1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעשן מתחיל..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י damieda, ‏12/2/16.

1. damieda

damieda חבר חדש

לייקים:
    0
    היי
    התחלתי לעשן לא מזמן, בפעמים הראשונות שעישנתי היה בסדר סך הכל הרגשתי סטלה סבבה בהתחלה ואז ירדה לאט לאט והיה באמת אחלה..
    אתמול יצא לי לעשן, לקחתי 3-4 שחטות.. אחרי הרביעית התחלתי פתאום להרגיש שהדופק עולה וזרמים בכל הגוף והכל היה כבד יותר ושעולה לי קיא.. הלכתי ישר הביתה שתיתי מים וניסיתי ללכת לישון, לקח לי זמן להירדם כי דיי נכנסתי ללחץ מההרגשה ולא ידעתי מה לעשות.
    בכל מקרה, התעוררתי בבוקר אחרי, בדרך כלל אני קם בסדר ולא מרגיש משהו אבל קמתי גמור, כל הגוף שלי מותש ואני בסחרחורת תמידית סוג של כמו הנגאובר כבד מאלכוהול (לא שתיתי אלכוהול בכלל אתמול)..
    יש משהו לעשות כדי להעביר את ההרגשה? או אפילו למה זה קרה כי לא עשיתי משהו מיוחד וזה אותו חומר שעשינתי בפעמים הקודמות
    תודה

2. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לעשן פחות ולשתות יותר (מים)

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תשמע אחי, המשפט שלך בחתימה השפיע על החיים שלי..

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    שמח בשבילך אחי.. :)

6. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    אווו אחי היה לי בדיוק כזה דבר שהתחלתי לעשן רק עם 3 ג'וינטים שפשוט עישנתי עם עוד אחד באומן ועישנתי בערך 2 וחצי מהם (עזוב שהוא שם גם הרבה חומר וכמעט לא פארש וגם היה חומר חזק בטירוף) אז פשוט קיבלתי התקף בהתחלה ראיתי פעמיים בצורה מפגרת אחר כך נכנסתי לחלימות מוזרות כאלה של כמו שינה בזמן שאני ער ואני פשוט בוהה וממש סוג של ישן ואחר כך רציתי כבר להכנס לישון (3 וחצי בלילה) ואז... פה זה כבר ניהיה מוזר... התחלתי לראות קווים ופסים ירוקים זוהרים מול הפנים שלי על המיטה... אני כולי אכול סרטים ועם הפראנויה שלי ניכנסתי מתחת לשמיכה חחחח ואז התחלתי לראות את כל המחשבות שלי בעיגול ירוק וזוהר שפשוט קופץ לי מצד לצד מול הפנים לכל כיוון ומן אקו כזה מאחוריו ואני מת לישון אבל לא יכול מרוב הלחץ... בסוף נרדמתי ובבוקר אחרי כבר הייתי עם עוד ג'ו ביד בקיצור אל תדאג זה שעברתה סרט רע זה רק יחשל אותך להמשך וזה תוך קצת זמן פשוט יעבור לך לגמרי...

נ"ב לא מדבר אלייך אבל אם יש למישהו מחלות נפש במשפחה (תלוי איזה מחלה, יש שקנאביס דווקא עוזר להם אבל בכללי) לא כדאי שיעשן ואם כן אז ממש קצת כי זה יכול להכניס אותו לסרטים רעים ומוד חרא ככה שזה לא כדאי ולא טוב...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!