1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה לתיבת הדואר

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י ישראלי מצוי, ‏4/2/16.

1. ישראלי מצוי

ישראלי מצוי חבר חדש

לייקים:
    0
    מאיזה אתר אפשר להזמין ושיגיע לתיבת הדואר בבניין
    ואם אני רוצה להזמין לתיבה של הועד בית של הבניין אז על שם מי אני ירשום את המשלוח?
    (אני צריך אתר שמקבל את הויזה של הדואר של השקל)

תודה מראש

2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אל תזמין לבניין שלך . תחפש בניין עם תיבות דואר רבות תקנה תיבה דואר מוכנה באייס הום סנטר טמבור תרשום עליה שם נפוץ ( דוד כהן למשל)
    תרשום במען של ההזמנה את הכתובת של הבניין שבו שמת את התיבה.
    אין צורך לרשום מספר דירה רק מספר בניין הדוור כבר ימצא בעצמו את התיבה
    אתר שמקבל ויזה נטען שקלי למשל זה זרע ישראל ( קצת חפארים שולחים לפעמים זרעים דפוקים שבורים אבל מוכנים לפצות אותך אם תזמין מהם שוב).

3. זרע ישראל

זרע ישראל חבר חדש

לייקים:
    17
    רגע..רגע :) אנחנו לא חאפרים ולא שולחים זרעים דפוקים ולא שבורים.. הגיע לך אחד שבור, מה שכמעט ולא קורה, הוא כנראה נשבר בדרך כי מעכו את המעטפה.. הצענו להוסיף לך אחד במקום למרות שבדרך כלל אנחנו מבקשים תצלום ..

4. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    הצעתם לפצות אותי בזרע אחר בקניה הבאה שלי לא במקום . אין לי שום בעיה לספק תצלום אני רק מספר את האמת לאנשים מאוד יכול להיות שאין זאת אשמתכם בכלל בכלל .
    אני קיבלתי זרע דפוק עליו שילמתי מחיר מלא ויקר ( לא שאתם יקרים זרעים זה עסק יקר ) אני לא אבקש ממכם שום פיצוי על הזרע ( אזמין בשם אחר לא תדע שוב שזה אני .כפרה מה שהלך הלך לא צריך פיצוי )
    סך הכל אני מרוצה . מצטער שקראתי לכם חפארים אולי זה באמת לא אשמתכם אזמין שוב ונראה מה אקבל .

זרע ישראל אוהב/ת את זה.
  5. האטלנטי

האטלנטי חבר חדש

לייקים:
    0
    מה זאת אומרת, אם אני אקנה את התיבה , מה הלאה .. איך אני שם אותה באחד הביניינים בלי שהדיירים של הביניין יבחינו שיש תיבה חדשה?

6. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אתה מחפש בניין שבו הרבה תיבות דואר קנויות כאלה ( לא תיבות סטנדרטיות ) אני שמתי בבניין שבו 8 תיבות דואר מהן 4 לא סטנדרטיות כלומר קנויות הוספתי חמישית אפחד לא שם לב. אם כבר יש בבניין תיבות דואר לא סטנדרטיות כלומר קנויות ותוסיף עוד אחת לא ישימו לזה לב.
    זה מספיק טוב אפחד לא מסתכל על תיבת דואר וגם אם כן אפחד לא יחשוב יותר מידי על התיבה שלך הכי הרבה יחשבו שכן חדש.
    תבוא בלילה מאוחר עם מברגה נטענת עם מקדח למברגה שקודח בקיר במקרה שלי זה היה בטון ומקדח למברגה ייעודי קדח בשקט יחסי וב40 שניות היה לי חור ( תפסתי תתיבה על בורג אחד ) תביא איתך כמה ברגים כמה דיבלים ושלום על ישראל.
    חשוב כשאתה תולה את התיבה לא יראו אותך כי זה עלול לעשות בעיה אם שכן בעייתי יראה אותך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!