1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Dmt

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Hanan630, ‏30/12/15.

1. Hanan630

Hanan630 חבר חדש

לייקים:
    1
    לאחרונה ראיתי את הסרט מולקולת הרוח וזה מאוד עניין אותי ומשך אותי התחום של הפסיכודליה ורציתי לדעת כמה דברים
    1.האם ניתן להשיג dmt טהור וטוב בארצנו ? או שרק באמסטרדם וכו׳ ?!
    2.מה המינון המומלץ לפעם הראשונה על מנת להוריד את הסיכויים לחוות טריפ רע
    3.אחד הפחדים שלי הוא הטריפ הרע שיכול להוביא להדרדרות במצב הנפשי שלי

חשוב לי לציין שאני רוצה לנסות dmt רק למטרות של הערה ומודעות עצמית !! ולא לשום סיבה אחרת !!

2. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי , אני מצטרף לשאלותייך בדיוק לאותה מטרה
    אני מקבל הרבה תובנות מפסיכדליים ושמעתי ש DMT זה אחד הטובים לכך

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ניתן להשיג DMT טהור בכל מקום.
    פשוט סביר להניח שאם אין לך את הקשרים המתאימים אתה לא תצליח לעשות את זה בשום מקום בעולם. אולי חוץ מפרו וברזיל ששם אתה יכול למצוא את עצמך באמצע טקס איאואסקה דיי בקלות אם אתה חפץ בכך.
    אין תשובה לגבי מינון מומלץ לפעם ראשונה. זה שונה מאדם לאדם ובאופן כללי פשוט הייתי ממליץ להתחיל מעישון ג'ויינט של צ'אנג'ה ( תערובת עלים שעליה פתוח קריסטל של DMT ) מה שהופך את החוויה לפחות אינטנסיבית.
    ולגבי הטריפ הרע, טריפ רע זה מיתוס.
    אין דבר כזה ואם אתה מאמין בזה אז אל תאכל פסיכדלים.
    טריפ אף פעם לא רע, הוא פשוט יכול להיות קשה. ואם יש לך הרבה תסביכים לפתור אז הוא באמת יהיה קשה.
    אם אתה לא יכול להתמודד עם האינפורמציה זה יכול לצלק אותך לכל החיים.
    אל תכנס לעולם הפסיכדליה אם אתה לא חושב שאתה חזק מספיק להתמודד עם יסוריים פסיכולוגיים.

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    לפעמים אין בעיה עם ייסורים פסיכולוגים רק שהתשובות שאתה נותן להן הן פרי הדמיון וזה משהו שחשוב לזכור

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    1. הכל תלוי באנשים שאתה מכיר או אם אתה יודע להשתמש בדארקנט.
    2. מומלץ לפעול לפי המינונים בEROWID: https://www.erowid.org/chemicals/dmt/dmt_dose.shtml
    3. אם אין לך היסטוריה של מחלות נפש או מחלות נפש במשפחה סיכוי קטן שטריפ אחד בו לקחת כמות סבירה יעשה לך נזק שישאר איתך. אולי תהיה מזועזע אך כנראה שלא תסבול מהפרעה נפשית קבועה.

אם אין לך ניסיון בפסיכדלים הייתי ממליץ שלא להתחיל בDMT מכיוון שהוא מאוד אינטנסיבי, לי יש ניסיון של עשרים שנה בפסיכדלים ואני עדיין לא מרגיש שהגעתי למקום בו נכון לי להתנסות בDMT או אייאווסקה. כמובן שזה משהו אישי לגמרי בשורה התחתונה אך עדיין הייתי מתחיל בלצבור ניסיון עם פטריות וLSD. דיאמטי נחשב בליגה של הכבדים, אולי אפילו הכבד מכולם.

flox אוהב/ת את זה.
  6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לפי דעתי זה שונה לכל אחד תלוי עד כמה הוא מרגיש מוכן למשל md לא מושך אותי בכלל אבל DMT בן אז ברור שאני יעדיף לעשות את הDMT ולא יעשה את הMD מה גם בעישון DMT זה משפיע באופן כמעט מיידי ככה שאפשר לשלוט בכלות על המינון וההשפעה נמשכת בערך חצי שעה
    באכילה זה כבר משהו אחר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!