1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה בהזמנת זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י canbist, ‏14/1/16.

1. canbist

canbist חבר חדש

לייקים:
    2
    הזמנתי 4 זרעים ב2 משלוחים נפרדים מהאתר זרע ישראלי
    בתאריך ה 26.12 והם עדיין לא הגיעו נכון להיום כבר עברו 20 יום
    משהו יודע משהו לגבי האמון שלהם ?
    והשאלה המרכזית אם לחכות עוד או להתייאש כבר ולהזמין מנרוונה מחדש
    ועוד שאלה יש לי 2 זנים אוטומטים ו2 לא
    לא אוטומטים
    ak47 \pure kush
    האטומטים
    white widow \ cheese
    השאלה היא אם כולם יהיו בחדר אחד עם מנורת hps 400 ואט משולבת פריחה וצמיחה בלי אוהל גידול אני בונה משהו מעץ שיהיה בערך בגודל של מטר על מטר ויהיה עטוף במולר אני גר באיזור קר ואני חושב שמאוורר רגיל יספיק לאוורר את החלל מקסימום מפוח
    בקשר לחום אני יוסיף עוד מנורת לומן שתוסיף חום לחדר במהלך שעות היום ובלילה אולי מפזר חום וזה גם יהיה מוגבה מהריצפה בערך איזה 20-15 ס'מ שזה מספיק לא ?
    ועוד שאלה זה הגידול הראשון שלי והמצב הסטטי של החדר הוא קר לפי דעתי בערך 15 מעלות מה עדיף לגדל הידרו או אדמה רגיל
    ומי ששמע פעם על גאונו חרא של עטלפים שווה להזמין את זה מהאמזון ? אמרו לי שזה פצצה

2. canbist

canbist חבר חדש

לייקים:
    2
    מישהו משהו ?

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    שאלת מלא שאלות... ראשית נל"ג מייצרת הרבה חום. לא מאמין שתהיה לך בעיית קור. כך או כך הנל"ג מחממת הרבה יותר מנורת ליבון.
    לדעתי תצטרך גובה של יותר ממטר כי נל"ג בד"כ תולים במרחק של סביב 40 ס"מ מהצמחים בגלל החום שלה. תוסיף עוד נניח 20-30 ס"מ לעציץ ותגלה שזה לא משאיר הרבה מקום לצמח עצמו לגדול לגובה.
    עם נל"ג כן הגיוני שתזדקק לאיוורור שמוציא אוויר מהארון כי כאמור מאד מחממת.
    גואנו - אני לא השתמשתי בגואנו אבל כן השתמשתי בלשלשת עופות בשני הגידולים הראשונים שלי. היה מוצלח אבל לדעתי לא מגיע להשפעה של דשנים מינרליים. לא ראיתי הבדל משמעותי בטעם.
    סביר שהצמחים האוטומטיים ייכנסו לפריחה לבד לפני שתחליט להעביר את הצמחים הרגילים לפריחה (אם אתה רוצה לגדל צמחים גדולים שיפיקו הרבה תפרחת) אבל צמחים אוטומטיים ייכנסו לפריחה גם במשטר אור שלצמחים רגילים הוא לצמיחה, ככה שלדעתי לא אמורה להיות בעיה.
    נשמע שזה גידול ראשון שלך... אני חושב שבבת אחת לגדל 4 צמחים זה קצת מאתגר. במיוחד שמדובר ב4 זנים שונים כך שכל אחד מהצמחים עשוי להתנהג קצת אחרת. ממליץ לך להתחיל מאחד רגיל ואחד אוטומטי...

4. זרע ישראל

זרע ישראל חבר חדש

לייקים:
    17
    הי קנביסט,
    כל ההזמנות שמתקבלות אצלנו נשלחות זמן קצר לאחר שבוצעו. בדרך כלל למחרת היום ולא יותר מ3 ימים מעת ביצוע ההזמנה. מסגרת הזמן היא 34 ימי עסקים אבל בדרך כלל זה לוקח בערך שבועיים. לפעמים יותר. זה תלוי בדואר בלבד. היו הזמנות שלקח להם יותר מחודשיים. לא ניתן לדעת אצל חברת הדואר. אם הכתובת שהזנת נכונה רוב הסיכויים שהמשלוח יגיע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!