1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למבינים בלבד.!

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Dr.T, ‏9/1/16.

1. Dr.T

Dr.T חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אז יש לי 4 עציצות יפות (1 אוטומט) (3 פמנייז רגיל)
    התחלה:
    אם נורותLED 15W X4
    וכיום: LED 380Wּּ + 2 X LED15W

חלל גידול של 300X240X100 ְְְְ~
    אני עובד על מצא גידול COCO ו AIRPOT
    1)טוב אז ככה אני בנקודת פריחה עם האוטומטית אך עדיין במצב גדילה מצד השעות אור שלה..

2 עציצות רגילה על COCO גידלה מהר ועשיתי לה כמה פעמים קשירות בשיטת LST כדי לחשוף אותה יותר לאור.

1) עציצה יפה אבל קטנה לפי דעתי פאק גנטי כי היא עם עלים מאוד גדולים גזע דק והיא מאוד נמוכה..

שאלתיי בסופו של דבר הם..
    1)אני שם לב שהענפים והידיים של הצמח הופכות לאדומות ונראות בריאות נפוחות כאלה.. האם זה בסדר? זה בעקבות כל הקשירות? זה בריא לצמח? זה מעיד על התחלה של פריחה טבעית או משו? אני לא חוויתי את זה בגידוליי הקודמים אבל לא עבדתי אם לדים ולכן אני שואל אולי זה אפקט של צביעה שעושה המנורה ואני לא יודע.

2)אני צריך המלצות בהשקייה כי על פי דעתי אני משקה מעט מידי ואני חושב להעלות מינונים.

3)אשמח עם מישהוא נחמד ירצה לעזור לי בהמשך הדרך בפרטי מטעמי חיסיון וכו.. תודה מראש DR.T

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תמונות?

3. Dr.T

Dr.T חבר חדש

לייקים:
    0
    סורי מהסיכון אני לא שולח אך נסו לפתוח את הדמיון אני מאמין שנתתי הסבר מפורט מספיק (=

4. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    ביקשת עזרה ממבינים בלבד. המבינים לא יכולים לעזור לך בלי תמונות.

תעלה אותן לImgur, ככה הכל אנונימי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!