1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

10 שכטות של ג'וני חש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏6/2/16.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    10 שכטות בשימוש של פעם פעמיים בשבועיים (אם זה פעמיים אז 5 שכטות בכל פעם)
    תוך כמה זמן יוצא מהשתן ומהדם אם לא מתאמצים בשתיית מים בירות וכו' ?
    חבר אומר לי לא משנה כמה עישנתי אפילו 2 שכטות יקח לזה 21 יום, אבל לא נראה לי הגיוני כי זה כולה 10 שכטות בשימוש של פעם ב...

מה אתם אומרים ?
    בבקשה תשובות בטוחות.

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אפשר למצוא THC בדם גם אחרי 3 חודשים.. יכול להיות שהחבר שלך באמת הצליח אחרי 21 יום להעלים שרידי סם מהדם שלו. אבל לך יכול להיות שיקח יותר זמן, מה לעשות לכל אחד הגוף פועל שונה. בכל אופן אם העבודה שבה אתה עוסק, טורחת להיכנס לך לווריד (תרתי משמע), הייתי יורד מעישון קנאביס או חושב על החלפת מקום עבודה, אם מדובר בצבא. תניח את הג'וינט ותחכה לשיחרור, בצבא יש אפס סובלנות ועונשים יותר כבדים מעונשים באזרחות.
    בכל מקרה, די בטוח שיש את המידע כבר במגזין, חפש אותו.

3. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    זה יכול להיעלם גם אחרי שבוע אצל מתחילים. זה מאוד תלוי. אפשר לקנות בדיקה בבית מרקחת ולבדוק.

4. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    יכול להיעלם גם אחרי שבוע למתחילים ? למתחילים או לא למתחילים מי שעישן גוינט בודד נגיד 0.25 גרם קנאביס שימוש חד פעמי יעלם תוך 3 4 ימים ב 90 אחוז. מי שעישן 2 גוינטים ליוםיומיים רצוף עדיין אחרי שבוע ימים 90 אחוז שהוא נקי ( בהנחה שהוא במשקל נקי ומוזיז את עצמו קצת ). מי שמעשן 3 4 פעמים בשבוע 2 3 גוינטים ליום ליום עדיין אחרי 21 יום 90 אחוז שהוא נקי. אני עושה בדיקות שתן וגם משתמשים יחסית כבדים יצאו נקיים אחרי שבועיים שלוש אבל היה מקרה אחד של משתמש פחות כבר שלא היה נקי גם אחרי חודש וחצי בחור שמן לא עושה ספורט לא שותה מים לפני בדיקה. אני משתמש כבד ביותר של 30 40 גרם קנאביס רפואי באיכות גבוהה בחודש במשך שנתיים רצוף יום יום כל היום יצאתי נקי כבר אחרי חודש ( רזה , פעילות ספורטיבית מוגברת , להשתין לפני בדיקה ו 4 5 ליטר מים ביום הבדיקה לא לדאוג זה לא מספיק להרוס בדיקה ). הבודק עצמו אמר לי שהמתמשים הכי כבדים שהוא נתקל בהם יצאו נקיים לרוב בזמן מקסימלי של 36 יום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!