1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קניתי לי ופורייזר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏7/1/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אחרי שנתיים של משחקים עם ופורייזרים תוצרת בית מכל מיני סוגים פה ושם, החלטתי לפני כמה שבועות לקנות לעצמי ופורייזר נייד אמיתי. לא אציין מה הזמנתי כדי שלא יגידו שאני מפרסם משהו, רק אגיד שסביב ה500 שח מאיביי. התכוונתי בכלל לקנות בארץ אבל לא היה אותו במלאי וגם יצא חסכון יפה. הגיע תוך שבועיים בערך.
    במקביל בשבועות האחרונים התחלתי להתעניין באופן כללי ברעיון של ארומתרפיה. היה נראה לי קצת צר להתמקד רק בקנאביס, כשיש כל כך הרבה צמחים אחרים בעלי תכונות נפלאות. בשבועות האלו התנסיתי בעישון בסיגריה מגולגלת של דמיאנה, קטניפ, תלתן אדום ועוד, אבל בסיגריה זה חזק מדי, ובתה זה נחמד אבל פחות אפקטיבי.
    אז הגיע הופורייזר, מכשיר קטן ויעיל עם וסת טמפרטורה רחב טווח למדי וסוללה טובה. אהבה ממבט ראשון ☺. אתמול התנסיתי באידוי בערך של כל צמח מאלו שציינתי פלוס טימין, קמומיל ולבנדר. קצת חטפתי כאב בטן מריבוי ההשפעות השונות, אבל היום כבר למדתי להתאים את מה שאני שואף למה שבא לי באותו רגע, לקחת כמה שאיפות כל שעתיים שלוש ולדעת להנות מזה במתינות, לווסת טמפרטורה וכולי. למדתי למשל ששילוב של קמומיל ולבנדר שולח לחלומות פז יותר מכל קנאביס שעישנתי...
    היום חבר הביא קצת חשאב מצרי, חייב לשתף ההפתעה של השנה בערך.. חומר שנראה רקוב, חום... אבל איזה תענוג, אמנם טעם לא משהו בכלל, אבל השפעה כייפית של סאטיבה מצרי, כזו שמזכירה סאטלות ראשונות שאני זוכר מאחרי הצבא. בקיצור היה כייף גדול
    ממליץ מאד למי שלא התנסה בופורייזרים, לדעתי אחלה השקעה, גם חסכוני למדי כי את מה שמאדים אפשר אחר כך לעשן כג'וינט נקי, יש עוד חומר פעיל בחלקים הפניים של התפרחת שלא אודו. כך שבטווח הארוך גם מחזיר את ההשקעה הכספית לדעתי.
    מה שכן חייב לשתף אתכם שההחלטה לעבור לופורייזר קנוי, ויתרה מכך ההחלטה להשקיע בופורייזר באיכות טובה של חברה מוכרת, זה הרבה חומר שקראתי על מתכות כבדות בחיקויים סיניים זולים לופורייזרים. אנשים פיתחו מזה בטווח הארוך דברים שאללה יסתור. אז מי שקונה ופורייזר תשקיעו במוצר איכותי ובריא! זה לאו דווקא חייב להיות יקר, יש באיביי מכשירים של מותגים ידועים ואיכותיים החל מ300₪ כולל משלוח

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    דמיאנה, קטניפ, תלתן אדום מה זה עושה לעשן את זה?
    נותן סאטלה כלשהיא? מה הכוונה חזק מידי?
    קמומיל ולבנדר? מה הכוונה שולח לחלומות פז? מעייף? ממסטל ?
    חשאב בערבית פירושו עץ. ממה זה עשוי החשאב הזה?

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    ראשית לגבי החשאב התכוונתי לגראס שלפחות למראית עין מאיכות גרועה מאד. אני לא יודע אם ככה קוראים לזה, ככה זכרתי מצעירותי. פעם הבדואים היו מוכרים את זה בחמישים שקל לשקית של סופר מלאה בזה, עם הענפים והעלים והכל. היה חום, מלא אבק ובד"כ גם זרעים, טעם פיכסה אבל היי שמח וכייפי של סאטיבה, ולא אינדיקה כמו רוב מה שאני לפחות מעשן בעשור שניים האחרונים. הערב זה לא היה עם זרעים ולא מאובק אבל חום ונראה מעוך, שהתלבטתי אם לעשן את זה בכלל. אבל היה כייף!

לגבי צמחי המרפא
    יש מגוון רחב של צמחי מרפא שיש להם גם תועלות רפואיות וגם לחלקם השפעות רגשיות מסויימות על אנשים; לאו דווקא חוויה פסיכדלית או סטלה של קנאביס, אלא למשל במקרה של דמיאנה - מעוררת וממלאת אנרגיה עם טעם מנטה נחמד. קטניפ לעומת זאת די מרגיע אבל טעם של חציר קצת, אני מערבב אותו עם תלתן אדום שגם הוא מרגיע ובעיקר נותן טעם, לפעמים גם עם ציפורני חתול שהוא צמח אנטי דלקתי וטוב לעיכול.
    קמומיל מרגיע עמוק ומעורר פיהוקים, כלומר משרה שינה. גם מאד טעים. לוונדר גם הוא מרגיע ונעים, ויש לו טעם חבל על הזמן באידוי בטמפרטורה נמוכה, אבל למרבה הצער קמומיל וקטניפ ויתר הצמחים המרגיעים מאדים בטמפרטורות גבוהות יותר, מה שגורם ללוונדר להיות אמנם יותר יעיל אבל עם טעם מר. אם מערבבים מעט לוונדר עם קמומיל זה כמעט ולא מורגש אבל מרגישים את ההשפעה המרגיעה של הלוונדר.
    לטימין יש טעם מנטה חזק, אומרים שהוא משתלב מאד טוב עם קנאביס ושהוא נותן באז משל עצמו, ככה שיש כאלו שמערבבים באידוי קצת טימין עם הקנאביס לשיפור טעם ולגיוון ההשפעה. זה גם חסכוני... את השילוב הזה טרם ניסיתי, עדכונים מחר... אבל ניסיתי טימין לבד ובהחלט נותן באז, קטן אבל מורגש. אגב כל ארון הצמחים שיצא לי לקנות הכל יחד בחנות טבע יצא פחות מעלות גרם אחד של קנאביס, לכמויות שיספיקו לכמה חודשים טובים. אני לא אומר במקום קנאביס, רק שכדאי להיות פתוחים גם קצת לגוון, יש עולם שלם של צמחי מרפא מעבר לקנאביס, עד כמה שהוא נפלא...
    אם מעניין אותך חפש בגוגל משהו כמו "10 best legal herbs to vaporize" או משהו כזה ותראה מלא המלצות.

oran7, NightHawk, schizo ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    [QUOTE="schizo, post: 56777, member: 4417"
    נותן סאטלה כלשהיא? מה הכוונה חזק מידי?[/QUOTE]

התכוונתי ב"חזק מדי" זה שראשית לעשן את עשבי המרפא הללו בסיגריה מגולגלת, במיוחד לגבי דמיאנה וקטניפ שהם הרכיבים העיקריים ברוב תערובות האידוי שלי, עושה עשן שמאד צורב בגרון. וגם משמעותית פחות טעים מבופורייזר. דבר שני בסיגריה מגולגלת נכנסת כמות מאד גדולה של עשבי מרפא כאלו בכל סיגריה, שבכל זאת יש להם השפעה חזקה משלהם. אם למשל דמיאנה מעורר אז בסיגריה מגולגלת הוא מאד מעורר, לפעמים קצת יותר מדי. יכול למשל לעורר גם את מערכת העיכול; לי זה עשה כאבי בטן- אז עברתי לתה עד שהגיע הופורייזר. יותר מדי של דבר טוב יכול גם לעשות לא טוב וזה הרושם שלי מלעשן את עשבי המרפא בסיגריה מגולגלת.
    עם הופורייזר משתמשים בכמויות קטנות כל פעם וממצים בהדרגה לאורך היום, אפשר להחליף תערובות אידוי לפי מה שמתאים לך באותו רגע, וכשמתאים לך אפשר בהחלט לשלב בזה גם סטלה עם קנאביס או לבד, או מעורב עם עשב מרפא אחר כמו למשל טימין או דמיאנה. הם מעשירים את הטעם של הקנאביס ונותנים תוספת השפעה פסיכואקטיבית קלה משל עצמם. אחד הדברים הנחמדים שאפשר לעשות זה להכין תערובת של מעט מכל דבר של כמה עשבי מרפא שונים, שמתאדים בטמפרטורות שונות, ואז לאורך שעתיים שלוש לוקחים כל פעם כמה שאיפות נעימות, וכל פעם שמעלים קצת טמפרטורה מופיעים טעמים חדשים ומאפיינים שונים של הצמחים שבתערובת. למשל, תערובת של מעט בזיליקום יבש, קטניפ, תלתן אדום, ציפורן חתול וקמומיל - זה אחלה שילוב. בזיליקום מתאדם בסביב 150 מעלות ומשחרר טעם של בזיליקום, שזה נחמד, וגם משפר עיכול, אנטי דלקתי ונותן חווית רגיעה נעימה. בהמשך סביב 175 מעלות מתאדים הקטניפ התלתן וציפורני החתול - הם משרים כולם רוגע, ציפורני החתול אנטי דלקתי בנוסף. יש טעם מתקתק של התלתן וציפורני החתול ומצד שני טעם של קש מהקטניפ. ב190 מעלות מתאדה הקמומיל שהוא צמח נפלא לאידוי, בריא מכל בחינה ובעיקר מאד מאד מרגיע. בקיצור האידוי פותח לעולם של אפשרויות חדשות. זה בא לידי גם בקנאביס - THC והטרפנים מתאדים בסביב 185 מעלות בעוד הקנבואידים האחרים ובעיקר CBD מתאדים בהחל מ190 מעלות וחלק 192. זה אומר שאפשר בתחילת היום לאדות בטמפרטורות נמוכות ולקבל היי מעורר יחסית של הTHC שממוצה בשלב הזה, עם הרבה טעם של הטרפנים, ובערב לאדות בטמפרטורה מעט יותר גבוהה ולהידבק לכורסא בהשפעת הCBD. לסיום הערב אפשר לעשן בג'וינט את שארית האידוי כחומר נקי או עם ממש מעט טבק, נשאר עוד חומר פעיל בחלקים העמוקים של החומר שעבר אידוי וזה נחמד לכשעצמו.

oran7 אוהב/ת את זה.
  5. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אני מקווה שזה לא גורם לנזקים בריאותיים העישון של כל החומרים ( כלומר לא חמור מטבק ) .. ג'ויינט בזמן בעירה כשאתה שואף ממנו עולה לטמפרטורות הרבה יותר גבוהות ( אמרו לי שגפרור ניצת מגיע ל800 מעלות )
    ממש תודה על ההסברים

oran7 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!