1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לאנשים עם ניסיון...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Umus, ‏24/2/16.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    ת

#1 Umus, ‏24/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏19/4/17
  2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    תפסיק אם זה לא עושה לך טוב.

אני צורך על בסיס יום יומי כבר כמה שנים עם הפסקות קטנות ואף פעם לא היו לי התופעות שאתה מתאר.
    להפך אני תמיד מופתע מהמהירות שבא זה עוזב אותי.

WEedon't give a fuck ו-flox אוהבים את זה.
  3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קח הפסקה של חודש.
    לא ממליץ לעשן לפני גיל 21.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לכל דבר חסרונות ויתרונות אם אתה פחות מעוניין בתופעות לוואי האלה תעשן פחות..
    קנאביס זה דרך חיים..

5. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    שמע קאנביס מוחק תאים במוח בזמן שאתה צורך אותו ולאחר מכן אם אתה עושה הפסקה אז זה מעודד צמיחה של תאים חדשים והכל לאט לאט חוזר להיות רגיל.
    גם לי יש פעמים שאני מעשן כל יום ואז הזיכרון שלי על הפנים.(דרך אגב גם אני מעשן רק נקי)
    כמו שאמרת שאתה עושה משו ולא בטוח אם בכלל עשית אותו.
    אבל אני משתדל תמיד לעשות הפסקה, כי בסופו של דבר המוח תמיד צריך הפסקה.
    ואז אם לא תעשן כמה ימים יתחיל לחזור הכל.
    אם לא תעשן בכלל חודש אני מאמין שאתה תיהיה כמעט כמו חדש.
    קנאביס דופק את הזיכרון לטווח קצר.

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    גם אחרי חודש הוא לא יהיה כמו חדש, כמה חודשים ואז הזיכרון יהיה כמו לפני שהתחלת לעשן.
    אני מכיר הרבה שהקנאביס דופק להם את המוח והם תמיד צוחקים כמו מסטולים ומדברים כמו מסטולים, אחד הדברים שאני פחות "מחבב"

7. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    לא רשמתי כמו חדש.
    רשמתי כמעט כמו חדש..
    לפחות אצלי זה ככה :)

8. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לדעתי צריכה בטוחה זה לקחת הפסקות תדירות, כמו יום בשבוע, שלושה ימים בסוף החודש, שבוע כל שלושה חודשים, חודש כל חצי שנה, כל אחד לפי הגוף שלו.
    יש טענה מדעית (לא אבסולוטית) שצריכה בגיל ההתבגרות גורמת לבעיות בהתפתחות המוח אז חכו לפחות לגיל 21.

#8 BlackGhost, ‏25/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/16
  9. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    מוחק תאים במוח?? שלום שנות ה80... ממש לא, זה מיתוס שהופרך מזמן:

http://www.thestonerscookbook.com/2015/12/17/marijuana-kill-brain-cells/

10. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    עישנתי הרבה מאוד שנים כמויות מאוד גדולות יום יום .
    גראס מעצים דברים אצלי למשל בשימוש יומיומי הוא מחריף התקפי זעם ועצבים גורם לבעיות זיכרון גם טווח קצר גם טווח ארוך משפיע חזק מאוד על הטווח הקצר
    זאת הסיבה שנותנים אותו לאנשים עם פוסט טראומה בהתוויה רפואית ( ההתוויה הנפשית היחידה לשימוש בגראס רפואי ). גראס משחק עם הזיכרון משכיח דברים מעצב את הזיכרון מחדש.
    אם אתה מסוגל לשלוט בעישון ולעשן בצורה נורמלית לעיתים רחוקות זה לא מנהל לך את החיים אתה שולט בכמויות עושה בזה שימוש מושכל מעשן בצורה נורמלית לא מתמכר לזה ולא הופך לנרקומן למעשה ולהלכה זה דבר נפלא הרבה יותר טוב מאלכוהול והרבה פחות מסוכן מאלכוהול.
    אם אתה מעשן כל יום מהבוקר עד הלילה יש לזה מחיר כבד . לדעתי האישית כבד מידי. חשוב לציין גראס הוא סם נרקוטי בגמילה ממנו אחרי שימוש מאסיבי יש קריז. ( תופעת פיזיולוגיות ונפשיות)
    לא הרבה יודעים את זה אבל כל פסיכיאטר שמתמצא קצת בסמים יגיד לך שגראס הוא סם נרקוטי
    כמובן הקריז הוא לא קריז של הרואין אבל הוא קיים .
    להמתמכרות לגראס יש אפילו תרופות פסיכיאטריות שאפשר לתת פסיכיאטרים שמתמצאים בסמים ממליצים על טגרטול לכמיהה וסרוקוול במינון נמוך לשינה. זה כמובן לא עוזר לכולם אבל זה קיים
    אני ממליץ לך להיכנס לפורום של התמכרויות לקרוא שם חומר .
    לדעתי האישית אם אתה מאלה שמסוגלים לעשן פעם בתקופה להנות מסטלה טובה ונעימה ולהמשיך בחיים עד לפעם הבאה שלא תהיה למחרת או אפילו באותו יום אלא בהזדמנות מיוחדת לעיתים רחוקות זה דבר אדיר אין כמו סטלה של גראס. אם לא ואתה שייך ל10 אחוזים שמתמכרים לסם והופכים לנרקומנים אתה תסבול מההתמכרות הזאת מאוד.

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    "חשוב לציין גראס הוא סם נרקוטי בגמילה ממנו אחרי שימוש מאסיבי יש קריז". אני תוהה לפעמים אם אתה שתול, או סתם משועמם שמפזר הפחדות ומידע שגוי כל הזמן בכוונה... קנאביס זה סם נרקוטי?! הרבה זמן לא קראתי כזאת שטות. קנאביס עשוי אולי בשימוש מאסיבי לגרום לחלק קטן מהאנשים להתמכרות נפשית (בלבד) בבני אדם עם נטיית אופי להתמכרות אין בגמילה ממנו שום דבר פיזי מיוחד ושום דבר שדומה ומתקרב לקריז אמיתי (ואני מדבר על קנאביס נקי נטו בלי טבק וחארטות). קפאין, ניקוטין, וטבק ממכרים פי כמה וכמה יותר מקנאביס, שלא נדבר על אלכוהול. מי שמעשן ומפיל ראשים כל יום מהבוקר עד הערב הוא פשוט אדיוט חסר שליטה עצמית, בלי קשר לצמח. זה יכל היות כל דבר אחר וזה לא אדם יציב נפשית מראש בקטעים הנ"ל. ובאותה מידה יכל להתמכר לסקס הימורים וכו' ולאכילת ספוג או גירים, ולכל דבר ביזארי אחר. אני צרכתי שנה כמעט כל יום והפסקתי לחודש וכלום שום תופעה חוץ מדודה נפשית פה ושם להרגשה של זה, כמו לא לאכול שוקולד הרבה זמן ולהיזכר בטעם. סמארטפונים ופייסבוק ממכרים וגורמים לתופעות קשות יותר, אתה מקשיב יותר מידי לפסכיאטרים.

midnightToker, vvasili ו-SuperWeed אוהבים את זה.
  12. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לדעתי לא כל מה שכתבת מדוייק, אבל הרעיון נכון. אל תתנו לשום דבר להשתלט לכם על החיים.

13. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אל תסתמך על מה שאני אומר תישאל פסיכיאטר בפורום סמים קאנביס גורם לקריז והוא סם נרקוטי כלומר יהיו לך תופעות פיזיות בגמילה ממנו.
    כן אני שתול.... השב"כ שתל אותי :)

מה לדעתך שכתבתי לא מדוייק?

14. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    תהיה רציני מה השלב הבא לבקש מידע מאל סם? כל הפסכיאטרים במיוחד אלו מהפורומים של הסמים נגועים ובובות של חברות תרופות ותיפסות מחשבה מרובעות, וכמו שאמרתי אתה לוקח ברצינות יתר פסכיאטרים ומסתמך על דבריהם בנושאים שאין להם מושג. קנאביס לא נמצא בכלל בסקאלה של נרקוטי על מה אתה מדבר בכלל? אופיאטים זה נרקוטי, בנזודיאזפינים זה נרקוטי אבל לא קנאביס. מה שמראה לך שהפסיכאטרים המחופפים האלו צריכים פסכיאטרים בעצמם. אני רואה בשטח ובעל נסיון אישי. הם מדברים שטויות בקילו ואתה פתטי אם אתה מקשיב להם בנושא הנ"ל. "קריז" לקרוא שטויות כאלו מביא לי קריז האמת. תקרא פה http://www.קנאביס.com/2015/05/40-כדורים-או-גרם-של-גראס/

#14 cannabisnaut, ‏26/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/2/16
    _Godw ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  15. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    חחחחחחח הרג אותי עלק תשאל כל פסיכאטר

אל תכתוב פה שטויות יש אנשים שיכולים לאמין לך

סתם שתידע ירדתי מבסטים וחומר רק בזכות הצמח המופלה הזה!!! אם לא זה וואלה לא יודע איפה האיתי עכשיו, בקשר לקריזים ניראה לי לא ראיתה בן אדם על קריז פיזי

בן אדם ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  16. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יש לך מחקר שמראה את זה?

17. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אם יש מישהו שמבין בסמים מעודכן במחקרים רואה משתמשים בגמילה אלו אותם פסיכיאטרים כל פסיכיאטר שתשאל אותו יגיד לך שגראס הוא סם נרקוטי אם משתמשים בצורה מאסיבית יומיומית הוא משפיע פיזית על הגוף . זה שאתה משתמש בסם שהוא נרקוטי אני מבין שקשה לך לקבל את זה באשר לזה שפסיכיאטרים הם בובות של חברות תרופות אני לא מתכוון להתווכח איתך חבל על התגובה. הבחור שאל אנשים בעלי ניסיון כבעל ניסיון זאת דעתי גם אם היא לא מוצאת חן בעיניך.
    היחיד שמדבר פה שטויות מתלהם ועוד מתעצבן זה אתה....

[
    QUOTE="vvasili, post: 59500, member: 3364"]חחחחחחח הרג אותי עלק תשאל כל פסיכאטר

אל תכתוב פה שטויות יש אנשים שיכולים לאמין לך

סתם שתידע ירדתי מבסטים וחומר רק בזכות הצמח המופלה הזה!!! אם לא זה וואלה לא יודע איפה האיתי עכשיו, בקשר לקריזים ניראה לי לא ראיתה בן אדם על קריז פיזי[/QUOTE]

אם היית קורא טוב מה שכתבתי היית רואה שאמרתי לא מדובר בקריז של הרואין אבל ללא ספק יש קריז לגראס.
    אני שמח בשבילך שירדת מחומר ובסטים עדיף בהרבה גראס על החרא הזה. גראס הוא באמת סם מופלא אם עושים בו שימוש מושכל וחכם אבל מה אפשר לעשות אין לו רק יתרונות יש לו גם חסרונות

http://www.camoni.co.il/index.php?idr=400&p=208497
    תופעות גמילה מקנביס כוללות: חוסר שקט, השתוקקות לחומר, סיוטי לילה, הזעות, סחרחורות, רעידות, כאבי ראש, עליות חדות בלחצי דם והפרעות בזיכרון. עלולה גם להתפתח דה-פרסונליזציה קשה (הפרעה פסיכיאטרית) עד כדי אובדנות.

גם אם זה לא מוצא חן בעיניך קוראים לזה קריז...

תרשום בגוגל תסמיני גמילה מגראס ותקרא קצת תיווכח בעצמך יש לזה קריז וזה נרקוטי .
    אין ספק הרבה יותר קשה להיגמל מטבק למשל בטח מאלכוהול ( שהוא הסם שהכי קשה להיגמל ממנו יותר מהרואין )
    הקריז של הגראס גם אחרי שימוש מאסיבי מאוד לא מצריך טיפול רפואי אפשר להיגמל ממנו בבית לבד אבל איך שלא תהפוך את זה הוא קיים.

18. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כן כל החומר אצל הפסיכיאטור חחחחחח

תקשיב אח שלי לא כל משכתוב נכון

כשאין לי לעשן אז אין לי ולא קרה כלום שבוע שבועים חודש אין שום קריז חחח
    אולי חשק לעשן אבל זה ממש בקטנה
    כמו חשק לזין כשאתה חרמן :) אבל לא יקרה כלום אם לא תזיין .
    אני מעשן כל החיים אבל יום יום( חוץ ממתי שיש יובש) כבר 7 שנים מאז שאפסקתי עם כל הזבל האמיתי.
    גרס זה צמח שהגיע הלינו כדי לעזור לנו
    ויש מלא אנשים שפשוט לא רוצים שאנשים יבינו את זה

יש מצב שיש אנשים שבאמת זה עושה להם דברים כאלה ואחרים
    לפחות אני לא מכיר אפילו אחד כזה ואני מכיר הרבה מאוד אנשים שמעשנים ולא רק בארץ כן!

אבל כמו בכל דבר בחיים צריך לדעת את הגבול.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  19. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אני הייתי מעשן תקופה ארוכה הרבה ובשבועיים האחרונים הפחתתי ממש את כמות העישון שלי.
    הייתי מעשן ביום כ10+ ראשים וג'ויינטים חופשי עכשיו ירדתי לכמות של ג'וינט מדיום 1 או 2 וגם זה לא כל יום.
    ציטוט של SCHIZO:
    "תופעות גמילה מקנביס כוללות: חוסר שקט, השתוקקות לחומר, סיוטי לילה, הזעות, סחרחורות, רעידות, כאבי ראש, עליות חדות בלחצי דם והפרעות בזיכרון. עלולה גם להתפתח דה-פרסונליזציה קשה (הפרעה פסיכיאטרית) עד כדי אובדנות."
    אני לא באמת בגמילה אבל חייב לציין שאני מרגיש מספר דברים ממה שציינת פה.
    אני מרגיש די לא טוב אבל תכלס בגלל זה החלטתי להפחית בעישונים כי הרגשתי כאילו אני בחלום תמידי וגם הזיכרון נפגע ממש.

schizo אוהב/ת את זה.
  20. astral

astral חבר חדש

לייקים:
    6
    אני מכור לקנביס כבר 12 שנים כל יום מעשן.
    מבחינת התמכרות, לא כל אחד יתמכר רק 10 אחוזים מהאוכלוסיה מועדים להתמכרות, אני מאמין שזה גנטי מעל הכל ולא "דפוקים שלא שולטים בעצמם" אלא באמת אנשים שנולדו להיות מכורים.
    אלה שלא מתמכרים גם לא יחוו תסמיני גמילה קשים, גם אם יעשנו כל יום.. אין כלל לכולם, כל אחד ואיך שזה משפיע עליו.
    יש אנשים שיכולים לעשן כל היום ולא תהיה להם פגיעה מהותית בזיכרון, ויש כאלה שכן, לי אישית יש פגיעה מסויימת אבל ככל שאני מעשן יותר היא קטנה.. אין לי מושג למה.
    אני גם מטופל אצל פסיכיאטר והוא בכלל לא מתנגד שאעשן, אפילו שיש לי התווית נגד פסיכיאטרית לקנביס רפואי.
    הוא מבין שזה עוזר לי ועושה לי טוב, אז אי אפשר להאשים אותו שהוא שתול של חברות התרופות.
    הוא אמר לי בדיוק מה שסכיזו אומר, "גראס הוא סם ממכר, יש לו תסמיני גמילה כמו לכל סם אחר, בעיקר דיכאון, אמנם זה לא הרואין או קוקאין אבל בהחלט סם עם תסמיני גמילה" אם כבר הבנתי ממנו משהו בין השורות מכל השיחות שלנו על קנביס זה בעצם לא להפסיק לעולם.
    לגבי פגיעה בתפקוד יומיומי, תלוי באיך שאתה חווה את ההשפעה ובמה אתה עוסק.
    כשעבדתי כדוור הדבר הכי כיף לעשות היה להיות מסטול כל היום ולשוטט ברחובות, אולי זה האט אותי במידת מה אבל התפוקה היתה עדיין טובה והיו מרוצים ממני, מה שבטוח, זה היה פשוט תענוג לעבוד ככה.
    לעומת זאת שעבדתי בתור טבח שהייתי מסטול בעבודה שרפתי דברים, עבדתי לאט, שכחתי משימות ועוד.
    סטלנות לא מתאימה לי לכל עבודה.
    לעומתי יש שעובדים בעבודות מורכבות ועדיין מתפקדים יופי, גם טבחים וגם בעבודות אחרות.
    כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו בעיניים מפוכחות ולהחליט אם שווה לו לעשן וכמה, אני, למרות החסרונות, מעדיף לעשן כל היום כי זה מרגיע אותי משפר את מצב רוחי ועושה אותי יותר נעים לבריות ולעצמי, כן, גם קצת רוצה לשכוח.. מותר לי.

schizo ו-vvasili אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!