1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח אוטומטי איך יודעים מתי לקצור?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bokerbob99, ‏22/2/16.

1. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    שלום, יש לי צמח אוטומטי שעוד כמה ימים יהיה בן חודשיים בדיוק מרגע ההנבטה. יש עליו פרחים יפים והוא די גדול. איך אני יודע מתי הוא מוכן לקציר? זה גידול ראשון שלי.. האם צריך לעשות משהו לפני הקציר? לא להשקות כמה ימים? או להשקות בלי דשן? מה בדיוק עושים..? תודה

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תעלה תמונה שניראה אחי

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    חכה עוד שבועיים.

4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    מיקרוסקופ-מיקרוסקופ-מיקרוסקופ!
    אני קניתי בכמה שקלים באיביי מגדיל X60-X100
    אתה יכול לראות לפי צבע הטריכומות. מניסיון שלי, לפני הקציר בדקתי איזה פרחים כבר מוכנים ואיזה עוד לא.
    לא כל הצמח נקצר בבת אחת. היתרון של זה שאם פיספסת וקצרת חלק מוקדם מידי לפחות יהיו לך כמה פרחים בשלים כמו שצריך.
    בהצלחה:)

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    באוטומטים הקריטריון של צפייה בצבע הטריכומות לא תמיד עובד. הקריטריון של הצהבת העלים בקולות יותר מומלץ לדעתי

6. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    אפשר הסבר?
    צמח אוטומטי זה אותו צמח עם אותן הפירות ובשלותן...

7. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אין שום הבדל בין אוטומטים לרגילים לגבי הזמן הנכון לקצור. אכן, אחת הדרכים היא להחליט לפי הצהבת העלים אך היא לא תהיה אפפעם מדויקת כמו הצבעים של הטריכומות שתראה במיקרוסקופ.
    מניסיוני, היו פרחים שבאתי כבר לקצור כי העלים הצהיבו, אבל כשבדקתי עם מיקרוסקופ, הטריכומות עוד היו בחלקן שקופות. מה גם, שבשיטה של המיקרוסקופ אתה יכול לבחור את סוג הסטלה שאתה רוצה בהתאם לצבע של הטריכומות.
    בהצלחה:)

8. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    העניין הוא שאין לי מיקרוסקופ ואני כבר ימים ספורים לפני הקציר..וזאת פעם ראשונה.
    נראה לי שאלך על השיטה העיוורת להתחלה.
    לא הבנתי איך אני קוצר..פרח פרח או את כל הצמח באותו יום?
    על איזה עלים להסתכל? ואני גם לא יודע איזה עלים לחתוך ומה לייבש..יש מדריך אולי?
    תודה !

9. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    עדיף לא להוריד את כל הענפים בבת אחת. כי אז אם זה מוקדם מידי אתה מפספס את האיכות של הפרחים. אם אתה לא סגור על זה תן מרוח של כמה ימים בין קצירה לקצירה.
    אחרי חיתוך הענף שהחלטת, קח מספרים ותוריד בזהירות את כל העלים, בעיקר את הגדולים....הם רק יפריעו אחר כך....
    יש מלא מדריכים טובים בפורומים באנגלית...בהצלחה!

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אנה מה שאת אומרת זה אכן הקריטריון הכי נכון לצמחים רגילים אבל זה לא ההמלצה שאני מכיר לגבי אוטומטיים. אוטומטיים מתנהגים אחרת מצמחים רגילים בהרבה מובנים וגם מבחינת ההתנהגות שלהם בהבשלה.
    הכי כדאי לדעתי אם אין לך בלאו הכי מיקרוסקופ זה לחכות שהעלים בקולות מתחילים להצהיב ואז לקטוף פרח אחד קטן, לייבש חצי שעה בתנור על חום של 50-60 מעלות ולעשות בדיקה. אם התוצר משביע רצון תכניס את הצמח ל48 שעות לחושך מוחלט (רק תקפיד על איוורור) ואז תקצור. להערכתי הקטיף שלך לצמח היותר מפותח יכול להמתין לפחות עוד שבועיים שלושה

11. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אנה מה שאת אומרת זה אכן הקריטריון הכי נכון לצמחים רגילים אבל זה לא ההמלצה שאני מכיר לגבי אוטומטיים. אוטומטיים מתנהגים אחרת מצמחים רגילים בהרבה מובנים וגם מבחינת ההתנהגות שלהם בהבשלה.
    הכי כדאי לדעתי אם אין לך בלאו הכי מיקרוסקופ זה לחכות שהעלים בקולות מתחילים להצהיב ואז לקטוף פרח אחד קטן, לייבש חצי שעה בתנור על חום של 50-60 מעלות ולעשות בדיקה. אם התוצר משביע רצון תכניס את הצמח ל48 שעות לחושך מוחלט (רק תקפיד על איוורור) ואז תקצור. להערכתי הקטיף שלך לצמח היותר מפותח יכול להמתין לפחות עוד שבועיים שלושה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!