1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האיש מהמראה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SkvidWeed, ‏3/1/16.

1. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    שלום לכולם..
    אני סטלן דיי כבד אבל אתמול היה לי משהו כ"כ מוזר שאותו אספר לכם עכשיו.

יום שישי בבוקר השעה 8:24 , אני מוצא את עצמי מגלגל קינגסייז (לא יודע בדיוק איזה זן זה היה) בקיצור אני יושב בחדר שלי מעשן ומעשן בהתחלה הרגשתי במין ריחוף ותחושה של רפיון שרירים ממש היה כיף.
    אבל כשיצאתי מהחדר לסלון וראיתי את אמא שלי יושבת על הספה התחילו להציף אותי שאלות במיוחד שראיתי את השכנה ממול היא בגיל 85 כולה מקומטת ואז התחלתי לחשוב "החיים כ"כ קצרים" אנשים שפעם היו צעירים ממש וחלקים לפתע נהפכו לצימוקים ללא שיניים , חלק מהתחושות שלהם כבר לא פעילות כגון תחושת הקור\חום ועוד..חשבתי לעצמי מה יהיה ואני יגיע לגיל כזה ולמצב כזה? זה כ"כ עניין אותי עד שממש הייתי בטוח שאני בן 85 בעצמי...התחלתי להרגיש שאני כבד העיניים נעצמות לי וכל פסיעה שלי נראית כמו נצח...הבטתי במראה שהייתה ממש ממש נקייה ללא שום גרגיר של אבק וכשהתקרבתי ממש בהיתי בעצמי מקרוב ונבהלתי נורא...לפתע הרגשתי כאילו שאני זה לא אני ואני מסתכל על בן אדם אחר..מעין תעתוע ראייה. הייתי כ"כ בטוח שהאיש במראה זה לא אני , נסיתי לעשות פרצופים ולבדוק אם האיש שעומד מולי במראה יעשה כמוני (כמו שמראה צריכה להיות) כשראיתי שהאיש במראה חוזר אחריי על כל אותן הפרצופים שהבעתי לעבר המראה חשבתי שאוקיי , אז אתה יודע לעשות פרצופים בדיוק כמוני..אבל הוא נראה אותך מדבר ועונה על שאלות שאשאל אותך..פשוט התחלתי לדבר איתו , האמת? זה איש נורא נחמד הוא ממש מרגיש כמוני , מדבר כמוני , נראה כמוני , והכי הכי חשוב הוא היחידי שבאמת מבין אותי. לאחר מספר דקות ארוכות ההשפעה קצת ירדה ונורא התבעסתי כשהוא נעלם..הייתי נותן הכל ע"מ לראותו שוב. :(

2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    סיפור מרגש

TomatoLover ו-SkvidWeed אוהבים את זה.
  3. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני רוצה גם מהחומר שלך

TomatoLover אוהב/ת את זה.
  4. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    Super lemon haze & AK-47 הכלאה פצצתית!

5. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אתה חייב לפרסם כאן עוד סיפורים כאלה זה גדול;):p

6. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    פשש אחי תשמע הצלחת לגעת ברגש חזק
    פעם חשבתי אני דולפין,בא לך אולי לשמוע? :)

7. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    חחחח גדול. הסיפור הכי מטומטם שלי שאני מפיל את הממסד ואני לוחם חופש אז גנבתי מסטיק והרגשתי ממש גיבור. סיפרתי לחברים והם צחקו וגם ירד לי הסטלה והבנתי כמה אני מטומטם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!