1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש יחס לגודל העציץ עם הדישון פריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DarkWing, ‏5/2/16.

1. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    היי.. יש יחס לגודל של העציץ עם הדשן של הפריחה לדוגמה ישלי אוטומט 30 סנט ועוד 3 צמחים ממוצע גובה 70 סנט שעברו 2 קיטומים(4 קולות לכל צמח)
    עכשיו העציצים הגדולים הרי יצטרכו יותר דשן מהאוטו הקטנציק לדוגמה בטבלה של הידרושופ רשום גדילה ל 4 חודשים ואז ישר פריחה מל 1 של bio bloom top max אז עם הצמח לדוגמה היה גודל 3 חודש אז מתחילים לדשן פריחה מ 3 מל או שלא משנה הגודל מתחילים עם 1 מל ? העציצים נראים לכם גדולים? מנורה 400w
    התמונה של כולם לפני שבוע בערך של הקולות לפני יומים צילמתי נכנס ב 13.1 לפריחה ....
    אני רוצה להגיע למסקנה כמה לדשן כי התחרפנתי כבר העציצים מצהיבים מלמטה מיום ליום

#1 DarkWing, ‏5/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/2/16
  2. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    בהמשך לשאלתי היום הבחנתי בעלים חומים מצמרת של הקולה הגדולה שממש הכי קרובה לאור מבין כולם יכול להיות שזה מהאור או מחסור מסויים? כמובן שהעלתי את המנורה למעלה
    אפשר על פי התמונה לדעת כמה זמן עוד נשאר להפרחה או לדעת אם זה אינדיקה או סטיבה
    url=https://www.anony.ws/image/Jqmu][​IMG][/url]

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    כפרה עליך תן איזה סימני פיסוק או מרווחים בתוך הטקסט אני קצת הלכתי לאיבוד :-/

מה גם שהתמונה באשכול השני לא עולה...

- איזה זנים אלו?
    - בני כמה הם?
    - באיזה גודל עציץ הם יושבים?
    - באיזה מצע הם צומחים?
    - מה היה משטר הדישון עד כה?

4. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    חחחחחחחחחחחח רק סאחי אני נכנס לפה מהיום
    זנים לא ידועים סרע קססה אלה הקטנים שאתה עוד עזרת לי בהתחלה תראה איך הם גדלו (;
    בעשירי לחודש הם יהיו בני 4 שבועות בפריחה עציץ 15 ליטר אדמה עם פרלייט והומוס דישנתי פעם אחרונה 1 מל טופ מאקס 1.5 מל ביובלום 1.5 ביוגרו
    העלים התחתונים גם מצהיבים כל יום בהגזמה הייתי אומר מלמטה ישלי עציץ כמעט ערום כבר מעלים... זה אמור להיות ככה הרי אף פעם באמת לא גידלתי ולא יודע למה לצפות בדיוק והתמונב השנייב כן עובדת פשוט ללחוץ על הקישור
    https://www.anony.ws/image/Jqmu]
    עריכה: באמת לא עובד מוזר העלתי שוב...

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תוכל להביא תמונה קצת יותר רחוקה?

בסך הכל נראה בסדר, קצת צהוב מידי אבל תהליך שכזה מתרחש לפעמים לקראת סיום שלב הפריחה,
    אצלך אולי זה התחיל קצת מוקדם.

הייתי אולי מוסיף עוד קצת דשן פריחה (BIO BLOOM למשל) אבל באופן כללי נראה
    לי שאתה בסדר...

6. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    :p
    אני משתגעעעעעע כבר מה צריך לעשות חחחחחחחח לפני הדישון האחרון שרשמתי נתתי פחות מזה 1 מל מכל אחד ואז העלתי וזה נראה כאילו הם נשרפו מדישון יתר כל הלמטה פשוט מצהיב נתתי 2 השקיות של מים אחרי הדישון הזה (לפניי יומים הייתה האחרונה) מה אתה ממליץ לעשות בכמה לדשן אז עם השלוש שיש לי
    ותגיד ישלי עוד אוטומט שאותו פשוט הנבטתי אחרי חודשיים מאז השלוש אבל באדמה כמו שצריך ממשתלה והוספתי הומוס לבד ופרלייט לבד והאדמה מהיידרושופ(שמשמשת לשלוש עציצים) והאוטומט פשוט לא מראה לא חוסרים ולא כלום מפריח גודל בסבבה שלו יכול להיות שהאדמה גרמה לכל הנזקים האלה וסתם אני חתול שרץ אחרי זנב? או טוחן מים? או רץ במקום? או מנסה לתפוס תצל של עצמי ?
    לגבי תמונה היום בשעות האור אני ידאג לתמונה ברורה עם פלורסנט בדרך כלל אני שם קרטון על הנלג כמו שעשיתי בתמונה האחרונה

7. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    הנה אחת מרחוק אחת מקרוב בתאורת פלורסנט לא רוצה להסיק מסקנות מה דעתכם ממה הכתמים החומים האלה

8. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תשמע אני עדיין חושב שהמצב שלך די סבבה.

יש כמה קצוות של עלים שרופים, נראה לי שזה לא מתפשט כשאני מביט על רוב
    העלים.

אם עכשיו נתת שתי השקיות של מים רגילים עם נקז, הייתי משקה בפעם הבאה עם עוד דשן.

שיחזיקו מעמד לא נשאר להן עוד הרבה - 4 שבועות והן למטה בעזרת ה'...

9. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    אני עד עכשיו בשוק על המתנה מאמא אדמה שנתנה לנו אשכרה זה היה גרגיר והיום זה עציץ קטן ויפה... אדיב תודה על העזרה אח שלי היקר

10. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    הכתמים החומים על הבאד מתרחב על העלה זה הגיוני? כאמור היום נכנסתי לשבוע פריחה רביעית ולגבי העלים היותר בוגרים שמצהיבים מלמטה ללא הרף זה גם הגיוני ככה זה אמור להיות?

11. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    נשמע לא טוב, יש מצב לתמונה? מה הן קיבלו בהשקיות האחרונות שלהן?

12. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    לפי התמונה מה דעתך נראה בסדר או שמשהו לא טוב? ולא קיבלתי תשאלה על התשובה המסקרנת שלי שאם עציץ בגדילה 3 חודש יקבל במינון פריחה בדשן יותר מצמח שגדל חודש או חודשיים או שהכל תואם לא משנה גודל הצמח?

13. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    סורי לא הייתי פה כמעט שבועיים - תשמע מלבד חוסר סביר בחנקן נראה שהצח בסדר גמור.

מתנצל אבל לא ממש הבנתי את השאלה שלך. כמו כן - מה מצבה עכשיו? נותרו עוד פחות משבועיים-שלושה
    עד לקציר, לא?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!