1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להתנסות בlsd

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י psykovsky, ‏27/12/15.

1. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה להתנסות פעם ראשונה בlsd - קרטונים.

יש מישהט שמכיר מישהו שהביא לו הצעת מחיר של 150 שקל לחתיכה אחת, זה מחיר טוב?

איך לגלות זיופים?

חוץ מזה זאת פעם ראשונה שלי עם פסיכודליים. אני אשמח לטיפים שיורידו את הסיכויים לחוות טריפ רכ לסיכויים ממש נמוכים.

מה המינון הנכון להתנסות ראשונה? ומה אסור לערבב בעת הלקיחה?

ממש אשמח לתשובות.

2. Eyalm321

Eyalm321 חבר חדש

לייקים:
    1
    כעקרון 150 שח זה שחיטה אחי.. קרטונים מביאים במחיר של בין 60-100 שקל
    עדיף טיפות תמיד!
    אני קורה לקרטונים, "קרטון הפתעה" אתה לא יודע איזה טריפ יצא לך טוב או רע ועם טיפות מהתנסות שלי לרוב זה טוב ..
    מינון? טיפה אחת או קרטון אחד להתנסות ראשונה
    אל תערבב אלכוהול !
    זיופים.. אממ.............. נורא קשה ליפול על משהו טוב בארץ , רוב הסיכויים שדפקו את הLSD שלקחת
    מה זאת אומרת? הכניסו חומרים שמבקבוק אחד יצרו 5 בקבוקים, אני לא אומר שאתה לא תרגיש את הLSD, אני רק אומר שלרוב מתלווה לLSD שדפקו תחושה של ספידים, איך אתה יודע גם שיש ספידים באסיד שלך? הטעם המר
    LSD הוא חסר טעם חסר צבע חסר ריח..

הכי חשוב! לא לנסות LSD בבית! אם זאת הפעם הראשונה, אני ממש ממליץ ללכת לטבע בערך שעה לפני הזריחה לקחת את הטיפה
    בבית אני לא חושב שיפתח לך הLSD מספיק, מכיוון והכל סטטי ואין צבעים כמו בטבע היפה שלנו

טומי אוהב/ת את זה.
  3. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    מאיפה אז אני יכול להשיג חומר טוב?
    אני לא צריך משהו כדי לשמור לכמה חודשים אלא רק פעם אחת, וזהו...

ואני צריך את זה לשבוע הזה.
    אם אסור להגיב בפומבי אני אשמח להודעה פרטית. ☺

4. Eyalm321

Eyalm321 חבר חדש

לייקים:
    1
    זה כבר תלוי בך אחי.. מצטער בזה אין לי איך לעזור ..

5. ivanf3991

ivanf3991 חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה זין 150 80 קרטון אחד סטלה של 6-8 שעות

6. ivanf3991

ivanf3991 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מוכר ! אין לי לבד מה לעשן עד ה10 (

7. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אשמח לדעת איפה יש ב80 אחד טוב כי אני מצאתי עד עכשיו אחד לא מר ב150 ואחד מר ב100.

איך יכול להיות שהמחירים כל כך גבוהים גם לאיכותיים(כנראה) וגם למרים?
    אולי המחירים עלו?

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פשוט מנסים לזיין אותך..
    תלך למסיבה תשאל אנשים למי יש אסיד טוב, תאכל טיפה אם היא קטלית תקח תמספר שלו ותלך לבית שלו כשתרצה..
    לפי הכינוי שלך אתה אוהב דארקים, אז בכל הקראחנות דארק בארץ מסתובבים לך בקבוקונים חולניים.

9. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    הבעיה היא שאני לא יודע איך להגיע למסיבות כאלה שזה החלום שלי!
    ואני יותר טיפוס של גואה, נצחונות ופול און. תודה. :)

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע אני אגיד לך את דעתי תכלס למרות שהיא מתנשאת פצצות.
    גואה וכל נגזרותיה זה פסיכדליה למתחילים, וגם 90% מהאנשים שהולכים למסיבות האלה זה אנשים שלא מבינים בכלל מה זה פסיכדליה. בהתאם לכך גם האנשים שעושים כסף במסיבות האלה ( ועושים בוחטות ד"א ) מרשים לעצמם למכור סמים גרועים במחיר מופקע.
    ויש לא מעט מסיבות דארק בארץ פשוט הקהילה קטנה ולא ממהרת להתפשט, לפחות בנתיים..
    אפשר לומר שזה הסיטואציה היחידה בארץ שאני מכיר שאפשר להגיע לכזה ריכוז של סמים טובים במקום אחד.

11. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה בשבילך זה פסיכדליה אמיתית? אחרי הכל גם הPSY, הפול און, והפרוגרסיב יש להם קשר לגואה של פעם, וכמובן נצחונות.

אמנם הניק שלי הוא של אמן דארק, אבל אני פחות מתחבר לז'אנר, אפילו שאין לי איתו בכלל בעיה.

12. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    זה פסיכדליה אמיתית:

כל השאר זה רעשים סינטטים עם בום בום ברקע.

ganja man ו-Biggie אוהבים את זה.
  13. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    אז איך שאני מבין ממך, כל הטראנס מבחינתך זה לא פסיכדליה?
    ואני לא מדבר על הזבלה של היום - אפגרייד, ואגוס וכל השיט הזה, אלא על הטראנס האמיתי.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע סחבק, מוזיקה פסיכדלית זה דבר שמתקדם עם הזמן והכלים שיש ברשותינו ליצור אותה.
    פינק פלויד הם בין אבות הפסכדליה באופן כללי על זה אין עוררין.
    פשוט נכון להיום הם לא עומדים בקו אחד עם סגנונות אחרים שמסוגלים להעיף אותך הרבה יותר גבוה.
    מוזיקה שמכילה בתוכה רגשות שאין ברשותינו מילים לבטא אותן עדיין.
    תגיד מה שאתה רוצה אחי, שמע את da-budet של פסייקובסקי בפאלק על מוניטורים ואתה מרגיש כאילו אתה פתוח על 9000 למרות שאתה סחי בבית.

15. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    שום דבר לא "מעיף אותי גבוה" כמו הפסיכובסקי המקורי:

במיוחד לא רעשים רנדומליים עם ביט גנרי ברקע. הכלים ליצור התפתחו אבל מבחינת מורכבות מוזיקלית ומבנה הרמוני אנחנו הולכים אחורה. עם כל האלף שכבות של מוזיקה אלקטרונית עדיין נדיר לשמוע מישהו שאשכרה מבין בפיתוח מוטיבים.
    פינק פלויד לא צריכים לעמוד בקו עם סגנונות אחרים כי הם סגנון בפני עצמם, חבל לי רק ש"פסיכדליה" הפכה להיות ממושג שמגדיר מוזיקה מסויימת למשהו שכולל גם סינטטיקה. אין ברשותכם מילים לבטא כי הרגשות האלה מנותקים (כמו תהליך היצירה) מכל פן אנושי. אז זה רגשות של חייזרים ו/או מחשבים? אוקיי, אבל מה לי יוצא מזה?

16. psykovsky

psykovsky חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא שולל מה שאתם אומרים, להיפך.
    אבל להגיד שטראנס פחות פסיכדלי מהשאר?
    מה עם צ׳יל-אאוט? אולי יש דברים שפחות אולי יש דברים שיותר פסיכדלים, אבלש צריך לשלול את הטרנס.

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    דבר ראשון אני חייב לציין שאני ממש אוהב את הדיון הזה, אנשים חכמים עם דעות שונות משלי זה תמיד מושא לדיון מעניין.
    והדבר היפה הוא שאני מסכים גם עם כל מילה שכתבת GOD, פשוט אתה מפספס נקודה.
    זה לא רגשות של מחשבים או חייזרים, זה רגשות שהייתי מרגיש בתוכי גם כשהייתי ילד, ולא יכולתי להסביר אותן לאף אחד כי לא היו ברשותי את המילים לתאר אותן. הרגשות האלה לא היו משהו שצף לעיתים תכופות ( לפחות לפני שהתחלתי להתעסק בפסיכדלים ) , אבל שהם היו צפים הם היו משאירים לי זכרונות שאני זוכר עד היום, וגם גרמו לי לפעולות מסויימות שעשיתי לא מרצון אלה מחוסר היכולת להתמודד עם הרגשות הללו.
    הייטק ודארק כל אחת מציפה אצלי את הרגש אליה היא שייכת.
    למרות שלסגנונות אלו אין שאיפה לשום פיק מלודי או הרמוני, יש אמנים בודדים שיודעים לדבר איתך בסאונד ברמה ששום מילים לא יודעות.
    סינטזה זה לא רק תהליך מכני, זה נכון שנדרש המון ידע וניסיון בסאונד בשביל לעשות סינטזה איכותית.
    אבל בלי היכולת להתחבר לרגשות האלה אתה לא תרגיש את הסאונד הנכון כשהוא יגיע.
    דבר אחרון, פסיכדליה הוא לא מונח שבא לתאר מוזיקה, זה מונח שבא לתאר כל דבר המושך להתחברות עם העולם שמעבר. בין עם זה סמים, ציור, פיסול, ריקוד או מוזיקה.

BlackGhost ו-Ronenamos אוהבים את זה.
  18. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    גם אני בהחלט נהנה מהדיון! מצטער אם אני יוצא קצת מתנשא או אגרסיבי, הקו מחשבה שלי בדיון הוא שאו שלא מתווכחים על טעם ועל ריח או שמתווכחים בכל הכוח! :)
    כנראה שבנקודה הזאת נוכח ההבדל בינינו, האזנתי לפסיכובסקי שהמלצת והצלילים הביזארים שלו לא עוררו בי רגשות. אני די בטוח שבטריפ זה אפילו היה עושה לי ממש רע.
    אני לא מאלו שיגידו שאין שום מאמץ או אישיות בתהליך היצירה האלקטרוני, יש לי חבר טוב שהוא יוצר מוזיקה אלקטרונית וכשאני רואה כמה הוא משקיע בכל ביט וצליל אני מבין כמה מחשבה ומאמץ נכנסים ליצירות שלו. אני גם מודה שיש באמצעי היצירה האלקטרוני טווח אינסופי של אפשרויות, בגלל זה כל כך מוזר לי שרוב הדברים שיצא לי לשמוע נשמעים לי אותו כמעט הדבר (במיוחד ביט ה-"בום בום" האגרסיבי שפשוט אי אפשר בלעדיו משום מה, הוא לא רק נשמע כפעימות לב אלא כנראה משמש אותה פונקציה). נסה פעם להקשיב לאקורדיון על אסיד, תקשיב לשכבות הצליל ולעומק שלהן. אין אף צליל אלקטרוני שיש בו כל כך הרבה תוכן, לא משנה כמה שכבות והכפלות היוצר בנה, זה עדיין נשמע כמו חלקי פאזל ולא כיחידה אחת בעלת מורכבות מובנת. אני חושב שכמו שאנחנו מאבדים את היחס בין אישי ואת הניואנסים שאנחנו למדים משפת גוף וטונציה כך גם המוזיקאים מאבדים את הקשר עם הכלים שלהם, העולם האלקטרוני הוא מדהים אך באותה מידה הוא מנוכר ממה שאנו מנסים להתחבר אליו בחוויה הפסיכדלית.
    אני מודע לכך שהמושג פסיכדליה יכול לשמש בכל ז'אנר של אמנות אך במוזיקה הייתה לו הגדרה מאוד ברורה לתקופה מאוד ארוכה של זמן, אני לא רואה טעם בהגדרות אם הן אינן כוללות דברים שיש להם אב משותף או מאפיינים משותפים (משהו שלרוק פסיכדלי ולאלקטרוניקה פסיכדלית מודרנית בברור אין).
    אני אמנם קובע קביעות נחרצות אך זאת רק בגלל שאני מודע לכך שטעמי שונה משלך ולכן אני לא רואה טעם להכיר בשוני המובנה בינינו בכל שלב של הדיון (למרות שאני כן עושה זאת פעם בפעם [כמו עכשיו למשל])

19. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    God אני חושב שלא מספיק ניסית מוזיקה אלקטרונית, גם אני חובב רוק ומוזיקה קלאסית אך יש גם הרבה דברים נפלאים במוזיקה אלקטרונית כמו זה למשל

20. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!