1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצעת חוק. מי בעד?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yosef2759, ‏26/1/16.

1. yosef2759

yosef2759 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני בדיעה שונה מכולכם... לא רק שאני רוצה שיהיה לגילזציה... הייתי מוציא חוק, שכל אזרח חייב לעשן קנאביס, ואם אזרח נתפס שלא עישן ג'ויינט בבוקר, פותחים לו תיק פלילי...והוא נעצר.

Karnaf, Mr.nice ו-ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהבים את זה.
  2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    עזוב לעשן כל יום גוינט, המדינה שלנו סובלת מאינתיפדות\מבצעים\מלחמות וכתוצאה מכך גורמת להמון אנשים להיות בסוג של פוסט טראומה. חלק גדול מהאוכלוסיה לא מודעת למצבה. ראש הממשלה המכהן יוצר הפחדה, בכך גורם להם להמשיך לסבול.
    בכל אופן עם הדיבורים על בחירות חדשות אחרי שנה, נראה כי החלום לחוק אי-הפללה, יהיה עוד המון המון זמן.
    בנוסף לעובדה שאם החוק יעבור בקריאה ראשונה אך נראה כי הכל תלוי בחודו של קול אחד שמופקד כידוע על אורן חזן. מצחיק לחשוב שהאוכלוסיה שלמה מוכנה לסבול בתנאים של מצבי מלחמה.

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    זה בדיוק מה שיש עכשיו, זה דיקטטוריה.
    אחד הדברים מאחורי הלגליזציה זה חופש הבחירה, חירות, שכל אדם יוכל לעשות מה בזין שלו כל עוד זה לא פוגע באף אחד, אי אפשר להכריח מישהו למשהו שהוא לא רוצה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!