1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מקפידים על שימוש בדפדפן טור?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י schizo, ‏9/1/16.

1. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    זה חשוב לדעתכם? מישהו הסתבך כי כתב בדפדפן רגיל?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    מקפיד

schizo אוהב/ת את זה.
  3. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    אני יתחיל להקפיד כשגידול עגבניות ופירות יהיה לא חוקי

4. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    אבל תאחלס מה קורה במצב שמגיעים אליי הביתה הופכים את הדירה לא מוצאים כלום חוץ מהאוהל שמפוצץ כרגע בשיחי עגבניות הם לא יכולים להחרים לי את הציוד אבל אם יהיה שם עציצון קטן של ירוק אז הם יכולים?

5. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    חבר'ה הדפדפן TOR כבר לא ממש יעיל..למי שיודע ולמי שעדיין לא יודע זה בעבר היה דרך טובה היום כבר לא חסרות דרכים לגלות IP של משתמש..מה שטור עושה בעצם זה עוברת ממדינה למדינה ומערבבת מלא כתובות IP ככה שלא תהיה כתובת קבועה בין אתר לאתר..

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תשמע תסלח לי על הבוטות, אבל ממליץ להשתדל שלא לקשקש כשאין לך מושג על מה אתה מדבר.
    רשת TOR ממש לא עובדת ככה. חשבת / התעניינת פעם למה קוראים לטכנולוגיה The Onion Router?

7. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ככה עובד VPN אם אני לא טועה. טור עושה פונקציה אחרת וממה שידוע לי עדיין נחשבת האופציה הבטוחה ביותר.

8. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    אני במקצועי איש אבטחת מידע אתה בא לספר לי מזה טור? איך עובד טור?? אני יכול לספר לך שאני בא מהמקום השחור בתכום אבל עברתי לאבטחת מידע היום וכן..טור כבר לא כ"כ בטוח כמו שאתה חושב זה הכל PROXY

9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אם אתה איש אבטחת מידע אתה אמור לדעת שהרכיב המרכזי בTOR הוא ריבוי שכבות בין המחשב המשתמש לבין הרשת. זה הרבה מעבר לפרוקסי והחלפת כתובות. לא חולק על מקצועיותך אבל ההסבר שכתבת חלקי ביותר ואם כמו שאתה טוען אתה מגיע מהתחום נראה לי שאפשר היה לצפות להסבר קצת יותר מקצועי.
    לגבי הסוגיה שלTOR יש כבר חלופות טובות יותר זה נכון. למשל HORNET שאמור להיות יותר מהיר. אני לא יודע אם גם שופרה רמת האנונימיות. אתה מוזמן להסביר על ההבדלים אם בא לך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!