוץ מזה כי אני מאמין בלב שלם שזה יעלם תוך כמה זמן.. אבל זה עדיין מציק שאני לא מרגיש מחובר לגוף שלי

10. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    בסך הכל הוא יכול לרשום לך כדורים.
    אם אתה ממש חרד, עדיף ללכת לחדר מיון או חדר מיון פסיכיאטרי ולספר על החרדה הזאת ולקבל וואליום או שניים.

11. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אני פשוט מקווה שהיא מכירה את המקרה ותוכל להרגיע אותי שזה באמת שטויות ואין צורך להתייחס לזה... לגבי וואליום.. זה עוזר? איך זה משפיע?

12. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא לקחתי מעולם, אבל הבנתי שזה מאפס חוויות כאלו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!