1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים פסיכדליים ובחילות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י What_ever, ‏15/12/15.

1. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    ---

#1 What_ever, ‏15/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/16
  2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    זה מעניין מה שאת אומרת כי פטריות תמיד עשו לי תחושות בטן חזקות וטראפלס גם עשו לי בחילות עד שהקאתי. אני מאמין שהניסיון שלי ושל רוב הצרכנים נוטה לכך שפטריות עושות בחילה הרבה יותר חזקה מLSD, רוב האנשים (כולל אותי) לא מרגישים בחילה מLSD. אני רוצה בכל זאת להסתייג ולרשום שאני מדבר על LSD טהור באיכות גבוהה, אין לי מושג מה הולך במסיבות בארץ וגם לא הייתי ממליץ לך לבדוק.
    בלי קשר לבחילה פיזית, קורים מקרים בהם אנשים מקיאים בגלל עומס נפשי שנגרם מפסיכדלים, זה מנגנון מנטאלי לחלוטין כי רוב הפסיכדלים מספיקים להספג לפני ההקאה.
    פה יש טיפים איך להמנע\להפסיק בחילה שעלולה להיווצר http://www.shroomery.org/forums/showflat.php/Number/11109081 כמו שאחת התגובות רושמת שם, אני מאמין שבשורה התחתונה זה תלוי באיכות של מה שאת לוקחת.
    אינני רופא ולכן אני לא יכול ולא מעוניין לייעץ לך בעניין לקיחת LSD בעת שאת לוקה בקרוהן, אני ממליץ לך לשאול רופא. ודאי שיש לך הסכם סודיות איתו (שלא יסגיר אותך לשלטונות) לפני שאת שואלת.

Ronenamos אוהב/ת את זה.
  3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קצת בדילאיי אבל המון תודה על המענה :) לקחתי פטריות באמסטרדם וממה שהבנתי מאנשים אחרים ומפורומים אחרים שהפטריות באמסטרדם דווקא לא עושות בחילות שם. מה שכן אני טסתי לאמסטרדם בתקופה לא קלה בכלל עם הבטן, עישנתי שם קודם כמובן וזה גם מה שמנע את כאבי הבטן והקל. לקחתי פטריות על בטן ריקה, ולקחתי יום אחרי יום! זה לא עשה לי משהו ויזואלי כי אלו היו דלקות ראשונות שלי אבל זה כן שינה לי את ההרגשה והמחשבה. היה מדהים :) הדבר היחיד שזה עשה לי מבחינת תופעות הלוואי זה כאב ראש חזק בסוף הטריפ.

הבנתי מהמון חברים ואנשים שLSD לא עושה להם בחילות, לעומת אחד שאמר לי שטיפה שלמה גורמת לו לבחילות ואפילו להקאות ומישהו אחר אמר לי שזה עושה לו כאבי בטן מוגברים. אציין גם שאני לומדת כימיה אבל אין לי מספיק כלים בכדי לענות על חלק מהשאלות בעצמי או מבלי להתנסות.

אני אשאל רופא באמת. ודבר אחרון שרציתי לדעת זה אם אפשר לקחת רבע טיפה לפעם הראשונה? אני מעדיפה להתחיל מכמות קטנה קודם. השאלה אם זה ישפיע על הגוף. תודה

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    עזבי אותך ועוד עם המחלה שלך על תקחי שום דבר משנהתודעה חוץ מקנאביס לא אלכוהול ולא כדורים ולא טריפים ולא סמים נרקוטיים

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מקבלת את התשובה שלך אבל אשמח לדעת על סמך מה ביססת אותה.
    ואני לא שותה אלכוהול בכלל. בכמות קטנה או דברים כמו בירה עוברים אצלי בסדר, אבל אחרי 2-3 כוסות וודקה תהיה לי בחילה..
    להקאות לא הגעתי אי פעם מדברים כאלו או אחרים. לא יצא לי להקיא כמה שנים טובות (טפו טפו)

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    רבע טיפה זאת כמות כללית מדי, יש טיפות של מאה ויש טיפות של מאתיים ואפילו נדירות יותר של מאתיים חמישים/שלוש מאות. באסיד מודדים במיקרו, לא לפי טיפות. (זה שאת לא תמיד יודעת כמה מיקרו יש/את לא יכולה לבדוק/גם מי שנתן לך לא יודע זה כבר סיפור אחר ומורכב יותר...)
    לטריפ ראשון אני ממליץ תמיד לקחת 100 מיקרו, אסיד פועל בגלים ולכן כשלוקחים פחות אנחנו נכנסים ויוצאים ממצב של טריפ למצב בו אין לנו טריפ בכלל. זה יותר מטלטל ויותר מלחיץ מלהיות בטריפ שמתחזק ומתחלש אבל נשאר פעיל.
    לאסיד יש השפעה גופנית, בגלל שהוא מעצים את החושים את הרבה יותר מודעת למה שהגוף שלך חש. בשילוב עם ההרגשה ש"הכל מוזר" זה יוצר תחושות גופניות יוצאות דופן או מה שנקרא באנגלית BODY TRIPPING.
    למשל, מה שאנשים קוראים לו "חשמל" זה בעצם התחושה של הדם זורם בורידים, שאת מרגישה כל הזמן ביום יום אבל פשוט לא מודעת אליו. בנוסף, אם יש כאבים או שרירים תפוסים יכול להיות מצב בו תשימי לב פתאום אליהם, לכן גם אומרים שפסיכדלים טובים לאיבחון של בעיות גופניות שקשה לאבחן שלא תחת ההשפעה.
    כמובן שתחושות גופניות אלו לא רלוונטיות לגמרי אליך כי את מפחדת מתחושות בטן/בחילות, כמו שאמרתי זה תלוי בעיקר באיכות החומר. אך זה איננו מאפיין של אסיד בפני עצמו אלא תופעת לוואי שעלולה להתרחש בגלל האדם שלקח/איכות החומר.

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    כי המחלה שלך מסוכנת זה על סמך מה

8. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    הכל יכול לקרות, הקאות במצבים כאלו מגיעות מלחץ או ממצב פיזי כמו בטן ריקה ולשתות אלכוהול על זה.

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    ידוע לי, אבל תודה :)
    כתבתי בהודעה שלי שנמחקה לי בטעות חח שאני חולת קרוהן ורוצה לדעת אם יש השפעה של בחילה מהאסיד, במיוחד לחולי קרוהן. אמדי עשה לי בחילות נוראיות אבל לקחתי כמות גדולה ושתיתי רד בול לפני שזה לא היה חכם. פטריות לא עשו לי כלום

10. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    תהיה בעיה אם תתחילי להרגיש בחילה, כי ייתכן ותיכנסי מזה ללחץ וזה יעצים את הבחילה יותר, ואין ממש דרך להוריד את ההשפעה, שגם יכול להלחיץ. קיצר אני לא הכי ממליץ. אבל אולי התנסות בכמויות קטנות יכולה לתת לך אינדיקציה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!