1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תפצחו לי תעלומה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י י.מ., ‏21/2/16.

1. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    טוב לרקע אני נוטל כבר תקופה כדורי פריזמה (פלוקסטין) (הם מעלים את רמת הסירטונין במוח) ואני מעשן " מתחיל" עישנתי ממש מעט, וזו הפעם השניה שלי (אחרי שבוע) בתקופה האחרונה שאני מעשן ג'וינט...

מה שקורה לי הוא מוזר ביחס למה שמספרים, עישנתי היום עם פחות מחצי גרם, ודבר ראשון בהתחלה אני לא מרגיש כלום, ככה איזה 30 דקות, ואז אין איזה הרגשה של אופוריה או משהו, אבל אני בהחלט מרגיש מחויך יותר, ושמח, משוחרר מאוד, יכול לדמיין שאני הולך בתוך בועה... וההרגשה היחידה זה שאני הוזה: אני יכול להאמין שאני מנותק לחלוטין, ואני הולך בתוך הקניון ואני יכול "לבודד" את עצמי מהרעש של הסביבה... להאמין שאני לבד... תפישת המציאות שלי משתנה, אני מרגיש שהזמן עובר לאט יותר, שאני לגמרי לא קיים בשעות האלה שאני מרגיש את החומר. גם עכשיו, אני מנותק מהמציאות קצת, אבל אני מודע למה שקורה סביבי... אני לא זומבי מהלך... אז יש לי יותר הזיות של הסביבה והזמן, והזיות תודעתיות שכאילו אני לא קיים, או אני מתבונן מהצד על מה שקורה (הרגשה שהראש מרחף) אבל לא יותר מזה.. ושוב אני כן שמח, אבל אני מרגיש שזה לא מה שחשבתי שזה...

אני מרגיש את החומר כבר שעתיים + (זה הגיוני?), אם כי עכשיו זה קצת פחות מורגש...

בקיצור חברים, מה קורה לי?

2. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    עכשיו אני מרגיש שכיף לי, ואני נהנה סתם מלצפות בסרטונים ביו טיוב, ואפילו יש לי הרגשה שאני אוהב... חחחח מוזר

3. Smoky

Smoky חבר חדש

לייקים:
    6
    נעים מאוד WEED

hydrotony, BlackGhost, vvasili ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    עדכון קצר: זהו זה נגמר לאט לאט, אבל זה אמור להיות ארוך (3 שעות בערך)? ועד שזה מתחיל להשפיע לוקח לזה חצי שעה +-... הגיוני? או שזה רק לי ככה
    בכל אופן אני לא מרגיש שזה היה חזק בשבילי

#4 י.מ., ‏21/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/2/16
  5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    טוב לרקע אני נוטל כבר תקופה כדורי פריזמה (פלוקסטין) (הם מעלים את רמת הסירטונין במוח) ואני מעשן " מתחיל" עישנתי ממש מעט, וזו הפעם השניה שלי (אחרי שבוע) בתקופה האחרונה שאני מעשן ג'וינט...

כדאי שתתייעץ עם פסיכיאטר על השילוב... למיטב ידיעתי לא אמור ליצור בעיות אבל אני לא מומחה בפסיכופרמקולוגיה.

מה שקורה לי הוא מוזר ביחס למה שמספרים, עישנתי היום עם פחות מחצי גרם, ודבר ראשון בהתחלה אני לא מרגיש כלום, ככה איזה 30 דקות, ואז אין איזה הרגשה של אופוריה או משהו, אבל אני בהחלט מרגיש מחויך יותר, ושמח, משוחרר מאוד, יכול לדמיין שאני הולך בתוך בועה... וההרגשה היחידה זה שאני הוזה: אני יכול להאמין שאני מנותק לחלוטין, ואני הולך בתוך הקניון ואני יכול "לבודד" את עצמי מהרעש של הסביבה... להאמין שאני לבד... תפישת המציאות שלי משתנה, אני מרגיש שהזמן עובר לאט יותר, שאני לגמרי לא קיים בשעות האלה שאני מרגיש את החומר. גם עכשיו, אני מנותק מהמציאות קצת, אבל אני מודע למה שקורה סביבי... אני לא זומבי מהלך... אז יש לי יותר הזיות של הסביבה והזמן, והזיות תודעתיות שכאילו אני לא קיים, או אני מתבונן מהצד על מה שקורה (הרגשה שהראש מרחף) אבל לא יותר מזה..

בהחלט נשמע כמו השפעה מצויה של קנאביס

ושוב אני כן שמח, אבל אני מרגיש שזה לא מה שחשבתי שזה...

סביר להניח שבגלל שאתה מעשן מתחיל אתה משווה את זה להשפעה של אלכוהול או חומרים אחרים שאתה מכיר. כל חומר פסיכואקטיבי משפיע אחרת. עם הזמן תלמד להכיר את ההרגשה, לזהות אותה ולהנות ממנה

אני מרגיש את החומר כבר שעתיים + (זה הגיוני?), אם כי עכשיו זה קצת פחות מורגש...
    בקיצור חברים, מה קורה לי?

נשמע שהכל בסדר גמור ☺

ולגבי זה שכתבת שהרגשת את זה רק אחרי חצי שעה - שיא ההשפעה בעישון מגיע אחרי 2 דקות, ומהנסיון שלי אחר כך עולה ויורד בגלים במשך 3-5 שעות. סביר להניח שהיית מאד מסטול בחצי השעה הראשונה, אבל כיוון שאתה לא רגיל לתחושה פשוט לא זיהית שאתה מסטול. בד"כ שמים לב לזה בפעמים הראשונות כשאתה נמצא עם אנשים או כששומעים מוזיקה, פתאום דברים מתחילים להיחוות קצת אחרת מאיך שאתה רגיל

sumoel אוהב/ת את זה.
  6. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אני כשהתחלתי לעשן, לא כל כך אהבתי אתזה..
    העדפתי לשתות אלכוהול כי הייתי שותה הרבה והתרגלתי לזה, לא התחברתי כלכך לירוק.. היה לי איזה גרם בבית שלא נגעתי בו אולי חודש כי לא כל כך אהבתי לעשן.
    אבל עם הזמן כשאתה מעשן פעם אחר פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם... אתה כבר מתחיל להתרגל לזה ולאהוב את הסטלות האלה.
    היום אני כבר לא שותה משקאות חזקים(וודקה, וויסקי וכל אלה) כי הבנתי שזה חרא אמיתי ואתה לא שולט בעצמך והכל..
    רק מידי פעם בירה.
    ואם יוצא שאני עם חברים ואין מה לעשן אבל יש וודקה.. אני לא נוגע בוודקה :)
    ככה ששורה תחתונה אני יגיד לך, תמשיך לעשן ואתה תתרגל לזה ותאהב אתזה :)

7. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    שמעתי מוסיקה, אבל בחיי שלא הרגשתי משהו שונה במוסיקה או משהו... ואנשים מדברים על זה שהמוסיקה מתחדדת, והטעמים והריחות נהיים חזקים יותר, וצריך להיות מאנץ' ועיניים אדומות, ולי אין את הדברים האלה, מה שמעורר סימן שאלה

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    נראה לי שאתה צריך לשנות קצצת אווירה אולי עם עוד אנשים או אולי להשים סרט וכמה חטיפים וכמה משקאות. ולראות סרט קומדיה או לנסות אולי וופורייזר, נקי יותר וגם התחושה תהיה אחרת.

9. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    הסטלות הראשונות הן לא רגילות.

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תן לזה קצת זמן עד שתלמד להבחין בזה. אגב גם במעבר לצורות צריכה אחרות מעבר לעישון בג'וינט (אידוי, באנג, אכילה ועוד) לפעמים לא תרגיש את אותה השפעה שכבר התרגלת אליה. אני זוכר את הפעם הראשונה שעשיתי צ'ילום בהודו, הרגשתי סאחי לגמרי ולא הבנתי למה אנשים כל כך מתלהבים מצ'ילומים, עד שכמעט נפלתי לבריכה ורק אז הבנתי כמה אני מסטול ☺

11. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24

יש אלפי זנים שונים של קנאביס עם גנטיקה שונה שגדלו במקומות שונים ועברו דרך שונה עד שהגיעו עם אפקט שונה שכל צרכן מגיב אליו בצורה סובייקטיבית שתלויה בעוד לא מעט גורמים... מה שסחב"ק מנסה להגיד הוא שיכול להיות שנפלת על משהו לא להיט מאילנית ושעם קצת אמונה בדרך הירוקה עוד תגיע לזן שיעיף אותך למחוזות חדשים.

נ.ב תזכורת לעצמי, ידעתי שהזן הזה עושה מוזה!!!

12. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6

בניגוד אליך, אין לי קנאביס רפואי, ככה שאני לא יכול לבחור :) אלא אני מנסה את מזלי כל פעם מחדש, מקווה שיגיע משהו שיעיף אותי

13. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אתה יכול לבחור -לגדל.

14. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    זה אפשרות האמת שחשבתי עליה, אבל זה ניראה לי מסובך מדי, לא ככה?

15. Smoky

Smoky חבר חדש

לייקים:
    6
    מסוכן כן, מסובך? לא יותר מידי אבל כיף גדול!

16. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    ציטוט שלי מאשכול אחר גם לגבי שילוב של קנאביס עם פרוזק
    http://forum.xn--4dbcyzi5a.com/index.php?threads/שילוב-של-תרופות-ssir-עם-קנאביס.7914/#post-49515
    עם הזמן הסטלות מתייצבות והכדורים כבר לא משפיעים לי על הסטלה וזה חוזר להיות כמו תמיד..

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  17. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    אז לא הבנתי, עכשיו אתה על כדורים ואתה כן מרגיש את הסטלה, או לא מרגיש את הסטלה?

18. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אני על פריזמה 20 מ"ג כבר איזה 8 חודשים עכשיו העלו לי את המינון ב10 מ"ג והסטלות לא רעות בכלל
    בזמן האחרון קצת פחות משפיע אבל זה כי אני מעשן הרבה..

19. י.מ.

י.מ. חבר חדש

לייקים:
    6
    כמה זמן לוקח עד שאתה מרגיש את הסטלה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!